Leoaicele *(22)*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

Adi adevarat ai spus, partea cu comunicarea ne omoara, dar il las ca este stresast. si cand e stresat freaca pe toata lumea si orice ar fi cum ar fi nimeni si nimic nu e bun pt el

Urgent adi, care e prefixul Iasului, cica am facut rost de nr socaramii de telefon.

Va pup, sunt la munca si /deci scurta

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Annie, prefixul Iasului este 0232 daca are nr. fix pe Romtelecom, iar daca e RDS sau altceva poate fi 0332 sau in alt fel. Sper sa nu gresesc.
Catutza, nu stiu daca am inteles prea bine ce vrei, iti zic cum am facut eu sa deschid subiectul asta... Am dat "raspuns cu quote" la primul mesaj al lui Gabi (Dodo) din subiectul Leoaice (21). De-acolo am copiat tot ce era intre [quote ]+prima linie, si [ /quote]mai putin semnatura lui Gabi, dupa care am adaugat linkul pentru prima pagina de la subiectul 21.
Nu stiu daca m-am facut inteleasa, nici nu stiu daca am explicat chiar ce voiai tu. Daca nu am zis bine scrie-mi pe PM.
Asa e, din toamna viitoare Andrei va merge la scoala, trebuie deja sa ne interesam de scoala si de invatatoare, avem ceva in vizor!
Adi, am inteles, e ok!
Nicolle, eu am o lista mare cu bijuterii facute de tine, ideea e sa nu ne suprapunem pe modele, trebuie sa facem "sedinta" de , eu am trecute si cateva modele care sunt deja VANDUTE... mai poti face ceva la fel?



Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

hello!

Katty , am inteles ce mi-ai explicat tu o sa incerc sa vad daca-mi si iese....
O sa ma uit si eu mai bine pe bijuterii si fac o listutza, iar cand comandam ne consultam ca sa nu avem aceeasi comanda si poate Nikolle ne face ceva asemanator
Cand vreti sa comandam? La sfarsitul lui noiembrie e bine? (ca sa fie mai aproape de sarbatori)

Nikolle , ma bucur ca ii place fetei tale la scoala

Annie , cand ti se intoarce sotul? Cum e la servici?

de la noi nimic noutati...



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Fetelor, va pup. Sunt cam ocupata si nu pot sa fiu consecventa in mesaje. Vroiam doar sa va zic:

In prima zi de gradi seara, am gasit-o pe Amelia destul de linistita la gradi, ma temeam sa nu ma intalneasca plangand. Mi-a zis ca si-a facut noi prieteni si ca mancarea de la gradi e nemaipomenita. Sper ca e un inceput bun.

In grupa a intrat si azi foarte linistita si mi-a facut frumos cu mana.
V-am pupat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolle_t spune:

Din cauza vremii am o stare, ca daca unul zice ceva am energia sa-l bat.Si sigur fiica-mea are ceva pt maine la scoala, nu cred eu ca ii lasa in pace.
Va plac tablourile pt copilasi, v-ati uitat? Mai am de pus niste modele.Va intreb ca sa stiu si eu ce se cere.

De-abia astept week-end-ul, ma simt tare obosita.Adorm aici la birou, dar pana la 16.30 mai am ceva.


fetili si sa auzim de bine



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Lilia, off, ai vazut ce fetita curajoasa ai??? Si-ti faceai mii de griji acu' ceva timp, tii minte?!!! Ma bucur ca a fost bine, mai ales cand in jur cred ca au fost destui copii care plangeau!!!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Annie80

Adi adevarat ai spus, partea cu comunicarea ne omoara, dar il las ca este stresast. si cand e stresat freaca pe toata lumea si orice ar fi cum ar fi nimeni si nimic nu e bun pt el

Urgent adi, care e prefixul Iasului, cica am facut rost de nr socaramii de telefon.

Va pup, sunt la munca si /deci scurta

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.


0232 prefix IAsi si +4 prefix tara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Nikolle , tot vreau sa te intreb dar ...uit mereu : ce dimensiune au tablurile? eu le-am tot admirat

Adriana , ce faceti, cum sunteti? ce mai gatesti bun?

Lilia , ma bucur ca e fata bine la gradi, sa fie si mai bine pe viitor

Gabi , gata, a-ti inceput mutarile?



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

Apai, nu stiu unde are ea fixul...ca al meu nu sa obosit prea mult sa o caute si a gasit un nr de genul 0232 XXX XXX, deci lipsea o cifra si am mai pus eu un 2 inainte de XXX XXX.. .suna dar nu raspunde...Asta e eu am incercat.

Ma doare spatele de mor

Pup!

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Annie80

Apai, nu stiu unde are ea fixul...ca al meu nu sa obosit prea mult sa o caute si a gasit un nr de genul 0232 XXX XXX, deci lipsea o cifra si am mai pus eu un 2 inainte de XXX XXX.. .suna dar nu raspunde...Asta e eu am incercat.

Ma doare spatele de mor

Pup!

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.


Daca vrei neaparat sa vb cu ea,spune-mi adresa si sun la informatii


Mergi la inceput