Cu drag pentru tine, buburuza mea mica...

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns violeta29 spune:

ARIADNA, ce emotionanta e povestea voastra si ce frumos ai povestit-o.S a va traiasca minunle si sa va bucurati de ele

Speranta moare intotdeauna ultima!

Violeta de Alexandra Valentina - 2.09.2008


www.flickr.com/photos/26288269@N04/" target="_blank">in asteptarea unei minuni
minunea care ne-a luminat viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadnabr spune:


Violeta multumim

Madalina, mami de Sonia si bebe Julia

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=73416c45ab38350f329596" target="_blank">Poveste muzicala Sonia www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=733e6ffec10c82874e8219" target="_blank">Poveste muzicala Julia



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inais spune:

Superb ai povestit...m-am emotionat ff tare!

Sa iti traiasca buburuza si surioara ei mai mare, sa fiti fericiti toti 4!




mamica Iasminutei...adica lui mami si a lui tati
05.06...07...08 sau "Povestea Iasminutei"
Cat de maaaare sunt!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Pupici speciali pt o familie speciala! Si pt o pisicuta neagra cu totul speciala!

Sa fiti fericiti, dragii mei! Aveti doua comori minunate!


SUN - mamica minunii luptatoare THEA-PATRICIA (16.06.2008)
Cand Dumnezeu saruta suflete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadnabr spune:


Once upon a time...

Asa a inceput povestea noastra, mai intai cu un craciun fermecat de un greieras poznas si acum, un craciun plin de buburuza mica si greieras domnisorel deja si eu, m-am trezit traind cu ochii deschisi, visul unei nopti de iarna, si am uitat, cum era viata mea inainte de ele. Nu stiu, nici acum, cum de m-am putut numi fericita in trecut, pentru ca nimic nu se compara cu zilele mele de acum. Mi-e casa plina de miros de brad, de rasete de copil si gangurit de bebe, si-as vrea, in inima mea, sa opresc timpul in loc, sa raman asa, scaldata in privirea lor, o vesnicie...

E primul craciun cand sunt completa, sunt sclava zambetului lor, traiesc sub vraja ochisorilor lor albastrii, ma scurg de oboseala si totusi e de ajuns sa aud "mami" si uit de toate. Astept cu nerabdare dimineata de craciun, cand Sonia va deschide cadourile de la Mos si pentru my little bubu si cand minunea vietii mele ma va imbratisa din nou, cand sufletul meu va cunoaste un alt nivel de fericire, cand ochii mei se vor scalda in bucuria lor, si cand voi realiza pentru a mia oara, ca daca Raiul exista, eu l-am gasit deja!

Va uram www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=786a1e009da724963185c4&source=category&category_id=12" target="_blank">Sarbatori Fericite!

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Madalina mamica fericita de Sonia si bebe Julia

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=73416c45ab38350f329596" target="_blank">Slideshow Sonia www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=733e6ffec10c82874e8219" target="_blank">Slideshow Julia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maya25 spune:

Ariadnabr, sa-ti traiasca minunie si sa va bucurati de ele. Si sa dea Dumnezeu tuturor femeilor care isi doresc copii sa ramana gravide din prima incercare, sa aiba sarcini si nasteri atat de usoare si naturale ca si tine! Esti o fericita. Dumnezeu te-a binecuvantat!

Maya25 27+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadnabr spune:


Maya adevar graiesti, sunt o norocoasa! Intradevar, sa dea Domnul tuturor celor care asteapta, doresc si incearca sa aiba un bb, usurinta mea de a ramane insarcinata, sarcinile si nasterile mele! Din suflet...

Multumim si tie ca ne-ai citit povestea, sarcina usoara si bebe sanatos si frumos Sarbatori Fericite!

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Madalina mamica fericita de Sonia si bebe Julia

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=73416c45ab38350f329596" target="_blank">Slideshow Sonia www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=733e6ffec10c82874e8219" target="_blank">Slideshow Julia

Mergi la inceput