Mamici din Arad...! (106)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Ada...sau nu!
Carmen am gasit eu nr. 0257253767 e nr policlinicii si ceri cu dr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat

No ne-am cam desumflat toate... Probabil va urma o pauza de scris. Sau nu?




Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Ada, pauza ii demult deja.
Io scriu in continuare!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Si io ,si io ... numa' ca acum dorm in papuci cu vremea asta si n-am chef de scris Am de facut o gramada de acte ca de obicei.Bine ca macar a luat-o mami pe Diana la ea in seara asta.

MONI SI www.dropshots.com/DIA1#date/2008" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele."

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Mie mi-e dor de-o iesire la bowling,voua nu?

MONI SI www.dropshots.com/DIA1#date/2008" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele."

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica70

Mie mi-e dor de-o iesire la bowling,voua nu?

MONI SI www.dropshots.com/DIA1#date/2008" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele."

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

BA DAAAAAAAAA!
Dragos se joaca acum bowling pe Nintendo si Adelina urla ca vrea si ea.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Is cobzaaaaaaaaaaa . Ma dor toate cele si nu fac fata sa ma sterg la nas, imi curge de mor.

Sau nu, referitor la scris.

Moni, chiar alaltaieri ma gandeam ca mi-e dor de bowling sau macar o iesire doar noi, fara prunci.

Alina, mersi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Io ma bucur ca "sau nu"! Mi-ar lipsi foarte tare povestile si discutiile de aici.
Am uitat sa va spun ca o femeie din Sambateni vrea sa lucreze ca bona. E sora bonei noastre, nu stiu despreea mai nik pt. ca eu am vazut-o doar o data. Stiu ca e curata, harnica dar n-a mai avut in grija copii.(nici a noastra bona nu mai avusese inainte de ai mei dar e super ok). Are o fata de douazecisiceva de ani.Ar trebui sa faca naveta cu tramvaiul. Daca intereseaza pe cineva ok, daca nu, iar ok. Am promis ca scriu de ea.





Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

A ajuns Calin!
Ioi ce-au sarit pruncii pe el, nici nu-l mai lasau sa respire.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Noa salutare!

Venii si eu de la servici....sunt rupta!Am avut o zi nebuna-nebuna....cu cazuri aiurea....Uf!

Referitor la scris si eu sutn mai moderata in ceea ce spun de cand cu memorabila patanie.....stiti voi

Na ma duc sa trag un dush si in pat cu mine ca-s franta....si mi-a fost frig azi...si m-a plouat....nashpa zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ioana, cu cine-au stat piticii azi cat ai fost tu la lucru? ...am inteles ca Ovi ii plecat...


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput