Puiuti de Randunici 2008!! (105)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Dupa atata jumparit, am pus-o in leagan si s-a culcat imediat!

Ursuleata, da mai, chiar asa, nu prea realizeaza ei cum sta treaba cu raceala la bebei.
Zilele trecute soacra mea ma suna , imi zice ca e racita cobza si PARCA n-ar veni pe la mine!!! Auzi, PARCA!!!!! I-am zis sa stea linistita acasa sa se faca bine...

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel ( 11.01.2002 ) si de Rebecca ( 25.02.2008 )!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Neata
Am baut deja nspe cafele dar degeaba ...si gem nu mai e
Daschid si ce vad? a inviat Ariel Elodiel Pai nu degeaba e ea fan Phoenix, nu? Bine ti-ai revenit randunica ratacita cu semnatura abramburita! Ia spune, curierul ala dragut a primit spaga de-a zis ca seamana copilu' cu tine?Hooo.... GLUMEAM,GLUMEAM ! Hai spune-ne si noua cine ti-a trimis pe PM versurile alea minunate
Geckotu nu glumeai vad cu picnicul de luni Traiasca regina Dar voi in curte n-aveti voie sa faceti gratar? Intreb si eu ca si pe mine ma roade curiozitatea, na! Si nu, n-au gasit-o pe Elodia inca dar despre Cioaca (barbat'su) am vazut ca s-a scris o carte ...iti dai seama in ce tara traim? Cica e si fan club Cioaca
Clauda ma, despre parcul Titanii e vorba...sa-ti spun ce mai apreciez eu in afara de faptul ca nu sunt caini, biciclete, ATVuri...e un zumzet placut, un ciripit de copii veseli, o atmosfera placuta ...si eu imi amintesc ca spunea Butucica de el, dar mie mi se pare ca e mai departe de mine ca IOR-ul nu stiu de ce...mai nou insa, o duc pe Teo la scoala cu masina, ii iau pe tata si pe Vladut cu mine si ne oprim la intoarcere direct in parc...stam de pe la 12 la 14.30 si cand il apuca bazdacii pe Vladutz , tzusti in masina si acasa Cat o mai fi vremea asta frumoasa la pranz ...




Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

La multi ani si sanatate bebeilor nascuti in intai de luna!

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns underqueen spune:

neatza si LA MULTI ANI! SARBATORITILOR DE AZI!

-------------------------
inteligenta ma urmareste dar sunt prea rapida

Maria cea mai fericita mamica de bebe Tudor Stefan (26.02.2008)

POZE

minunea mea

asa creste strumful mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancka spune:

Salutare!Intru si eu putin sa spun la multi ani pentru bb-ii nascuti intr-o zi de 1 si sa-i urez serviciu usor Roxanei
Azi noapte n-am dormit deloc, bombitza s-a trezit din jumatate in jumatate de ora, numai cu nasuc infundat si febra...acum a adormit in timp ce-i dadeam marul cu cerealele, n-a apucat sa pape decat cateva lingurite...ma duc sa ma culc si eu, poate nu se trezeste in urmatoarea ora..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

fuckingcentralatotnumerge!!
iar au venit oamenii de ieri sa mai vada...cica schimbam piese acum
LMA Sam, David, Daria, Tea, Natalia, Rebeca Iulia, sa fiti cuminti si sa va bucurati parintii!!
gecko sa va fie de bine picnicul linistit...ti-a venit CM?..mie inca nu, ca bine!
nicoleta si Mufa are momente/zile cand sta atarnat non-stop de mine...mai ales noaptea, in continuare!
wellcome, ariel..moaaama ce le-ai dormit..


LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

LMA sarbatoritilor de 1

Multa sanatate puiutilor bolnaviori si multa putere mamicilor


Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)

POZE NOI
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Mai, eu nu inteleg cum pot papa bebeii scarboseniile astea de piureuri de legume. I-am facut lui bubu o combinatie de conopida, dovlecel si morcov...bleah...sunt curioasa daca-l va papa. Azi trebuie sa incepem si cu branzica dar cred ca o pastrez pt fructe, ca pe alea sigur nu le refuza


Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)

POZE NOI
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:



Azi dimineata i-am dat mar blenduit cu suc de morcov. Nu avea destula gura ca sa pape tot. La ras pe nerasuflate!

In rest, noaptea trecuta a fost destul de buna. I-am dat cu Nose Ease si i-am pus Karvol pe o batista. A dormit bine, a respirat ok.

La Multi Ani pentru bebelusii aniversati azi!

Si tin pumnii pentru prima zi inapoi la scarbici pentru Roxana!!!

Luny da' ce bafta aveti soro cu centrala aia de nu merge?



Raluca mamica de Sanziana mititica



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

azi as merge in p[iata de l;a Salajan, cu oprire in parcul Titan!
mimo te gasesc dupa pranz?

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput