Redoutistele fidele Laredoute.fr (134)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Nu merge ca nu intruniti conditiile pt care e codul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama_lui_alex spune:

Citat:
citat din mesajul lui anana17
dar ma intrebam in legatura cu ceea ce postase mama_lui_alex parca, i s-a raspuns ca nu livreaza in Romania??? A inceput deja directionarea catre LR.ro?


Nope!..eu ziceam de "alternative'..vorbeam de raspunsul de la oamenii acestia:

www.lablancheporte.fr


La Lr.fr am bagat eu o comanda mica azi (ca ati vazut ce matinala am fost..).. de 2 lenjerii de pat:
http://www.laredoute.fr/vente-housse-de-couette-bulle-la-redoute-creation.aspx?productid=324137742&documentid=201208&single=false&categoryid=51020836

si
http://www.laredoute.fr/vente-housse-de-couette-massai.aspx?productid=324118028&documentid=201208&single=false&categoryid=51020836

si le-a "luat" fara probleme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Firma se numeste BETA IMPEX 93 si are sediul si magazin pe Bld.Bucurestii Noi nr.50 ... are la vanzare haine de dama si barbatesti ,incaltaminte si genti ...in plus acum am vazut ca au si ata la vanzare
Punct de reper intersectia Bucurestii Noi cu Pajura ...vis a vis de vechea fabrica Dacia(cea cu lenjerii)...vis a vis de magazinul Penny...mijloace de transport (97,86,65 si 20)...hai ca mi-am epuizat neuronu'...

Desi firma activeaza de ani buni acolo eu evitam sa intru pentru ca aveau haine atarnate pe tarabe in fata sediului si mi se parea de prost gust si mi-am zis ca sigur au ceva second hand,dar intr-o zi vad 2 domnite care se duceau spre masina(un BMV) si se tot minunau ce haine misto si-au luat si ce ieftine ...asa am ajuns sa intru acolo
Au foarte multe haine, intradevar unele nu de cea mai mare calitate ...au multe camasi destul de finute la 40ron...pantaloni,blugi,paltoane(am vazut unul alb care seamana cu cel de pe LR si era 150ron) ce mai e o nebunie de culori acolo...sunt sigura ca veti gasi ceva pe gustul vostru ...eu mi-am luat lucrurile din link http://good-times.webshots.com/photo/2674253840102564205yDhKkH si mi se par ok ...de pe rochie au uitat sa taie emblema si scrie www.paramountknitwear.com ...deci o firma din UK

PS - aveti grija daca va duceti ca sunt doua puncte de vanzare ...unul este cel cu haine pe taraba,iar magazinul propriu zis este mai din spate(mai bine intrebati)


Iulia mami de Claudia (12dec.2001) si Razvan (8 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca_u spune:

Buna

referitor la magazinul fabricii BETA
au si hainute de la debenhams, sau cel putin aveau. fabrica e pe inchidere - se muta cica in china, inca mai au si lucruri fainute dar putintele fata de anul trecut. atunci era o nebunie acolo, pulovere mai faine de cele luate de acolo nu am gasit in nici un magazin cat de firma ar di fost. din pacate acum le-au terminat si modelele faine sau imputinat f f f mult. am luat haina stofa scurtuta pana sub fund anul trecut cu 40 lei de acolo si e nebunie, toti ma intreaba de unde am luat-o, paltoanele erau maxim 150 lei. am fost cam acum 2 sapt pe acolo dar nu am mai gasit mare lucru sa i-au ce e fain am luat deja restul...
oricum merita un drum.

Raluca cu www.totsites.com/tot/adinaungureanu" target="_blank">Adina Andreea (12 nov 2006)

Copiii sunt cei care ne arata încotro merge lumea, fiindca pentru asta au venit aici, ca sa faca lumea sa mearga mai departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca_u spune:

kokyi stai in zona de treci pe acolo? eu stau in pajura aproape de capatul troleelor...


Raluca cu www.totsites.com/tot/adinaungureanu" target="_blank">Adina Andreea (12 nov 2006)

Copiii sunt cei care ne arata încotro merge lumea, fiindca pentru asta au venit aici, ca sa faca lumea sa mearga mai departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Raluca_u

kokyi stai in zona de treci pe acolo? eu stau in pajura aproape de capatul troleelor...


Raluca cu www.totsites.com/tot/adinaungureanu" target="_blank">Adina Andreea (12 nov 2006)

Copiii sunt cei care ne arata încotro merge lumea, fiindca pentru asta au venit aici, ca sa faca lumea sa mearga mai departe.


Nu Raluca...eu stau la capatul lui 97 ...deci de la intersectia cu 86 mai mananc o paine pana acasa ...la magazin am ajuns pentru ca a trebuit sa schimb troleu si am fost convinsa mai mult de discutia celor 2 domnite

Sorry de off topic

Iulia mami de Claudia (12dec.2001) si Razvan (8 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca_u spune:

referitor la astfel de magazine de fabrica.
mai era unul pe soseaua Iancului aproape de electroaparaj pe partea dreapta unde scrie mare de tot pe un baner pe fatada cladirii - haine dama si barbati lichidare de stoc, sau ceva in genul asta - fabrica e in curte si au si magazin. acolo aveau haine facute pt naf naf, stefanel si altele la super preturi.
eu nu am mai trecut pe acolo de vreo cateva luni.

o zi frumoasa

Raluca cu www.totsites.com/tot/adinaungureanu" target="_blank">Adina Andreea (12 nov 2006)

Copiii sunt cei care ne arata încotro merge lumea, fiindca pentru asta au venit aici, ca sa faca lumea sa mearga mai departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anana17 spune:

Scuze, am inteles gresit, intr-adevar am citit mai in viteza, mama_lui_alex.
Oricum, asa frumoase lenjerii de pat erau la linkurile date, mi-au facut o pofta teribila. Din fericire nu ma necajesc prea tare, am cumparat unele frumoase pentru Irina de pe LR, mai ales cea cu libelule.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:


azi mi-au venit 3 colete deodata. m-au sunat de la posta, cica sa mearga sotul, ca's grele
banuiesc ca sunt comenzile din 26-27.09.

bebe e mai bine, asa ca eu prestez la birou, n-am mai ajuns la spital ca s-a oprit din varsat. asa ca de vazut marfa abia deseara voi apuca, deci revin maine cu impresii.



Marc 2- si Ianis 4


Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Mama lui Alex - am luat si eu lenjeria Massai, pe choco/turqoise, azi am si pus-o pe pat. E bestiala!!

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)


Mergi la inceput