Timisoara, Impreuna! (118)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Am mai gasit www.youtube.com/watch?v=upenR6n7xWY&feature=related" target="_blank">ceva de pe vremea tineretii mele

Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Chiar nima la depanat amintiri muzicale??? Mai luati www.youtube.com/watch?v=viPWb3ieH6o" target="_blank">una

Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Peste 10 vizionari de cand am pus prima piesa si nici una nu intrati in hora!!!! Ok, mai ascultati o www.youtube.com/watch?v=Hksil-KkebQ&NR=1" target="_blank">piesa tot de pe vremea noastra

Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:



remember me?
buna dimineatza.... un rand de cafea tare si amara ... sa se trezeasca toata lumea .... ca eu una am nevoie .....
venit si Geta din concediu .... n-am fost plecati prin nu stiu ce locuri mirifice, dar a fost concediu si-a fost tare fain. ne-am dus vreo 3 zile in ungaria la gyula unde a fost super, alex a fost intr-un extaz permanent .... apoi mai pe la arad mai pe la timi ... si gata concediul ....
v-am mai citit si eu din umbra, ca doar nu v-am uitat , dar n-am mai apucat sa scriu ...
am vazut ca v-ati intalnit ... ce frumos.... mi-ar fi placut si mie sa va cunosc, poate data viitoare ...
Mariaa, eu am semnat petitia de ieri, am primit si mail de confirmare, deci sper ca totul e ok .... si nu ma bati ...
Claudia, nici nu stii cat ma bucur ca lucrurile s-au rezolvat asa de bine pt tine . imi pare rau ca n-am fost la servici cand ai fost tu pe aici.
Ana, v-am studiat pozele din concediu, frumoase tare ... cred ca ati avut un concediu tare fain.
Katik, felicitari pt masinuta, superba! s-o folositi sanatosi si fara nici un incident. pot sa te intreb cat a costat? ca si pe noi ne intereseaza sa ne luam o masina....
Doris... faina destinatie de concediu.... pot sa vin si eu?
Silvana, succes in continuare cu joburile, nu te descuraja, sigur la momentul potrivit va aparea ceva bun.

va pe toate

Geta, mami de Alex

http://community.webshots.com/user/geta77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

geta, da, sigur, poti sa intrebi: 16112 euro din care 800euro am "platit" cu o rabla, la "programul rabla". bine ai revenit din concediu!
DIANA
si LA MULTI ANI si celor care isi serbeaza ziua de nume!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

lore, bine ai revenit si tu acasa, si mai ales, aici, pe baricade!!!!!
bravo mami soferitza!!!!!o curge multa apa pe bega in jos pina oi face si eu asta
pup laurica mica!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza...

In zi de mare Sarbatoare, a Sfintei Fecioare Maria, urez tuturor celor care-i poarta numele, multa sanatate, liniste si pace sufleteasca, multa iubire si o viata frumoasa!

Buni mea, sa-ti dea D-zeu zile senine pe mai departe...cat de multe!

Ceva mai frumos nu am gasit pentru toate Mariile , decat www.youtube.com/watch?v=yXuw9icKXnU" target="_blank">asta

Va asteptam la chef...si dati si voi de baut...si-o felie de tort...

Pai sa inceapa cheful, ceva ritmat, de dimineata, pe racoare...

Dedicatie pentru Mariile noastre...



www.youtube.com/watch?v=7EJNR-0N0vo" target="_blank">la dans cu voi




BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

www.youtube.com/watch?v=CKgaoLsfH6I" target="_blank">LA MULTI ANI MARIILOR!

Dau si io o felie de tort , o cupa de sampanie si o portie sanatoasa de lasagna.

Pofta buna!

Toate astea le dau in cinstea fetitei mele Maya Maria va pupam acum si mergem sa ne imbracam ca plecam la mama mea care e tot Marie.



Varsta Maya Maria (19.09.2006)
Povestea zanei Maya Maria
Poze cu noi
TIMISOARA,IMPREUNA!

"Fericirea este o minge de fotbal,cand este aproape o lovesti cu piciorul,cand este departe alergi dupa ea!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Laurelu, pupam Maria mica...distractie faina...

Mariile noastre Simona si Ana, cred ca-s manga...de aia nu dau pe aici, sa ne serveasca cu tort...lasa, poate diseara...

Am facut rezervare la Gradina banateana, pentru ora 19, mergem sa o sarbatorim pe Buni...
Acum fugim pana la Mall, sa-i fac cadoul...o perna cu poza ei...si mai vad eu ce...

Azi va fi criminal...de cald...cand vine ploaia aia odata?

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput