Redoutistele fidele Laredoute.fr (134)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inni spune:

da..da..exact asa mi-au zis,..ca au venit sa-mi ia comanda..
Nici "v-ati uitat? v-a placut ceva in mod deosebit? doriti sa comandati?"/...nimic,

Asa angajati...asa sa le mearga..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

eu l-am primit
si daca il vrea cineva il dau, nu m-a inspirat cu mare lucru...tot pe site cotrobai pentru comenzi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

acum am citit si eu...foarte tare faza asta cu comenzile luate prin curieri, daca le poti spune asa....buna strategie de PR si marketing

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Miruna , multumesc de oferta- da io vreau sa mi-l trimita redutii ca sa ma simt si eu client important . Nu de alta dar chiar sunt!

Si io tot pe site cotrobai, de fapt asta e tot fun-ul... in catalog au niste preturi care nu inspira deloc-deloc! ala de asta primavara l-am rasfoit in prima zi cand l-am primit si atat.


Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Pfiii, ca n-am mai intrat pe LR de duminica- si intru acus si vad ca-i sarbatoreala mare de 80 de ani!

N-or sarbatori si ei cu 80% reducere, macar sa ne bucuram si noi, ca tot am dat comenzi la preturi pe care le mareau de pe o zi pe alta?

Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Am primit si eu flyeru cu codul pentru mirabolanta poseta neagra.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Cred ca a ajuns comanda din 24. E in portbagaj si sotul nu a stiut sa-mi zica din ce data e. Mai astept 25.

In alta ordine de idei: http://forum.computergames.ro/90-oferte-munca-locuinte-prestari-servicii/394434-comenzi-laredoute-fr.html


http://www.okazii.ro/catalog/4838272/afaceri-servicii/consultanta/COMENZI-WWW-LAREDOUTE-HAINE-INCALTAMINTE-ACCESORII.html

http://www.comenzi-eastbay.com/comenzi-laredoute.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro

Parca nu-mi vine a credea ca e chiar asa in Italia. De fapt, la noi nu se simte nimic din efectele crizei economice mondiale. Sau cel putin eu nu le resimt...


Claujro eu am crezuto, chiar azi am vorbit cu ea, mi-a spus ca majoritatea romanilor care ii cunoste acolo vor sa se intoarca acasa in curnd, ea ar vrea sa isi vanda casa da nu o cumpara nimeni, cica sunt speriati de o criza a lor din 80 cand dobanzile au crescut de la 5-6% pana la 30-40% si in plus sunt educati in spiritul asta in caz de criza, la ei media nu spune ca la noi ca totul e roz ca sa nu creeze panica, e drept ca si eu i-am zis ca mi se par exagerati .... da mai bine sa asteptam sa vedem ce urmeaza, se pare ca efectele le vom simti mai tarziu noi dar vor fi mari decat ne inchipuim acum ( parerea mea personala e ca acum nu se agita apele la noi din cauza alegerilor, pentru a nu se creea panica da eu nu sunt analist doar imi dau cu parerea).

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

scuze pt offtopic da azi sunt setata pe criza

Tare de tot faza cu comanda lr.ro hehehe.

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput
Mergi la inceput