Puiuti de Randunici 2008!! (84)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:


Oricum, e buna documentarea ta, ca eu i-am raspuns randunoiului ca Hercule nici n-a avut nevasta!! Logic, mi-am luat-o si eu!

sovi& sasha-pachetelul nostru de primavara 17Apr'08
pozici
nasterea delfinasului ilustrata
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5a33b72a1a20de458aef69&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

neata fete!nu va zic cand m-am culcat!!!va zic doar ca abia m-am trezit si ca am dormit doar 3 ore si juma! insomnia ma mananca...cred ca mi se trage de la "inocentul" frappe pe care l-am dat gata dintr-o sorbire aseara la ora 10 ....macar nu am stat degeaba si am invatat sa fac o "opera de harta" si acum ma pupa sovi pt asta:))) nu as fi reusit fara ajutorul "cuiva" care a stat si mi-a alinat insomnia, :)
hai ca ziua de ieri a fost de genul" azi grivei e manios, hamham/ se tot lupta cu un os, hamham/ maraie si se framanta/zici ca s-ar lua la tranta...."
oare la ce sa ma astept azi????

sov, te tii de poante??? aia a fost de genul "cum se numeste sora irinei login?" :))
mihutza, tine minte!!!! fara alex sau teo!astia beau kerosen inloc de lapte!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
POZE ALEX SI TEO:
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007
povestea lui TEO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

sov, ma ia cu frisoane numai cand citesc cate a indurat randunoiul tau ca sa dea cele 10 kg jos!!! eu, dupa cum v-am zis tin tot monti, cu abateri, e drept, garnisit cu "altceva", care e inca in faza de testare...dar are super rezultate!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
POZE ALEX SI TEO:
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007
povestea lui TEO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Mai, ce m-am distrat cu voi ! Auzi, Ursule, 7pacate e si dulce sau demidulce? Ca mi-ai facut pofta!!!!!

Ariel, hai ca iti tin pumnii sa nu o ia copchilu' de la capat azi!

Mimo, cam slab azi-noapte! Ti-ai cantat si ai adormit?

Bitza, cam tarziu iti raspund si eu, dar cred ca ar fi bine sa intrebi pediatra de laptic praf, pt ca sunt atatea marci..de nu stii de unde sa alegi...

Liana, scrii intr-un ritm...eu sunt pe forum de vreun an si am tot cam atatea mesaje...

Sovi, ma tot gandesc daca sa procedez ca tine cu piersicile..ca am gasit unele tare bune vara asta.....

Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Ariel, azi sigur va fi mai bine ca ieri!!

Ursule, cum e cu mahmureala????

Pai daca tot veni vorba si la mine fuse bine ieri, mai mult nu zic.

Azi ma duc la cumnatu la gratar!!!Daca nu incep aversele!!!

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Ariel, Irina logout!! Sac, ca stiu!!!

Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Liana, brava pentru viteza, da si mie un link sa te vad, ca sa facem cunostela!!!

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Azi e ultima zi de "burlacie"!!!!!!!

I-am trimis pe baieti la plimbare, ca am treaba: sa ma epilez, sa-mi fac manichura/pedichiura, sa calc haine pt mine si pt bebe, ca de! maine incepem munca toti 3!

Sper sa fie bine Matei, sa nu se imbolnaveasca de la ceilalti copii!

Hai ca las deschis , sa mai arunc un ochi la voi!!!

Roxana, mai am tiramisu...iti arunc o bucata???

Valentina si Matei(10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

'Neata, m-am trezit si eu acum si plec peste 1 ora.
Valentina, este f dulce

Livy, d'aia nu ai mai intrat?
Sovi,Mihu, ariel


www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Ursule, ihi...

Valentina, da unde pleaca Matei???

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput