Gravidute& Mamici de IASI (63)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Ella - am vazut ca a crescut Bia
Cum il cheama pe finutul tau?

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella10 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihamora

Ella - am vazut ca a crescut Bia
Cum il cheama pe finutul tau?

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI







Finutul nostru se numeste Teodor Ciprian si s-a nascut pe 28 iulie ,la 35 de saptamini cu greutatea de 2.700kg

Ella mamica fericita de BIANCA ANTONIA (02.02.2008)

poze

http://b1.lilypie.com/Xdg1p3.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella10 spune:

Cam liniste pe aici...

Ella mamica fericita de BIANCA ANTONIA (02.02.2008)

poze

http://b1.lilypie.com/Xdg1p3.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:



Mai fetelor, nu radeti, eu sunt in cautare de ROR NATURAL ...asa ca cine are /stie de un copilas care are vreo boala a copilariei, rog sa ne anunte si sa ne primeasca in vizita 5-10 min.

Sper pana ii trece raceala sa gasesc pe cineva de la cine sa ia bolile astea, sa nu mai trebuiasca vaccinat.



Simo mami de www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?albumId=222023392&ownerId=4088536" target="_blank">Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Ella - frumos nume , sa va traiasca!

Simo - le vrei pe toate 3 odata?

Stie cineva ce mag or sa fie la centrul comercial Era? Ralu , te astept cu informatii

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Michele, nu chiar odata ...nu-s ASA de sadica ...dar daca apuca sa faca macar una dintre ele (de preferat rujeola) cred ca sar vaccinul.

Ella...si Matei e pe 28 iulie, da anu` trecut

Simo mami de www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?albumId=222023392&ownerId=4088536" target="_blank">Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Simo - noi l-am facut si e totul ok, te gandesti la efecte adverse?

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Nu neaparat la efectele adverse (cel mai simpatic mi se pare ca unul dintre ele este chiar boala ) dar cred ca e mai bine sa-si faca proprii anticorpi, de altfel e singura metoda prin care se imunizeaza pe viata, vaccinul necesita rapeluri.

Si efectele alea...sunt un motiv destul de serios sa-mi doresc sa nu mai trebuiasca sa-l faca.

Stiu ca si boala are complicatiile ei. Am cantarit toata astea si tot natura a iesit invingatoare (in capul meu)...nu sustin ca ce zic eu e cel mai bine, dar e o concluzie la care am ajuns.

Plus ca vad ca au inceput sa-i curga si ochii, si sa faca temperatura. O sa chem maine medicul sa-l vada. Nu-s speriata deloc de boala, pentru ca in idea sa-i treaca repede raceala nu l-am mai scos afara, deci protejat de "intemperii" a fost.

Simo mami de www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?albumId=222023392&ownerId=4088536" target="_blank">Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Simo - si eu sunt de acord ca natura e cea mai tare, dar trebuie sa fii puternic pentru a lasa natura sa-si faca treabaeu nu prea sunt, desi cred in forta ei.
Multa sanatate lui Matei!

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Michelle...Domi cum mai e? Eu is cam rupta de realitate...Nu ma lasa Matei pe forum, impinge tastatura, ma ia de mana si zice GATA, sa ma duc sa ma joc cu el ...deci cam slabut si cu cititul..ce mai apuc pe seara. Ramasesem ca i-ai dat o gura de inghetata si asteptai sa vezi efectul....

Simo mami de www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?albumId=222023392&ownerId=4088536" target="_blank">Matei

Mergi la inceput