Puiuti de Randunici 2008 (108)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

'Na ziua!
Mey dar ce m-am suparat pe Rebecca, mi-a papat doar cateva lingurite de legume! Le-am bagat la frigider si mai incerc peste o ora, n-o las eu asa...Acum se balangane in leagan si o sa faca un nani mic! Dupa ce mi-a dormit 2 ore la pranz...

Roxana, ce rau imi pare de Amira mititica! Cum i-au spart mai vena? Saracuta, ce-o mai fi plans!!! Multa sanatate.

Simo, la fel si pentru Barosan, multa, multa sanatate!

Kya, hai ca rapid o sa te obisnuiesti fara randunoi! O sa fi tare ocupata cu Sanzi si cu excel-urile alea!

Luny, aoleoooo, nasol tare cu soacra! Dar ai timp sa remediezi situatia, mai e o groaza pana la vara urmatoare!

Fetelor, cum ii rezerv si eu randunoiului bilet de avion pana in Germanika pentru miercuri? Stiti vreo pagina sau dau pur si simplu cautare pe domnul Google? Cica e oarece blocaj ca functioneaza doar Otopeni-ul, nu si Baneasa...

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel ( 11.01.2002 ) si de Rebecca ( 25.02.2008 )!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucaspm spune:

Simo, mersi de "vesti"

Kya, si sotul meu o sa plece pe la sfarsitul lui octombrie si o sa fie plecat 5 luni. Nu apuca nici cand implineste bebe 1 an. Dar sper sa-l vedem cat mai des in weekenduri. O sa vedem cum o sa ne descurcam si noi. Deocamdata nu ma gandesc...

Adrianadana, bebelusii la varsta asta cresc intr-un ritm mult mai rapid decat la 6 ani si de asta pot manca mai mult. Ioanna manca 500ml de piure de legume si carne pe la 9 luni si era inaltuta dar nu grasuta deloc. Acum , la 2 ani , mananca mult mai putin si pediatrul mi-a spus ca e normal asa.

Raluca Georgios (13.03.2008) si Ioanna (5.07.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Bravo Sash la mai multi/mai multe muscaturi

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

bravo, Sash dintosu'!!! Sovi, ai grija la tzitzi, acum sa te tii!!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

clau incearca la Blue Air pe site, se face on line..asa e, doar Otopeni e deschis, se lucreaza la Baneasa nu stiu ce..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Al meu scrasneste din dinti ...imi vine sa-l plesnesc ma doare pe mine sper sa uite, mai bine pleoscaia
Iar astia cu bormasina se intrec pe ei insisi azi

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Liana ne auzi? Alo, Liana, esti pe receptie? Ce-ti fac amigdalele, ce face duracellu'...ce crezi ca scapi?

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

maaamaaaa da' ce-ati mai ciripit ! am citit asa, in diagonala, rapid, am vazut si poze cu puiuti frumusei, poze cu bubu "la Italia" (bubu cand dai bal mascat sa ma chemi, ca am si eu masca de la venetia )
rox , sanatate amirei; sper sa veniti cu vesti bune
pentru sash cel cu dinti (sovi, e unu, "e" doi dinti, ca n-am fost pe faza ; si vreau sa stiu ce model va avea soacra pe ); la mai multi, sanatosi si fara dureri
"misia" nu ma lasa sa scriu mai mult ; teo e tot mucoasa raaau, fara febra, tuseste un pic....am sa vad ce masuri mai iau; ca o berbecuta adevarata ce e are de ieri si un frumos cucui ......de unde ....nu pot sa-mi dau seama.....
revin...la un moment dat

Liana, mami de Teo (27.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

mimo gand la gand ....eu scriam, tu scriai....
amigdala? in acelasi stadiu, da cine o mai baga-n seama ...mucii lu' teo sunt mai interesanti, imi captiveaza toata atentia

Liana, mami de Teo (27.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Noi am bagat somnic, ce bine a fost!

Felicitari Sashu dintosuuuu!

Luny, io tin cu tine, nu cu ursu' , auzi si tu ce tupeu! soacra-mea se ofera sa stea cu copiii si sa plecam noi in vacanta

Liana, sar'na! ma si gandeam la tine . Am retinut cu mastile

Mimo, gata, astept sa faca si Crisulina tortul Aoleooo, vreau sa slabesc , nu mai mananc nimic, gata!
Editez sa zic ca asa fac toti cu dintii, ca descopera ca-i au in gura , super tare! dar le trece...

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare

Mergi la inceput