Puiuti de Randunici 2008!! (73)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

geckoam uitat sa-ti zic de Nissan..nu, normal ca nu are asigurare!! de maine, Liviu e la 8 ore, pana se repara, desi cica dauna e aproape 100%...poate aduc alta, ptr ca oricum cautau variante, nefiind multumiti de asta ca performante, iar tehnic e praf...suntem si noi curiosi!

azi mergem la pasapoarte sa-l trcem pe Mufa.Sper sa terminam repede!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

'neatza randunici
bai sa vedeti faza ...l-am pus pe andrei in patut pe la ora 10 a adormit si de atunci nu s-a mai trezit ...se pare ca ii place mai mult in patutul lui,cam de multisor nu a mai dormit acolo...cred ca o sa-l culc numai in patut desi imi este f greu sa dorm sg in pat...
i-am pregatit papica acum astept sa se trezeasca...
mstela-f frumoasa minunea ta teo...sa va bucurati de ea inca 100 de ani...
am vazut si puiutza cui palariutza si picioruse ridicate...
pucca-ce frrumusete ai tu acolo...imi pare rau pt cele intamplate frichinici si toxiinfectie...
sunt inebunita dupa andreiul meu dar cand ma uit la fetitele voastre parca ma apuca asa un dor sa am si eu o fetitza...sunt superbe imbracate in rochicioare cu palariute...sa va traiasca si sa fie sanatoase
clau-se poate si de la caldura ca de-abia o suportam noi dar astia micii
si puiul meu s-a trezit azi noapte pe la 3 a papat un pic apoi s-a trezit la 4 iar a papat si se mai trezi la 6-30 mai papa un pic si dormi pana la 8...
gudine-ca mare dreptate mai ai...
hai ca am scris la msg-ul asta de 1 h ...intre timp s-a trezit andrei a papat am vb un pic si a adormit iar...va pupacesc ma duc sa halesc si eu ceva.

rami26 cu bebic mic si iubit ... Andrei


http://good-times.webshots.com/album/563321687QrDJKj?start=12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliceionescu spune:

Am inteles: nu da nimeni cereale Humana copchiilor...ca shpaga inca nu cer, is prea mici.:))) Bai...glumesc!!! Nu mai scriu fiecareia in parte, nu am timp, mii de scuze. De spus am multe, in special la subiectul "securea razboiului", dar nu am cand. Poate daca mi-as lua o bona pe care, daca as fi suficient de draguta, as plati-o din shpaga de profesor, nu?:))))Bine, ar trebui sa gasesc una vegetariana rau, care sa manance flori, dar si pe alea de doua ori pe an: de 8 Martie si pe 15 iunie.:)))) Mai bine nu, raman aici,mamica pe crenguta, in pace si armonie desavarsita, mai ceva ca-n Rai.

Va pup cu drag, nu va fie cu suparare mesajul meu, este unul ce se vrea glumet.



Olgutza, rau imi pare ca ai decis ce-ai decis, tare draga imi mai esti si te citesc (prefer prezentul) cu placere, intotdeauna. O pup pe Sophie-Merveille, sa-i transmiti, te rog, salutari de la Buzau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

Hellou!

daca voi nu ma vreti eu va vreau!
destul de liniste la noi,Eric a dormit un pic mai agitat ca de obicei dar important e ca a dormit
i-am luat temperatura acu o ora si avea 38 in fundulet,i-am dat panadol 2,5 ml.nu stiu daca am facut bine
cat timp poate sa faca reactie de la vaccin?

pusi la voi in special luiRoxana

http://community.webshots.com/user/blanka75

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Naty,
Sper ca Iulia este incantata de noul ei play-ground. Pupici multi

Luny, Naty daca primiti vreun semn de viata de la Roxana dati de veste sa stim si noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

blankar-andreiul meu a facut febra o zi si o noapte ...eu i-am bagat supozitor paracetamol in curulet ...cam la 8 h ...cam 2 zile a fost mai morcovit...
puiul tau ca sa-i mai treaca un pic...


rami26 cu bebic mic si iubit ... Andrei


http://good-times.webshots.com/album/563321687QrDJKj?start=12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns frumussik spune:

va salut fetelor! sunt o randunica ratacita de mult de stol, desi v-am mai citit din cand in cand, dar sarcina si un baietel bolnavicios nu prea mi-au dat voie sa fiu mai activa. daca se poate sa figurez si eu la lista cu nastere prin cezariana cu robert-matei in data de 23 .03.2008

poate-mi spune cineva cum pot atasa niste poze cu bebicul meu.
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

quote:
citat din mesajul lui blankar

Hellou!

daca voi nu ma vreti eu va vreau!
destul de liniste la noi,Eric a dormit un pic mai agitat ca de obicei dar important e ca a dormit
i-am luat temperatura acu o ora si avea 38 in fundulet,i-am dat panadol 2,5 ml.nu stiu daca am facut bine
cat timp poate sa faca reactie de la vaccin?

pusi la voi in special luiRoxana

http://community.webshots.com/user/blanka75


ai facut foarte bine! si Mufa a avut tot 38, o zi, apoi a fost ok..mai da-i si diseara daca persista..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

delph si io fata cu net.

Blankar , sigur ca te vrem si sa stii ca nu esti invizibila am vrut sa zic si ieri dupa postarea ta , uite nu mai fi suparata io pi tini
Alice , io dau cereale la bb meu , dar nu am fost pe faza ce ai intrebat m scuze poti repeta.


fetelor pt febra folositi impachetari , dau rezultate excelente

se impaheteaza coplchilu la picioare, la fundulet si pe burtapina la coste. cate un prosop muiat in apa la temperatura camerei apoi intr-un cersaf uscat. si in picioare sosete cu otet.taie febra cit ai zice peste




Giani .. Mamica de ANDREI ,....


andreiul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

[red]RAMO SI LUNY
unde e Simonette?
Tuchi,Zoze,Ririan,Cory,Naty??????????
am citit ce am scris acu un an si m-a lovit nostalgia!
asa o perioada faina am avut gravida(nu ca acuma nu ar fi)!

http://community.webshots.com/user/blanka75

Mergi la inceput