Mamici din Arad...! (106)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Mai da ce de curioase la sobiectu asta, ptiu sa nu va deochi. Da pate nu-mi spuneti si mie ca va manc .

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:






Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

No hai ca va zic acum sa nu va mai tin curioase. Prin vara, intr-o zi cand l-am dus pe Tudor la inot m-am intalnit cu o fosta colega de facultate. M-am bucurat foarte tare ca nu am mai vazut-o de multi ani si eram in vremea studentiei oarecum prietene si colege de camin. Mi-a zis ca mi-a vazut copiii si sotul pe net, si cum imi pun asa poze. Eu stiind ca nu am poze la semnatura am tras-o putin de limba, si mi-a zis ca pe DC. Pai pe DC poate sa imi vada poze doar cne urmareste subiectele unde postez. Am dreptate sau nu? Nu stiu daca scrie pe aici, poate la aspirante, ca nu are copii si stiu ca isi doreste. Nu mi-a cazut bine, pentru ca daca tot m-a descoperit trebuia sa dea un mesaj ceva... Atunci cand s-a intamplat nu stiam sa va zic, sa nu va zic... am meditat la problema si nu am mai zis nimic pana la urma.De atunci nu mai sunt asa "deschisa" in mesaje.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Noa Gabi, vezi, de aia nu mai scriu si io multe lucruri ca am patit-o si io. Cand am ramas gravi a doua oara nu am spus la multa lume pt ca am asteptat momentu potrivit si cand am vrut sa spun am ramas masca pt ca cineva stia deja, pt ca o cunostinta comuna citea p'aci si i-a spus, bineinteles fara ca acea persoana sa si scrie, so m-am lecuit si chiar daca nu eram mare lucru prefer sa nu mai scriu cum scriam candva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

No Gabi, ce sa zic...Si eu m-am gandit de multe ori la faze de-astea. Nu ca as avea ceva de ascuns, dar parca tot nu-mi pica bine sa stie oricine ce fac, unde merg, etc. Si eu am modificat semnatura tot pe acest considerent.




Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Helau si io-s responsabila cu vizualizarile de azi,dar nu apucai sa scriu pana acum Da' luati in calcul ca la fiecare mesaj scris apar 2 "vizualizarl" - odata intarea la subiect si odata trimiterea raspunsului,stiu sigur ca am facut probe Oricum nasol cu spionajul,mie macar mi-a zis dupa o vreme una care ma citea ... oricum nu ma asteptam sa ma fi depistat.

MONI SI www.dropshots.com/DIA1#date/2008" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=44e27bc599b84137e848b4" target="_blank"> PRIMII DOI ANI
"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele."

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Ce sa zic ,halal ocupatie.Sa stai sa spionezi ce,cum si cand face fiecare.Macar daca tot o faci sa pastrezi informatiile pt tine.Pt mine e o corvoada sa tin minte toate numele membrilor si pe a copiilor lor si din cauza asta nu prea scriu la alte subiecte.

Haideti mai feteor,nu stie nimeni nr lui Petrica de la policlinica?Moni parca tu ai fost nu demult.Cat despre gradinita ,Mel si acum mai scartie ca nu vrea la gradi,chiar si cu copii pe care-i cunoaste.De placut sigur ii place pt ca a primit steaua pt harnicie si cumintenie.

Alina ai dreptate Diana e la turci.In ceea ce priveste naveta s-au mai schimbat lucrurile,iar in situatia de fata chiar nu-mi mai vine sa va povestesc.


Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)




ASA DA-ASA NU !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

CARMEN din pacate n-am numarul,eu am cautat pe net parca nr.policlinicii si mi-a dat centralista legatura direct pe interior de am dat de el.Am notat numarul,dar undeva la biroul de la firma veche,nu mi l-am mai notat in agenda.

MONI SI www.dropshots.com/DIA1#date/2008" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele."

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi, no bine ca ne-ai satisfacut curiozitatea.Si mie mi-a zis una dintre educatoarele lui Dragos ca ne-a vazut pozele pe net (numai pe DC putea sa le vada), asta in urma cu 2 ani. Sunt sigura ca "ma citesc" si alti cunoscuti, dar nu scriu ceva n-as vrea sa se afle. Ii clar ca ne poate citi oricine...
Poate va amintiti ce-a patit si Ioana, ca a citit-o cumnata si apoi au aflat mai multi ce scrisese ea aici.

Flavia, super pozele, voi sunteti tare frumosi toti 3. Se vede ca s-au distrat fain copiii la ziua lui Bogdi.

Moni, nu stiam ca se numara si trimiterea mesajului, am crezut ca doar intrarea.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

No ne-am cam desumflat toate... Probabil va urma o pauza de scris. Sau nu?




Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput