ORADEA (33)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabi_j spune:

Da, cu slujba, la targ, pe stand 8 ore/zi... nu va fi distractiv de loc. Macar seara sa ma mai delectez un pic, cat apuc (daca rezist). Am cativa prieteni cu care ma voi intalni.
Cristina pe unde ai iesit? Daca mai iesiti prin oras, mai ales cu fetele, va recomand un loc la care ii spune RA. Se afla langa Taverna, pe Eminescu. Au niste cocktailuri minunate, conform retetelor adevarate, si sandwichuri si chestiute de mancat foarte foarte bune, speciale. Plus deservirea e impecabila, si amenajarea interioara interesanta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Gabij, deja a trecut un an si mergi iar la Buc ?! Ioi. Drum bun sa ai si sa treaca totul cu bine !
Gravidutele, cum sunteti azi ?!
Sooo ... la 7 pm in parc , da ?!



Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Gabi-mersi, mersi! Bag la cutiuta!
Noi la marco polo.De acolo vin si-acuma. Nu ne trebuie mult sa ne simtim bine: un pahar de cola si o felie de tort de cioco+ inghetata tot de cioco asezonate cu o barfaaaa lungaaaa!!

cristina si Andrei(am 5 ani!!!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

buna si de la noi,eu azi am lenevit..e sarbatoare si prca nu am chef de nimic.
Dariace bine v-ati distrat in parc.Ai mei m-au lasat singurica si au plecat la Vad la bunici asa ca stau pe net si ma gandeam sa ies si nu stiam unde....Da acuma stiu:mi-a facut Cristina o pofta cu ce a mancat la Marco Polo ca aterizez imediat acolo..

37+bbelina
laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

In Bors ploua

Andyp, bine ca sunteti bine



Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

s-a'ntors vara!! nu mai ploua!!

Andy-du-te, rasfatati-va, tu si bebelina ta !!Sunt sigura ca o sa-i placa!!

cristina si Andrei(am 5 ani!!!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana1751 spune:

Fetelor, stie cineva un oftalmolog bun in Oradea?

Eu am fost la cineva si mi a pus diagnostic astigmatism si miopie -2 cu -2,5
apoi am fost la o luna in Ungaria si mi-au zis -4 si -4,5. Cu ochelarii primiti in tara vad "binisor" dar nu cum ar trebui - e drept ca sunt -1,5 la ambii ochi, dar cu ce mi-au scris in Ungaria vad totul aiurea, imaginile bondoace si ametesc. cred ca sunt prea tari... ce o fi diferenta asta la masurarea cu dioptronul....

In plus, eu de pe cand eram in generala vedeam niste carcei in campul vizual, acum s-au inmultt in ultimii ani. Nu ii vad decat cand ma uit la lumina sau la ceva alb. Sunt asa numitele puncte fudds sau flocoane. Voi aveti asa ceva?

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ioana, dna doc. Man , ea m-a operat acu` cateva luni de cataracta; in rest, am cam fost si pe la oftalmologi ...

WE frumos oradenilor



Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

salut!
Ioana, in urma unei irite, am ramas si eu cu "vedenii".Adica, la lumina, vad cu ochiul drept, paianjeni.
Ce faceti?? Mai, fratilor, vine direct, iarnaaa??
Si inca o intrebare: NE-A ABANDONAT MARIUS??

cristina si Andrei(am 5 ani!!!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Buna dimineata!Nu mi-a venit sa cred azi dimineata cand m-am trezit pe la 7 erau 7 grade,iar acum 9S-a dus varaaaa??
Daria ce faceti??
Cristina cred ca tre sa scaotem hainele de iarna de pe unde le-am pus.
O duminica cat mai frumoasa va doresc tuturor


37+bbelina
laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput