Azoospermie - cap23 -

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns evanescence spune:

Multumesc fetelor pt incurajari.....sper din tot sufletul sa fie bine,suntem si noi in sfarsit fericiti si avem o raza de speranta,suntem bine dispusi toata ziua zambim fara voie...deja se mira lumea de noi....a fost tare greu sa nu poti spera,acum e bine

Va doresc la toate acelasi lucru,fiti optimiste si succes si cat mai multe



"Visand la o minune"
http://tt.lilypie.com/E1x0p3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dear_bambie spune:

Nusy, multa bafta maine si ne sa fie totul bine, iar peste 9 luni, sa-ti tii in brate comoara!
Evanescence, abia asteptam sa ne anunti ca vine barza!!!
Pisix, multumim mult pentru informatii, ne vor fi de mare ajutor! Multa bafta la Fiv!
Moniland, multa bafta vineri! Si nu se stie niciodata...

Doamne Ajuta, ca luna octombrie sa ne aduca multe !


toate feteleee!!!!!

aniversare casatorie; asteptand o minune;

"Nu rupe firul unei prietenii, caci chiar daca il legi din nou, nodul ramane..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marush spune:


Va sarut pe toate!! Am intrat sa va spun ca sunt in continuare cu ochii pe voi, si sa va incurajez!

Noi suntem momentan bine, nu am o sarcina prea usoara, dar sunt f calma si astept momentul in care ne vom intalni buburuzele!

Am implinit si noi 7 luni,.parca e un vis, bebeii se misca tot mai cu putere, ..........simt ca am trecut cat de cat de un prag critic, insa nu mi-a disparut nici acum teama imprevizibilului!

Ne doresc TUTUROR, sa fim sanatoase,optimiste si sa ne tinem in brate bebelusii mult doriti!




30+!

Asa crestem Noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

Marush - adica vei avea o fetita si un baietel ...dintr-o lovitura ??? Doamne ce frumos, bine ca ati trecut de 7 luni, deja esti cat de cat in grafic, asa ca asteptam peste vreo doua luni vesti minunate de la tine
Nu-mi vine sa cred ce a trecut timpul ...

zisacami - mai bagi nasucul pe aici ? tu ce faci ?

nusy - draga mea draga iti tin pumnii maine, te rog intra sa ne dai vestile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Dragele mele,va multumesc tuturor,am emotii pentru maine.Am sa intru si am sa va dau vestile,bineinteles.Va pup pe toate!

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amzulica spune:

Pisix - super informatie. Sotul meu cred ca ar fi apt pentru asemenea operatie. Desi ... Dumnezeu stie cat l-o mai duce si pe el nervii. La el cred ca este azoospermie excretorie clara daca are hormonalele ok (geneticele nu stiu ca nu am facut) dar a iesit pozitiv la toate cele 3 biopsii.

Cami 18+
http://community.webshots.com/user/amzulica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

amzulica - decat sa il tina nervii sa tot faca biopsii (care nu stii ce efect au a la long) mai bine o data si gata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Buna fetelor!
Am revenit din concediu si inca n-am apucat sa citesc tot din urma, dar mi-a sarit in ochi vestea ca mai avem o proaspata graviduta!
DALAILANA FELICITARIIII!!! Sarcina usoara iti doresc! ma bucur mult ca la voi operatia a fost cu succes asa de repede! burtik!
NUSY am vazut ca esti deja in focuri. Iti doresc mult mult noroc, sa fie totul bine de data asta! Tin pumnii!

Pentru toate fetele multi si sa speram ca vom auzi numai vesti bune!
Revin dupa ce mai citesc din urma!

Ioana
animalutele mele iubite pisicutii nostri

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!
www.petitiononline.com/legemame/petition.html" target="_blank">SEMNEAZA SI TU petitia pentru legea mamelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

ioana_p76 - bine ai revenit !
nusy - asteptam vesti de la tine

Fetelor, mie mi-a venit CM, deci probabil sambata viitoare am punctie ...
M-am urcat pe vaaaal !

PisiX,
Viitoare Mami (O data si-o data)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Pisix suna tare interesant ce zici tu de chestia cu blocajul. Si doctorul Soare i-a zis sotului meu ca el crede ca e vorba de un blocaj ca altfel nu isi explica de ce nu raspunde la nici un tratament. Acum i-a dat un tratament pt prostata.
Dupa fiv o sa mergem si noi la fundeni. Poate facem un bebe si natural.
da-mi si mie te rog numarul doctorului de la fundeni
Multa bafta tuturor fetelor in focuri.

elena***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput