America 125

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns philip spune:

mey, eu si ciugulesc si mananc si 2 mese mari. ramona, facem gasca?

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Mai, dar pot sa fac vreo boala daca mananc atat de putin? Pe mine asta ma sperie.

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
A ticket to hell has never been funnier

"You know your god is man-made when he hates all the same people you do."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Andreea, esti de-a mea! Nu-i motiv de mindrie, dar un coleg mi-a zis odata ca eu maninc "one long meal" pe zi. Ca vesnic infulec ceva!

Blackpanterro, daca maninci sanatos eu zic ca nu-i bai. Sa fie suficient de variat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Ma mai primiti si pe mine inapoi. Eu sa stiti ca va citesc regulat si sper de acum incolo sa si scriu.
Si mie imi place sa mananc si nu ma prea pot abtine. exact ca Ramona J seara imi e o foame de numa si fructe daca mananc imi e si mai foame.
Noi suntem aici de aproape 2 ani si am venit cu 55 kg si acum am aproape de 70. Nasol de tot. Si nu reusesc sa ma opresc deloc de la pusul asta. A, si acum mai nou m-am lasat si de tigari si cica pyui si mai multe in perioada asta. Vai de capul meu.
Celery nici mie nu imi prea place decat in mancare iar varza imi provoaca arsuri. A si eu am stomac tip galeata, adica lung si mare, deci trebe sa mananc multtttttttt ca sa-l umplu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Ma mai primiti si pe mine inapoi? Eu sa stiti ca va citesc regulat si sper de acum incolo sa si scriu.
Si mie imi place sa mananc si nu ma prea pot abtine. exact ca Ramona J seara imi e o foame de numa si fructe daca mananc imi e si mai foame.
Noi suntem aici de aproape 2 ani si am venit cu 55 kg si acum am aproape de 70. Nasol de tot. Si nu reusesc sa ma opresc deloc de la pusul asta. A, si acum mai nou m-am lasat si de tigari si cica pyui si mai multe in perioada asta. Vai de capul meu.
Celery nici mie nu imi prea place decat in mancare iar varza imi provoaca arsuri. A si eu am stomac tip galeata, adica lung si mare, deci trebe sa mananc multtttttttt ca sa-l umplu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Nu stiu ce s-a intamplat de s-a trimis mesajul de doua ori. Scuze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Mda, eu tocmai am fost la magazinul rusesc de unde m-am intors cu telemea bulgareasca, kaizer, salam de sibiu si canadian bacon, plus un borcan mare de muraturi asortate. Da' nu m-am ami oprit sa iau paine, parol.

“Vietile noastre se incheie in ziua cand ramanem tacuti in privinta lucrurilor care conteaza.”
Martin Luther King Jr.
www.eklipsse.net/gallery/main.php" target="_blank">Fine Art Photography
www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Photo Album


Aidan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Vai salam de sibiu . Super bun
Apropo Miereamara am vazut pozele si esti o graviduta lumineasa, fericita si frumoasa. Iar pozele sunt super, se vede ca se pricepe sotul tau la poze si ca are ochiul format.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cryssa29 spune:

Fetelor, va rog din suflet ajutati-ma cu un sfat:in urma cu 2 zile am primit un telefon de la un politai care ne-a instiintat ca eu si sotul meu suntem sub investigatie din cauza ca am facut dragoste si am uitat sa tragem jaluzeaua....s-a intamplat de cateva ori, este adevarat...cum naiba nu m-am gandit ca am vecini voyeuri....Ideea este ca suntem sub investigatie cum ca am facut-o intentionat in public....la naiba....Ce sa fac? Politaiu a vb cu sotul meu,...urmeaza sa vb si cu mine...ce sa fac? Ce sa spun? Sa fac plangere impotriva vecinului sau cum naiba sa fac? In urma discutiei cu politaiu, sotul e f dezamagit de cum a fost tratat, sa nu mai spun ca a trebuit sa dea amanunte despre viata noastra intima.
Orice sfat e bine-venit....
Va multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

AdrianaM, multumesc, intr-adevar sunt foarte fericita si ne-am dorit mult, mult de tot copilasul.
Cryssa, e o situatie foarte delicata. Nu ai putea vorbi cu cei care au depus acuzatia, sa le spui ca a fost doar o neglijenta din partea voastra si ca nu se va mai intampla? Ma gandesc ca e mai usor asa, nu stiu, e doar o sugestie...Ai idee cine ar fi putut reclama?

“Vietile noastre se incheie in ziua cand ramanem tacuti in privinta lucrurilor care conteaza.”
Martin Luther King Jr.
www.eklipsse.net/gallery/main.php" target="_blank">Fine Art Photography
www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Photo Album


Aidan

Mergi la inceput