Redoutistele fidele Laredoute.fr (134)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

Citat:
citat din mesajul lui crislunca

A mai primit cineva asemenea raspuns?
aveam o c-da la care aparea ca mod de plata "la livrare" desi folosisem cardul:
"Hi,

With reference to your order on September 29th, I am writing to inform you that the shipping has been cancelled because payment was on delivery. In fact, you used a special offer code 40169 you must not use. You only can use the offers you received at your e-mail address.

Best regards."




Si mie mi-au zis la fel si in plus mi-au propus sa plaseze comanda fara niciun cod si le-am zis sa o anuleze ca fac alta. Am facut o comanda mai mica (asa, drept pedeapsa) si am pus un cod de geanta maro pe care il primisem pe mail.


"Intreaga problema cu lumea aceasta este ca prostii si fanaticii sunt mereu siguri pe ei, iar oamenii intelepti au intotdeauna indoieli" Bertrand Russel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama_lui_alex spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro

Parca nu-mi vine a credea ca e chiar asa in Italia. De fapt, la noi nu se simte nimic din efectele crizei economice mondiale. Sau cel putin eu nu le resimt...


azi au inchis Bursa Bucuresti pe motiv ca era in picaj...sau pe principiul..un lucru amanat e pe jumatate rezolvat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamari spune:

Cred ca la OP66 este un colet pe numele DUMITRESCU care asteapta sa fie ridicat, asa mi s-a parut ca ziceau doamnele de la posta cand am fost sa intreb de coletul meu din 25 sept, care nu a venit nici azi.

Anca si Andrei Cristian (28 mai 2007)
poze sept-oct ; poze nov-dec ; poze ian-febr ; poze martie ; poze iun-iul ; poze mai-iun ; poze intalnire 11 mai ; poze vacanta corfu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alia_ro spune:

Citat:
citat din mesajul lui vl-ad

Citat:
citat din mesajul lui tusferi

Am mai gasit un site: www.dress-for-less.fr pentru cine e interesat de hainute de marca la preturi mai accesibile.
Din cate inteleg livreaza si in Romania.

Cristina, gata raceala?


"Intreaga problema cu lumea aceasta este ca prostii si fanaticii sunt mereu siguri pe ei, iar oamenii intelepti au intotdeauna indoieli" Bertrand Russel


pare interesant situ acesta , mi-am facut cont ,am simulat o comanda si merge. taxa de transport este de 4.90 iar cand am ajuns la 100 e taxa a fost 0
a, are optiune la transport si prin DHL(cei drept , mai scump)
------------------------

ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad




ba pt Romania au alte conditii si alte taxe... de la 400 de euro in sus, taxa de livrare e zero!!!

Alia, puiul Alexis si argintul-viu Vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

Hello !
Vad ca tot cautati site-uri. Adevarul e ca nici unul nu va mai fi ca laredoute...
Acuma ca sa mut aria...ca eu v-am zgandarit cu Asia ...eu stiu ca in Spania sunt cele mai..cele mai...cele mai ieftine haine (bine...nu mai ieftine ca in Asia..dar orisicat). Inca n-am cautat site-uri de acolo...dar promit sa caut cand am timp.

Vroiam sa va zic ca iar m-au vizitat, azi, fatucile ...alea

Cica :

"buna ziua, suntem de la LR Romania, v-am lasat niste cataloage acum o saptamana" (si-mi flutura revista prin fatza..ca aveau una in mana)

Sincer, dupa cum au vorbit, am crezut ca le vor inapoi ...si nu le mai am, unul e la mine pe acasa...i l-am dat lu' fii-mea sa se joace cu el ..iar celalalt..la o colega.

"am venit sa va luam comanda"

Le-am zis ca nu comandam nimic...la care ele "noi avem mai multe produse, dar in catalogul mare, care abia a sosit, dar nu-l avem la noi "

Eu zic "ok...aduceti-mi-l maine, ca sa-l pot vedea si eu"
"pai nu putem sa vi-l lasam pt ca avem doar unul ..dar...haideti...ca poate trecem pe seara si venim a 2-a zi sa-l luam .

Ce parere aveti ?
Eu cred ca au primit si ei prin posta din Franta...catalogul original..

Abia astept sa revina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Moama, pe mana cui a incaput LR-ul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:



Deci ... eu tot cred ca treaba asta cu laredoute.ro e o "facatura".... Parerea mea!
Poate gresesc, dar sper sa nu !


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamari spune:

Inni - multam de info. Sunt de 2 lei din aia vechi astia, dar uite ca ne-au stricat taraba. Am fost azi la tarabele din Moghioros, cred ca din primavara nu am mai intrat in vreo piata, si multe porcarii scumpe mai cumpara romanii, zau asa. Adica nu scumpe, dar asa la 10-15 euro sa zicem, dupa LR mi se par scumpe si proaste, numai chinezisme in niste culori stridente...

Anca si Andrei Cristian (28 mai 2007)
poze sept-oct ; poze nov-dec ; poze ian-febr ; poze martie ; poze iun-iul ; poze mai-iun ; poze intalnire 11 mai ; poze vacanta corfu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Mie abordarea mi se pare de tot rasul. "Am venit sa luam comanda" - e tare de tot! Catalogul mare sigur ala e, cel pe care l-ati primit si voi-numai eu nu.



Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

april, nici eu nu l-am primit

Mergi la inceput