IASI - mandra cetate (79)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nora__ spune:

Oana....pt maximizare ai doua variante: ori in bara de jos unde ai fereastra,apesi buton dreapta d ela mouse si se deschide un meniu unde ai optiunea Maximize, sau pe banda albastra de sus a ferestrei,faci dublu click si se mareste.

Ma bucur ca te-ai mai gandit si ca ti-ai adus aminte ca ai si sot Chiar asa...o viata avem. Apropo de masculi...tu pe cine ai vrea sa aducem?Vezi ca e bataie la Jiorjica...
Deci in principiu ramane ora 18?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Helau!

Cum bre e bataie pe Jorjica?Nu l-am adjudecat inca?

Oana,am patit si eu de cateva ori ceea ce spui tu.Nu stiu pe ce taste a putut sa apese sa-mi micsoreze pagina,ca eu le-am luat la rand si nu mi-a iesit figura.
Am facut cum zice Miki,dar tot asa a ramas.Asa ca am inchis pagina de tot si am redeschis.

Ma'c sa mai bazai un pic pe aici pana va hotarati voi cand,unde,cum,cu cine La ora 18 mi-ar conveni si mie.Daca e cu Jorjica nu mai conteaza unde.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki68

Oana, cum ti-a micsorat pagina de net? Ferestrea sau scrisul? Daca e fereastra banuiesc ca stii cum sa faci (click pe iconul din coltul din dr.sus cel de ma mijloc de langa x), iar daca ti-a micsorat scrisul te duci in View>text size>medium

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei


Multam Cristina. Am dat view>zoom>reset. Ma gandesc la tine ca ti-e greu cu tatal tau. Multa putere.

Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan (11.03.2003) si Victor (12.07.2007)



"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nora

Oana....pt maximizare ai doua variante: ori in bara de jos unde ai fereastra,apesi buton dreapta d ela mouse si se deschide un meniu unde ai optiunea Maximize, sau pe banda albastra de sus a ferestrei,faci dublu click si se mareste.

Ma bucur ca te-ai mai gandit si ca ti-ai adus aminte ca ai si sot Chiar asa...o viata avem. Apropo de masculi...tu pe cine ai vrea sa aducem?Vezi ca e bataie la Jiorjica...
Deci in principiu ramane ora 18?

Nora

------------------------
Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!





Io las fetele sa se bata pe Jorjica, ca am auzit ca e pe invers. La Bradutz nu ma bag, pe motiv de Angelica. Nici Alecutzul tau nu-mi surade. Nu de alta, da' nu cred ca se poate asa, dintr-un pocnet de deget sa-l faci iar slab si tanar. (dar daca ai tu vreo tehnica voodoo de asta, poate faci si cu mine o sedinta). Stii, eu sa ma vad acolo fara copchii, ca pentru mine o ora de stat la taclale cu voi face cat toti Bradutzii, si Jorjicii, si...Si-apoi vb ta, ce, e bar de negri? Suntem fumei serioase, nu? Cucoane, ce...(na, ca era sa dau un citat acu'! Stiti romanul Ioanei Bradea? La prima propozitie de acolo era sa fac apel)

Edit sa pun virgulele, ca e varza textul meu.

Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan (11.03.2003) si Victor (12.07.2007)



"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Veve! Veveeeeeeeeee! Se pune de-o cuconiada!!! Nu te bagi???

Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan (11.03.2003) si Victor (12.07.2007)



"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ghinetz

Io las fetele sa se bata pe Jorjica, ca am auzit ca e pe invers.



Urla invidia in tine ..Io il vreau si pe Keanu daca tot se poate la alegere.

Simo mami de Matei
Poze noi

Pentru vot ma gasiti aici www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=21" target="_blank">si1 si si2
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora__ spune:

Oana...ehehehe...daca aveam tehnici din astea vrajitoresti,le aplicam pe mine intai...de se bateau toti Bradutii si Jiorjei pe mine
Pai asta era si ideea de fara copii...sa mai respiram dom'le un pic si fara sa auzim: "mamiiiii...vreau pipi...mamiiii,mi-e sete..mamiiii...m-a impins baiatul...si tot asa.Avem dezlegare la limba si trebuie sa o obosim,dar nu urland la puradei
Cat despre fimeie serioasa...io zic pas...a zis husbandul ca daca ma schimb in asa ceva,ma lasaNeserioasa m-a luat...asa sa mor,altfel ajung in 'trebunal',maica
Cocoane...hmmm..mai merge,cu toate ca as zice 'domnisoare' ...ce...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Eu l-as vrea pe Gary Sinise aka Mac din CSI New York Mie-mi plac astia, mai " 'telectuali"

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Orlando Blooooooooom!!! Blond, brunet, roscat, tarcat....

Simo mami de Matei
Poze noi

Pentru vot ma gasiti aici www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=21" target="_blank">si1 si si2
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc

Oana,am patit si eu de cateva ori ceea ce spui tu.Nu stiu pe ce taste a putut sa apese sa-mi micsoreze pagina,ca eu le-am luat la rand si nu mi-a iesit figura.
Am facut cum zice Miki,dar tot asa a ramas.Asa ca am inchis pagina de tot si am redeschis.



Incercati cu plus "+"in pagina...

Mei, mie nu imi plac astia 'folositi' de altele...
Raman la al meu la ca macar am abonament! pe viata...
Asa ca nu solicit de astia celebri, sclifositi si cu fitze!


Mergi la inceput