ORADEA (33)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana1751 spune:

Multumesc mamagiuliei:)

O sa incerc sa vad.... Mama mea s-a operat de cataracta diabetica in Budapesta. de 2 ori. a fost super ok medicul de acolo. din pacate cica nu orice oftalmolog e bun la prescris ochelari.

Ieri am fost in Ungaria fetelor, la cumparaturi. Si da, seara mi a fost friiiiiiiig cand am venit. S-a dus vara.

Pupici si o duminica cu soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Noi ieri am fost la "iarba verde" a cam batut vantul dar am mancat en gross si bineinteles am baut bere.
Astazi nu pare sa bata vantul cred ca vom merge in Felix.

Pagina familiei / Mai multe...
www.youtube.com/watch?v=9dxvZ8UCZag" target="_blank">Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

'Neata .Mai da ce liniste pe aici!!Pe unde umbla toata lumea?
Am si eu o rugaminte..stie careva un ORL-ist ca Andy mi se tot plange ca-l doare o ureche si as vrea sa merg sa vad ce are.


37+bbelina
laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

andyp- la stat sau privat doresti? am fost saptamana trecuta la dr bembea la cab particular situat pe str decebal,tb sa suni pt programare, cu fata pentru alte probleme, taxa e 50 de lei in schimb la stat la policlinica din rogerius e gratuit cu bilet de trimitere numa nu stiu la cine nimeresti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonzca79 spune:

oameni buni...help me pleaseeeeeeeeee!!! aveti careva vreo carcasa de aspirator vechi..ceva stricat..nefunctional...tinut in pod...ruginit...etc...intelegeti voi...am luat aspirator de la Metro sambata seara si nu stiam ca au oferta cu aspirator vechi la schimb pt un pret mai mic...dupa taxare la garantii nu vroiau sa ne-o scrie pt ca nu am adus aparat vechi ....acum am promis ca pana miercuri fac rost de unul daca nu ma duc sa mai duc un milion....

..sau poate stiti unde pot sa gasesc pana miercuri asa ceva....


Andy.....in ceea ce priveste ORL-ist ok iti pot recomanda pe dr KOvacs Ovidiu...pe mine m-a operat si de sinuzita maxilara si de deviatie de sept si am fost multumita...are cabinet medical in Decebal chiar in urmatoarea statie de tramvai dupa piata spre Emanuel.....unde sunt acele blocuri vechi....albina sau cam asa ceva....dar il gasesti si la Stationar II si la policlinica cu plata....

POZE...POZULICI

37+... Erik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonzca79 spune:

....aaaaa..am sunat la ei si vad ca merge si aspirator auto...daca nu gasesc ceva vechi poate imi spuneti unde gasesc unul auo ieftin..ieftin....la 30 ron....prefer sa cumpar asa decat sa dau 1 milion....

POZE...POZULICI

37+... Erik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

mercedes si ramo
Mercedes la privat as vrea,ai cumva un nr de telefon sa fac programare?
Ramo daca e langa albina ma uit cand ies pe afara sa vad daca-l gasesc.

37+bbelina
laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Ramo-de la selgros am luat aspirator auto, cu vreo 30 de lei, drept e ca in urma cu ceva vreme.Incearca, totusi.

cristina si Andrei(am 5 ani!!!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

andyp - pai vb. de acelasi cabinet numa de dr. diferiti.caut nr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Mercedes eu am tot cautat pe net si n-am dat de nici un nr de telefon,poate reusesti sa dai tu de nr ca tare as vrea sa-i fac programare.

37+bbelina
laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput