ANDREI TUDOR- minunea noastra

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diarux spune:

CAPRI

Ruxandra,binecuvantata si Andrei Tudor

poezici pentru mamici si pepenasi

www.agonia.ro/index.php/author/0010820/index.html" target="_blank">poezii mai serioase

ANDREI TUDOR- minunea noastra -The Story

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

Diarux n-are rost sa-ti mai spun si eu ce m-am distrat citind povestea nasterii ca deja ti-a spus asta toata lumea...oricum, eu am vizualizat altfel, dat fiind faptul ca stiu cum arata maternitatea, cum sunt asistentele, si care e atitudinea generala pe acolo...parca ma vedeam pe mine in timp ce citeam povestea ta...Oricum, esti senzationala, cu toate partile nasoale pe care le relatezi tu, parca tot iti vine sa nasti!!!

Anna de Ioana Maria
printesa noastra poze cu ariciul
povestea nasterii www.totsites.com/tot/ioana-maria" target="_blank">pagina mea web
www.onetruemedia.com/shared?p=676cf86b3431cbc69b663e&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">could this be love

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diarux spune:

ANNABABY pai sa stii ca m-am gandit mult la tine, la cum o sa vezi tu lucrurile..stiind contextul. Ma bucur ca ti-a placut! si ca ti-a priit la mare!

pupici

Ruxandra,binecuvantata si Andrei Tudor

poezici pentru mamici si pepenasi

www.agonia.ro/index.php/author/0010820/index.html" target="_blank">poezii mai serioase

ANDREI TUDOR- minunea noastra -The Story

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsBB spune:


Sa va traiasca Andrei - Tudor! Sa creasca mare si sanatos!
"Dulci" amintiri mi-ai trezit . Citind povestea ta am retrait-o pe a mea .
Prima reactie cand am citit despre micul gandacel in plimbare a fost , insa mi-am amintit ce surprinsa am fost cand colega mea de suferinta mi-a zis, asa in treacat : "vezi sa lasi lumina aprinsa la baie...". Normal, ametita de evenimente in prima secunda n-am percutat. Dupa vreo 3 strofocari ale neuronului obosit am intrebat: " de ce?"
Raspunsul a fost limpede si bine luminat: "sa vada gandacii pe unde merg"
Ptiu, bine ca n-am facut cunostinta cu vreunul , altfel afla toata maternitatea cum suna cel mai infricosator tipat . Urasc gandacii !
Ah, da! Partea cu ingropatul pacientei cu genti/sacose/sacosele/flori/bidoane/si alte alea imi suna tareeee cunoscut , hey, macar am ajuns cu toate la destinatie .
Ei,noi sa fim sanatosi ...ne uitam la bb nostri si uitam tot ce a fost rau


Adriana mami de Andra noastra!


Poze Andra (20.05.08)
http://b1.lilypie.com/aprFm7.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diarux spune:

MSBBma bucur ca ai retrait momentele nasterii tale...chiar daca cu niste fiori pe sira spinarii!


Ruxandra,binecuvantata si Andrei Tudor

poezici pentru mamici si pepenasi

www.agonia.ro/index.php/author/0010820/index.html" target="_blank">poezii mai serioase

ANDREI TUDOR- minunea noastra -The Story

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina_1609 spune:

foarte frumoasa povestea. imi place cum ai scris, cu mult umor

sa-ti traiasca cavalerul si sa te bucuri de el!

_

Marina de ANA SOFIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diarux spune:

MARINA ms mult ca ai trecut pe aici!

Ruxandra,binecuvantata si Andrei Tudor

poezici pentru mamici si pepenasi

www.agonia.ro/index.php/author/0010820/index.html" target="_blank">poezii mai serioase

ANDREI TUDOR- minunea noastra -The Story

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa.s spune:

Savuroasa povestirea, deosebite si speciale personajele principale...daca te enervai umpic o scriai si in versuri...Ruxi, pe cand o surioara...pupammmmm

ps - ce tare esti, rad de ma stric

Tot ce veti cere cu credinta, prin rugaciune, veti primi - Matei 21:22


Narcisa si Vil parinti fericiti de Anais

Caruciorul rosu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diarux spune:

NARCI un pic mai aveam si o scriam si in versuri...(povestea)..dar nu e tarziu de o transformare. Ms mult de trecere pe aici!

Ruxandra,binecuvantata si Andrei Tudor

poezici pentru mamici si pepenasi

www.agonia.ro/index.php/author/0010820/index.html" target="_blank">poezii mai serioase

ANDREI TUDOR- minunea noastra -The Story

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabinel spune:

deci din cauza ta nu aveam eu bare la pat cand impingeam ca nebuna si blestemam spitalul municipal eu sunt la odiseea sept - oct. mi-a placut la nebunie stilul in care ai povestit patania. felicitari si sa va traiasca piciul! o mamica din bacau

mami de Amalia Stefania
poze
povestea nasterii

Mergi la inceput