Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri-9

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristy74 spune:

Buna dimineata,

Elilov felicitari pentru bb sanatos si voinic. Ma bucur tare ca ne-ai dat vesti bune. Acum cred ca s-au mai risipit temerile tale. Sarcina usoara in continuare.

Ninia felicitari si tie. Sa dea Dumnezeu sa ne spui luna ce vine ca esti graviduta.

Flavia pe unde esti? Ce mai fac voinicii tai?

Va pup ca trebuie sa ma apuc de treaba,

Cristina, mamica fericita de Eva Maria
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

netaa fetele
ia poftiti la o
irlandeza si cristy multumesc frumos ...si voua numai bine dragelor va doresc ...stit voi am scapat de o grija ma ia cu emotii momentul mult asteptat
asa ca prefer sa nu ma ganesc ca ma agit si il stresez si pe micutul bb-e
ninia pai nici nu cred ca mai vine sa prins ceva acolo
32+Dimitrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Cristy, multumesc! Si eu sper sa se prinda repede...dar...pana la urma va fi cum vrea Dumnezeu! Eu de luna aceasta il astept cu drag pe bebe!

Elilov, nu s-a prins nimic, pt ca am facut test si e nagativ. Oricum mersi pt incurajari.

http://tt.lilypie.com/5JRSp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Elilov felicitari pt vestile bune!

ninia poate stresul nuntii a dereglat un pic pe acolo,nici eu nu aveam ciclu regulat iniante sa raman deci nu te mai stresa.

Minunea a venit! de Luca Nicolae

Luca cel frumos

Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IreneCAM spune:


Ce mai faceti, dragelor? Ma bucur ca scrieti des aici.
De cateva zile tot intru sa scriu, dar ceva ma retine, mi se pare deocamdata ireal...in cateva saptamani o vom aduce acasa pe micuta noastra Mirunade un an si patru luni. Eu sunt inca in stare de surpriza totala, aveam o presimtire de cand am depus actele ca in septembrie imi voi intalni copilasul, dar parca e prea frumos...Deja am inceput sa ne imprietenim, data trecuta cand am vizitat-o a inceput sa rada cand ne-a vazut , nu pot sa va spun ce am simtit cand am vazut un ghemotoc mic iesind in cadrul usii si zambind la noiPoze nu pot deocamdata sa pun, dar puteti sa ma credeti pe cuvant, este minunata, vesela, jucausa...ce mai, un superbebe!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Irene, Felicitari! Doamne ce frumos ai scris despre bebelina ta!Se vede ca deja o iubesti enorm! Ma bucur ca in sfarsit te-ai linistit si ca ai primit un semn frumos de la Doamne-Doamne!

Musette,mersi de incurajari...dar nu stiu ce sa zic. Incep sa imi fac tot felul de ganduri. Mai ales ca eu nu l-am avut niciodata neregulat. Il aveam ori la 27 ori la 28 de zile. iar acum, am simptome, dar nu vine. Este deja a 4-a zi de intarziere. Am facut un test si e negativ. In fine...Tu nu ne mai zici nimic de bebe Luca? Cum este noua viata? Te-ai obisnuit?

Irlandeza, deja Paty are 8 lunisoare? Wow, dar ce repede mai trece timpul...mai aveti putin si impliniti 1 anisor!

http://tt.lilypie.com/5JRSp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Scriu repede ca sunt in graba....IRLANDEZA uite ca nu mi-am dat seama ca bbi sunt pusi in ordinea asta. remediez imediat ce pot. Sau daca reusesti tu, poti modifica tu.

IRENE felicitari ptr micuta Miruna!!! Un nume superb si sunt sigura ca ea este superba , abia astept poze!! Sa va dea D-zeu sanatate!!!







ALESSIO comoara mea, 07.06.2008

S-a mai nascut o stea: ALESSIO!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

IreneCam, felicitari!!!!!!!!!!!!!!!!! Ma bucur enorm pentru tine!!! O sa fii o mamica perfecta pentru micuta Miruna. De-abia astept sa ne arati poze cu ea!
Ninia, bafta la ceea ce v-ati propus!!! Sper sa vii si tu cu vestea cea buna cat mai curand!!! (eu sunt foarte bine, ai avut dreptate in tot ceea ce mi-ai spus cand ne-am vazut, sper sa si raman asa!)
Cristy, Mirelus, Mussete, am vazut pozele cu puiutii vostri si sunt niste scumpi! Ma bucur tare mult pentru voi!!!!
Danangie, ti-am citit povestea nasterii, care este impresionanta. Tare frumos ai mai scris! Sa te bucuri de frumosul Alesio toata viata!
Cristina, mamica fericita de bebe Andrei-Eric (26.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Cristina_ana, nici nu stii cat ma bucur sa citesc ca sunteti bine!

http://tt.lilypie.com/5JRSp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

mussetpink multumesc frumoas sa iti dea Dumnezeu sanatate si tie si micutului Luca
irenecam m-ai emotionat teribil jos palaria in fat ta si a sufletului tau
ninia nu deznadajdui se va prinde atunci cand va vrea..noi inainte sa raman acuma insarcinata trasesem din greu aproape un an pana cand am abandonat proiectul si in luna cu pricina sa si intamplat minunea....ai incredere si se va intampla
32+Dimitrie

Mergi la inceput