Puiuti de randunici 2008!! (78)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lianam spune:


sa moara Monti de ciuda

Citat:
citat din mesajul lui varuna

pese: tre' sa beau si eu bere cu lamaie nu se mai poate

Ana, cea mai fericita mamica cu iedutzul scump Mara Sofia (17.03.2008)

Are mama o fetitza cat un ghemotoc...




Irina, mami de Teo (27.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

liana felicitari pentru piure!!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

'neata fete! eu ma ingrop in bagaje...plecam 4 zile din bucuresti si am tendinta de a-mi impacheta toata casa. asa fac de fiecare data!

so, referito la "comoara" - pt.cine vrea sa uploadeze, exista in partea dreapta optiunea de a trimite fisierul catre o adresa de mail. sa o faceti, pt ca altfel nu putem sterge mesajul atunci cand n eva "incomoda". stergerea se va face de pe adresa de mail. nu e complicat, dar eu m-am chinuit aseara sa scap de "vulpea" aia, pe care nu o trimisesm pe mail. pana la urma am reusit:)

pucca, nu te mai stresa. cred ca e doar o faza trecatoare. poate s-a plictisit de gust. incearca si alte cereale...cu mar, fr. de padure, banane, etc. daca e de la dintisori poti sa-i dai putin nurofen/panadol, inele dentare bagate la congelator, eventual calgel...care nu stiu cat de mult ajuta, eu una ma cam indoiesc.
teo papa cereale cu lapte, asta e singura diversificare pe moment. cand ma voi intoarce de la mare, el va avea 5 luni si-i voi da supita de legume. inca nu am curaj sa incep de acum, dat fiind faptul ca ne vom plimba....nu ma risc.as fi vrut de acum, dar dr pediatra a zis ca 14 zile de la vaccin sa nu dau nimic nou.

liana, esti vecina cu sovi:))

varuna, ce iedutz dragutz ai tu acolo!

butucel, iar cu butoiul? pune-i cep!

send...ca tre' sa fug la bagaje.




mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
POZE ALEX SI TEO:
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007
povestea lui TEO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

idem la bagaje! spre disperarea sotului meu, care mereu incearca sa ma "converteasca la credinta lui" - strictul necesar!!! pai tot ce pun eu acolo e "strict necesar", ba poate chiar mai uit cate ceva !
eee, i-auzi! ia sa "inregistrez" eu pozele lui Sovi, sa o trag de maneca pe strada, sau in parc, ca vad ca fugi de pe crenguta !

Citat:
citat din mesajul lui ariel_7000

'neata fete! eu ma ingrop in bagaje...plecam 4 zile din bucuresti si am tendinta de a-mi impacheta toata casa. asa fac de fiecare data!

liana, esti vecina cu sovi:))






mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
POZE ALEX SI TEO:
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007
povestea lui TEO



Irina, mami de Teo (27.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Ariel , in butoi pina la moarte!!! , sa vin sa te ajut cu bagajele.. ca acu profesoara la asat si in plus nici nu am piticu acasa , decia m timp.Da unde plecati ma rog frumos, hai!



Giani .. Mamica de ANDREI ,....


andreiul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

LIana si pe tine te ajut , ca doar lucrez pe linga unde stai tu , daca stai pe linga sovi!
Chiar SOVI!!!!!!! unde esti tu??? , unde este SASHA?????




Giani .. Mamica de ANDREI ,....


andreiul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns varuna spune:

Maaaaaaaaai da' unde plecati fetelor???? Vreau si eu bagaje . Poate plecam si noi de vineri pe undeva la munte...ca la mare am fost fara ied, duc si iedul in septembrie la mare.
Da' ce imi place emoticonul asta de il foloseste Irina
Ariel pentru comoara.
Bubu, Kya cum e fetelor...o fi bine la rasfatz...bravo, bravo sa vedem poze daca schimbati freze ceva...
Gecko cum merge treaba cu doi copilasi...te antrenezi ha?
Mimo...iti trimit un pupic pentru pontul cu forward ca taman vroiam sa ma dau cu capu' de ceva ca am pierdut mesajul...da' uite ca a mers si l-am recuperat...am apasat forward de mai multe ori...deci functioneaza.

Ana, cea mai fericita mamica cu iedutzul scump Mara Sofia (17.03.2008)

Are mama o fetitza cat un ghemotoc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Varuna , ti-ai schimbat freza??? parca erai roz , sau nu



Giani .. Mamica de ANDREI ,....


andreiul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

ahaaaa, ia sa ma uit eu si la poza ta sa "ne luam de tine" pe strada!! nu stiu unde sta Sovi; eu stau in blocurile alea colorate, telenoveliste !blocul meu este "Petrom" - adica galben cu albastru

Citat:
citat din mesajul lui gbutucica

LIana si pe tine te ajut , ca doar lucrez pe linga unde stai tu , daca stai pe linga sovi!
Chiar SOVI!!!!!!! unde esti tu??? , unde este SASHA?????




Giani .. Mamica de ANDREI ,....


andreiul meu



Irina, mami de Teo (27.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

butucel....la soacra-mea:))...dar e de bine:))

varuna, si noi tot in septembrie plecam la mare. ammai fost acum 2 ani tot in sept.si tareeee bine a fost! fara aglomeratie, fara soare naucitor, personal amabil...cu turistii de extrasezon:)

liana, nu ai cum s-o ratezi! e inaltaaaa, frumoasa si cu un zambet naucitor:)

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
POZE ALEX SI TEO:
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007
povestea lui TEO

Mergi la inceput