Gravidute curajoase de Noiembrie-Decembrie2008(96)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oceanborn spune:

Olivia
Alra ai dreptate...si in magazine daca le ceri sa-ti arate ceva iti arata produsul cel mai scump...cu toate ca mai sunt 4 5 chestii aproape la fel la jumatate de pret si calitatea e aproximativ aceeasi..e clar ca profita de vulnerabilitatea gravidutelor...eu orice vad pt bebei mi se fac ochii inimioare(vorba unu prietenic de 4 ani de-al meu)

32+Thomas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa.1983 spune:

Ginye



...Vine unla mami...


...Albume Burtica, Bebe, Diverse!!!...




LAURA 34+ Deniel Alexi
----------------------------------------------------------------------------------------------

AMR 5 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebecris spune:

hello.....


mariak....FELICITARI PENTRU BEBELINA!!!! SA FIE SANATOASA SI FRUMOASA CA MAMI!!!!


UAUUUU....TOCMAI AM AUZIT SI EU PLEOSCAITUL ALA DE CARE ZICEA ELI!!!!! CE SENZATIEEEE!!!!!!!!!!!!!S-A SI MISCAT BEBE!!!!

GINEY....tinem pumnii pentru maine!! mai este asa putin!!!!!

cum facem pana la urma? cum votam?

eu propun sa insiram propunerile...si...na..ca neuronul meu obosit iar a cazut pe jos!!!!!iar nu ma duce capul....nu mai stiu ce vroiam sa spun....


Cristinain asteptarea 34+ DAVID ANDREI
http://bd.lilypie.com/4s2Jp3.png

http://community.webshots.com/user/bebecris78

AMR -3-4 SAPTAMANI


Copilul este o minune dumnezeiasca, dar din dragoste umana!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fluturasha23 spune:

Ginye tinem pumnii pentru maine!

32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nebunica-zapacica spune:

Bine v-am gasit, burtici!
, si tort si de la mine, azi aniversam 4 ani de casatorie

Olivia, imi plac la nebunie lucrusoarele lui David, in special paturica aceea cu pinguini, e tare haoiasa, sa le stapaniti si sa le folositi pe toate sanatosi

Oceanborn, felicitari pentru vestile bune!Eu tensiunea o aveam 11 cu 8, e motiv de ingrijorare? Desi cred ca era asa de la nervii pe care ii aveam dupa ce am asteptat 45 de min in cabinetul medicului

Mamiseli, roaga-l frumos pe bebe sa nu se grabeasca sa vina, inca o luna si ii dai unda verde, eu cred ca o sa te asculte

Ginye inca putin, Stefan o sa fie un baietel special si datorita zilei in care s-a nascut si a legaturii cu tatal tau






35+ Victor-Nicolas

AMR 5 SAPTAMANI!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

Gynie, maine??? amr 1 zi?
Prima nastere de la odisee?
Pai nastere usoara, bebe sanatos...sa fie totul bine!!!
ma apuca emotiile deja...
ASteptam vesti de maine incolo, poate comunici cu cineva de pe aici, sa ne tina la curent...

Monica cu Andreea Ioana - 11 iulie 2007 www.andreeaioana.ro" target="_blank"> Poze
Povestea sarcinii si a nasterii


si 32+ Ana Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spiridusul spune:

neatza la pranz... ce sa fac.. io acum m-am trezit, na

imi pare rau ca v-am sarit zilele astea, dar ..... doftorii au prioritate... am avut parte de ei anul asta cu varf si indesat.
s-a gandit fi-miu sa traga niste febra care nu ceda la ni'ka

am, vazut ca ati discutat despre numele scutecistilor... nu-i bai, avem timp, pana o naste ultima dintre noi si ne mutam la scutece.. mai sunt 2 luni sa ne hotaram.

despre bouncer/leagan.. e chestie de noroc... eu am avut si nu a stat in el... si mai ocupa si juma de casa.... nici macar acum nu e interesat de el. teoretic tine pana la 18 kile... la ritmul in care pune pe el, il tin pana ajunge la scoala. e luat de pe www.leagane.ro

mey, imi crapa capu';; dracu' m-a pus sa dorm atata?

ginye, ma gandesc la tine.
offfffff; cre'ca esti full de emotii.

.... aste-as de antrenament...
sa vezi deseara ce-or incepe sa danseze nebunele astea pentru tine si bb

eli o sa fie totul bine, lasa gandurile negre deoparte

daca as avea cu cine sa il las pe alex, as merge si eu la medic vineri, dar cum nema ajutor, o las pe sapt viitoare. (nu ca atunci am ajutor, dar sper sa ii treaca raceala si il iau cu mine) mey io cred ca il iau cu mine si la maternitate, ca nu ma indur de el

34 w Cristian + Alexandru 02.02.2007
www.rodino.ro/" target="_blank"> jurnal de bebelus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramo2007 spune:

Ginye, ma apuca emotiile si tremuratul.
Tin pumnii pentru maine, sa fii viteaza mamico si sa ai o nastere usoara!
Poate duminica esti acasa cu bebele si ne spui cum e...ce frumos

Ramo 30+

Puiutul meu scump


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oceanborn spune:

Nebunica nu e motiv de ingrijorare ...e tensiune normala, la mine i s-a parut ciudat ca e aceeasi de la inceput...si cica la inceput ar fi mai mica tensiunea decat cea obisnuita...eu avand 12/8 la inceput m-a pus sa tin tensiunea sub urmarire in cazul in care mai creste sa il anunt.

32+Thomas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miky-ea spune:

Citat:
citat din mesajul lui Olivia26
Miky, ma bucur ca azi esti mai bine. fata sa treaca de tot.

Multumesc,Olivia!Chiar am nevoie de multa putere!


Graviduta fericita...
http://bd.lilypie.com/6phTp3.png

Mergi la inceput