Puiuti de Randunici 2008 (94)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Maia37 spune:

ceaiul contine rasina parfumata,urzica,chimen dulce,iarba de lamaie,anason,levanticas,chimen si are 16 plicuri o cutie.
bitza

Mihaela, mamica Andreei (5.09.1994)si a lui Vlad Constantin (29.02.2008)

http://family.webshots.com/album/565553696LqJomD

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Seara buna, dragelor!

Am vazut doar pozele lui Naty! A crescut Iulia, nu gluma!

Apropo de soti care au grija de copii, hai sa-l laud si eu pe al meu: de cand am inceput munca, aproape de 3 saptamani, el sta acasa cu Matei pana pe la 3 jumate, cand ajung eu.... Dar gata, de duminica vine socrela, ca incepe si el munca...


Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Multumim de laude!Barosanelu va trimite un la toate!
Simoneta,multa sanatate lui Yannis
Maia,ma bucur ca a iesit Andreea din spital,ca Vlad papa bine....sa dea DD sa nu mai ai nici o suparare!
..bate vantul pe aici..eu va zic Noapte buna!
edit:multi Valentina!lasa,ca o va duce Matei bine si cu socrela

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL CASIAN -1 martie 2008



Faptul ca ai un pian ,nu te face pianist,dar faptul ca ai un copil cu siguranta te face parinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Ieri a mancat prima data lapte praf, amestecat cu laptele meu, asa cum mi-a zis pediatra. N-a fost nicio problema, la fel si azi...Cand va aud de tetine ma tot intreb: astea normale pt lapte sunt si ele pe marimi? Ca vad ca Matei mananca bine cu astea pe care le are...si care nu au niciun numar pe ele....

Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

vali, eu folosesc de la nuk, si sunt pe varste si in functie de tipul de hrana. sunt pana la 6 luni, peste 6 luni, ptr lapte, ptr lichide subtiri, ptr hrana groasa.....

Liana, mami de Teo (27.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

hai ca am salvat mesajul in draft si nu stiu unde sa-l mai gasesc!!!

Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

http://www.thisgardenisillegal.com/flower-quiz
Ceva interesant....ce floare esti
Eu sunt o Canna-"You stand up for what you believe in, even if it gets in the way of what other people think. You are proud of yourself and your accomplishments and you enjoy letting people know that.".......cam mandra

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL CASIAN -1 martie 2008




Faptul ca ai un pian ,nu te face pianist,dar faptul ca ai un copil cu siguranta te face parinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Va rog aruncati cu sfaturi in mine: cum il fac sa adoarma seara mai repede? Asta seara a fost a treia seara cand a adormit dupa o ora de fataiala. Pana acum adormea la 9, dupa maxim 30 minute de supt. Ei, si asa ma enerveaza, ca nici nu vrea sa suga atat ( si nici n-as avea de unde sa-i dau lapte sa suga o ora), nici nu adoarme...Sta si se misca in toate directiile, si pana la urma incepe sa planga....il mai pun la san cu ultimii nervi si adoarme...
Am zis ca maine seara il las sa urle cat o vrea, poate s-o invata si el sa adoarma singur...daca oi avea nervi...

Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Azi a fost Sf Ana!!!La multi ani, Varuna!!!



Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

ma duc la somn! Noapte buna!

Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput