Andrei - Ingerasul de toamna

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andruskandu spune:



Monica, mamica de ingeras plecat la ceruri, ma rog din tot sufletul pentru ingerasul Andrei.
DD iti va da sansa de a auzi scincetele unui pui de om, fii sigura.

E greu sa spun ceva in situatia asta, eu nici nu ma pot gandi cum e sa astepti 9 luni, cu siguran ta ca vei avea in brate copilul mult dorit, si sa mi se intample ce ti s-a intamplat tie... nu cred ca as supravietui... ma gandesc la tine si iata, plang...





Andreea lui Andreiut Puiut 11.06.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Va multumesc din suflet fetelor pentru toate gandurile voastre bune.
Imi face tare bine sa vad ca sunteti alaturi de mine si ma incurajati. Chiar am mare nevoie de asta



POZNICI CU NOI

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte


Mamica de INGERAS in ceruri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

cum sa nu fim alaturi de tine, doar suntem mame si putem doar sa ne imaginam prin ce treci........

decat sa bei si sa conduci, mai bine sa fumezi si sa zbori!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Monica, esti mamica de ingeras, Andrei se joaca cu ceilati ingerasi in ceruri, vegheaza asupra ta si are grija de tine. Sa-ti dea Dumnezeu puterea sa mergi mai departe!
Imi pare rau pentru tot ce s-a intamplat, pentru suferinta ta, sunt alaturi de tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Monica draga,am citit povestea ta...sunt socata...Doamne fereste...Oare pana cand vom suferi din cauza unor astfel de doctori???
Nu-ti fie teama de un alt bebe,vei vedea ca va fi bine.Acum vei sti ce doctor sa alegi.Vei sti daca ceva nu e in regula.Vei face toate analizele posibile.Si vei vedea ca Doamne Doamne te va ajuta!Sunt sigura de asta!!!

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimihoo spune:

Monica,

Acum am intrat si eu pe forum dupa 2 luni si am citit povestea ta tragica. Este cumplit ceea ce ti s-a intamplat si ma rog sa ai puterea sa mai faci un copil. Meriti din plin sa-l ai!
Dumnezeu sa va ajute sa treceti peste tragedie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Moni...ti-am vazut puiul...am deschis pozele sa vad un burtic...nu ma asteptam sa-l vad pe ingeras!
....desi am trecut..si trec prin ceea ce treci si tu, sunt cutremurata!!!!!!!..

Lupta cu kg
Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanasm spune:

Doame-Doamne sa-l aiba in paza pe ingerasul tau! am aflat de cand s-a intamplat...dar nu am avut putere sati scriu atunci....era inainte sa nasc..
sa-ti dea Dumnezeu putere sa mergi mai departe...tie si familiei tale...iti doresc si sunt sigura ca vietile voastre vor fi umplute de ganguritul un bb care va invata sa spuna mama
un si o imbratisare calda!

Oana

de Raul

filmuletz bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

onutza merci mult de mesaj. Ai un bebel tare frumusel tu acolo. Chiar mi-e tare dor de tine sa sti.



POZNICI CU NOI

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte


Mamica de INGERAS in ceruri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Monica, ce mai faci?Cum te mai simti?


Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput