Gravidute& Mamici de IASI (63)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

E bine multumesc , ii dadusem iaurt rece de la frigider in supermarket, dar nu a patit nimic

Acum doarme Matei si ti-a dat liber?
Eu acum am reusit sa-l adorm trebuie sa fie intuneric bezna sa doarma, daca stau la laptop se da jos din pat si vine langa mine sa butoneze sau se plimba prin camera si nu se culca.


Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Daaa, am reusit sa-l adorm. In noaptea asta vreau sa nu-i mai dau bibe...vad ca nu renunta de buna voie la mesele din noapte...asa ca il fortez ..Eu una nu mai pot! Se mai trezeste, rade la mine si se culca la loc.

Da, iaurt, sorry...dupa ce am scris mi-am amintit, dat mi-a fost lene sa editez. Ma bucur ca e ok. Acum ca a venit vremea asta ciudata incepe distractia!

Simo mami de www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?albumId=222023392&ownerId=4088536" target="_blank">Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Eu am inceput sa ii dau apa cand se trezeste noaptea si vad ca am succes, bea putin si se culca la loc si lapticul il bea dimineata cand se trezeste, 7-8 sau mai tarziu. Pana acum beea lapticul la 3-4-5 dimnieata.

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihamora
Ralu , te astept cu informatii

Michelle, cum eu nu prea fac parte din categoria celor cu bani si fani ai cumparaturilor (in afara strictului necesar pentru traiul zilnic!), sincer, nici nu prea ma intereseaza subiectul
Prin urmare, imi pare rau, dar chiar nu te pot ajuta. Auzisem doar ca undeva pe la 1-15 octombrie se va deschide. E tot ce am prins din zbor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralnied1

Citat:
citat din mesajul lui mihamora
Ralu , te astept cu informatii

Michelle, cum eu nu prea fac parte din categoria celor cu bani si fani ai cumparaturilor (in afara strictului necesar pentru traiul zilnic!), sincer, nici nu prea ma intereseaza subiectul
Prin urmare, imi pare rau, dar chiar nu te pot ajuta. Auzisem doar ca undeva pe la 1-15 octombrie se va deschide. E tot ce am prins din zbor.


Pai Ralu, de la tine veneau informatii despre tot felul de evenimente, am vazut reclama la tv ca se deschide pe 24.

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihamora
Pai Ralu, de la tine veneau informatii despre tot felul de evenimente, am vazut reclama la tv ca se deschide pe 24.

Michelle, da, veneau si de la mine info de genul asta, dar asta era... alta data. M-am linistit cand am fost oarecum trasa de maneca si atentionata mai mult sau mai putin discret ca de fapt deranjeaza toate acele informatii, intrucat voi sunteti mamici ocupate si n-aveti timp de concerte si alte evenimente.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

hai ca fac o exceptie de data asta, special pt tine si uite ce am gasit:

Pe 24 septembrie se inaugureaza prima faza operationala a celui mai mare retail park construit in afara Bucurestiului - ERA Shopping Park Iasi.
Se vor inaugura Galeriile ERA (11 000 mp,62 magazine), hypermarketul Carrefour (15 440 mp) si magazinul Altex (3 565 mp), dupa ce la 1 august a devenit operational magazinul Praktiker DIY (9 350 mp).

Cel mai mare retail park construit in afara Bucurestiului va beneficia pana la finalul proiectului de o investitie de 175 milioane de EUR, ajungand la o suprafata construita de peste 150 000 mp, cea inchiriabila fiind de 116 000 mp. Retail park-ul va beneficia de 3 600 locuri de parcare.

Galeriile ERA au atras nume importante din zona de fashion & beauty, ce se adreseaza tuturor categoriilor de public: Takko, Sprider Stores, Leonardo, Benvenuti, Bam boo, Ina Center, Centrofarm. Zona de servicii acopera toate nevoile vizitatorilor, aici gasindu-se banci, farmacii, curatatorie, magazine de telefonie mobila si IT, agentie de turism si un food court pentru toate gusturile.

Urmatoarea etapa ce este programata pentru anul 2009, va constitui momentul in care isi vor deschide portile: magazinul Mobexpert, magazinul Media Galaxy, plus si alte 2 companii de renume. ERA Shopping Park isi va contura toate valentele in primavara anului 2010, odata cu deschiderea ERA Mall, unde clientii vor avea ocazia sa descopere un mix armonios reprezentat de importante branduri internationale si locale, integrate intr-o atmosfera atractiva sustinuta de servicii impecabile si puncte de atractie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

si inca o info pe aceeasi tema, oarecum: Traseele 30 si 43 vor ajunge pana la Era

In aceasta luna, traseele RATP 30 (capat Bucium – Socola – Piata Nicolina – Bazar – Gara Internationala – Subpasaj ACB – Bariera Tigarete – Moara 1 Mai – rond Canta) si 43 (rond CUG 1 – Frigorifer – Iulius Mall – Piata Independentei – rond Pacurari) vor fi prelungite pana la complexul comercial Era. "Inca nu am semnat contractul, dar cred ca de pe 24 septembrie, cele doua trasee vor fi prelungite pana la complex. In principiu, data este stabilita, dar totul depinde de ziua in care va avea loc lansarea complexului. Deocamdata, vor fi doar cate doua autobuze pe ora", a spus Adrian Mihai, purtatorul de cuvant al RATP.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Saru'mana Ralu
Te servesc cu o cafeluta mare, mare si buna in dimineata asta

Mie mi se par interesante informatiile, chiar daca nu ma duc nicaieri, macar stiu ce se intampla in oras

Si aici o pentru toata lumea.

M-a trezit copilul la 6.30

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

La multi ani Ioana! Sa fii fericita si sa ai un bebe sanatos! sorry pt intarziere.

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI

Mergi la inceput