FIV 188

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Blanche: saru mana ca m-ai adaugat si pe mine . Promit sa fac tot posibilul sa nu stau mult la aspirante.

Petricia, Child, Moniland:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blanche25 spune:

Child , gata, am remediat foamea

Tabitha pai asa sa faci si sa lasi manuta intinsa si pentru noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smoly spune:

Petricia FELICITARIIII!!!
Sarcina usoara iti doresc si bebe sanatosss.
Sa sti ca si eu am facut testul in z10 de la et si mi-a iesit pozitiv.Apoi B-hcg a confirmat sarcina.

Te astept, copilasul meu frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns child spune:

Blanche

eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

felicitari petricia! multa sanatate tie si copilutului pe care il porti in burtica! sa ne tii si noua pumnii! presimt ca toamna asta va fi de burtici pe aici!

"Help my bunny take over the world!"
http://tt.lilypie.com/VGHop3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Blanche multumim de capitol nou! Sa fie cu noroc pentru toate!
Eu te-as ruga sa modifici la mine ceva: am facut 5 IA, insa nu doar cu dr. Cocei, asa ca vreau sa treci doar 5 IA nereusite,(fara a mentiona Cocei) iar restul sa ramana neschimbat. A... si vezi ca e o mica greseala, ai trecut capitolul trecut cu nr FIV178 si de fapt este FIV187. Multumesc!
Petricia FELICITARI sarcina usoara si la termen i-ti doresc!!iar peste cateva zile sa vii cu un beta HCG mare!

cu drag Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Buna dimineata, dragele mele. Am o problema pe care vreau sa v-o prezint si sper sa ma ajutati cu ceva pareri. Luna asta ciclul mi-a venit ceas, cu sangerari din prima, nu cu pete 1-2 zile inainte de CM, asa cum se intampla pana acum. Am avut asadar 2 zile scurgeri rosii (in ziua 2 am inceput AC - Lyndinette), dupa care 1 zi ceva maroniu si acuma am niste scurgeri un maronii spre gri. Asadar, din felul in care a venit CM si din faptul ca nu am avut deloc dureri, asa cum mi se intampla de obicei, adaugand faptul ca FSH-ul mi-a iesit mare in ziua 2 (12,3), am concluzionat: am avut ciclu anovulator, de aia a si iesit FSH-ul mare. Ce ziceti de explicatia asta? Problema pe care insa mi-o pun acuma: a mai patit cineva care a luat Lyndinette drept AC sa aiba scurgeri asa ciudate, gri? Plus ca am o stare ciudata, mi-e cald de nu ma vad, o stare de moleseala... Astept parerile voastre si va pup dulce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Petricia - felicitari si peste 9 luni sa ti puiul in brate !
Tabitha - si eu am patis asa cand am luat Lindinette, fiinca era si prima oara in viata mea cand luam AC; am avut o zi, doua ce va pete insa maronii; referitor la moleseala si alte stari, acestea sunt inerente datorita efectului nu prea usor pe care il au AC asupra ficatului;

Despre mine ce sa va spun- decat ca probabil o sa renunt la vacanta pt. a mi putea acoperii datoriile facute la primul FIV; am vorbit cu dr. Zadori si urmatorul FIV va fi in Ungaria la Kaali sau la Giulesti la dr. Dracea; dupa consultatia de pe 8 sept.de la dr. Dracea o sa ma decid;


pupici si bafta tuturor

Asteptand a doua binecuvantare de la Tine !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Buna dimineata!
Blanche multumin pt capitol nou!Doamne-ajuta sa fie plin cu vesti bune!...Patricia tu ai dat startul, sarcina usoara si la termen!
Moni...e de rasu-plansu!Tu iti vinzi masina, eu ma lupt cu recreditarile, etc...oare cat mai putem duce?
Kora acum este bine!
Zouzoule ...sper ca totul este bine la voi!


Anto
"Cea mai mare iluzie este ca oamenii au limite!"

"Toata lumea stie ca adevaratul punct G este in finalul cuvantului shopping!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cored spune:

Buna dimineata,

in primul rand felicitari reusitelor, multa bafta aspirantelor, speranta si credinta tuturor. am inceput si eu tratamentul pentru FIV, dupa alte 2 nereusite, de data aceasta ma rog sa fie cu ochisori...as avea nevoie de ajutorul vostru, in a gasi o sursa pentru procurarea Menogonului. am inteles ca nu se mai importa, asa ca as aprecia enorm daca m-ati indruma unde sa caut.multumesc.

Mergi la inceput