Puiuti de Randunici 2008!! (70)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:



DESTEPAREA!!! CA TRECE FANFARA LUI MIMO!!

www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Ursuleata tantanan! Tu nu dormi niciodata? Asta sa fie secretul tineretii fara batranete?
Doua vorbe:
1.Sa-mi faci o schema cu intoarcerea de pe spate pe burta sa i-o arat azi lui Vladut ca asa nu se mai poate!
2.N-a nins si daca veneai iti explicam si tie cum e cu sonata! In IOR se intelege cel mai bine
Programul de training: zilnic, de la 19 la 21!Nu ratati ocazia!

Simona,mamica de Teo (14 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pucca spune:

Neatza randunici!
Raportez si eu: Bianca zice si ea ma-ma cand plange, in special cand e obosita. Non-stop este pe burtica, daca ii pun ceva la spate sa nu se mai intoarca, riposteaza. Mai nou isi freaca talpile una de alta, cand sta pe burtica. E asa scumpa! Si am mai observat ca are ce are cu nasucul....de cate ori sta pe burtica si-l freaca de cearceaf. Or' deranja-o mucisorii sau ce-o avea?

Clau inca dormi mami? A fost cuminte Rebecutza azi noapte?
Valentina....neatza cuscra! Pupici dulci de la Biencutza pentru Matei!

Bianca Maria - 28.03.2008
Minunea mea!
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

. NU MAI RATAM OCAZIA. Chiar azi o sa venim daca ajunge devreme tati de copilul meu, care este copilul nostru si noi suntem parintii lui.
gecko, perfect de acord cu tine in legatura cu relaxarea. Eu nu il decalotez si nici nu aveam de gand sa o fac ..dar pediatra ma tot punea sa o fac si voiam sa stiu daca voi ati facut-o.
Bai, acum o luna aveam chef sa fumez,,,,pur si simplu. Dar nu am facut-o si m-am simtit mizerabil.
Cand am ajuns la mare si mi-am dat seama ca o pot face...am facut-o. A fost bestial...si da, aveam pofta si a doua zi dar nu am mai .
Si acum 2 seri la fel. Acum nu am pofta. Nici ieri nu am avut.

www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Neata, cafeu, cafeu, cafeu!!!!

Nttttt, nu s-a schimbat nimik, Rebecca la fel de frichinita, treziri din jumatate in jumatate de ora, luata langa ma-sa in pat pe la 1 ( deja 4 treziri pana la 1) si dormit amandoua pana la 8.30. Asta e, am mai tinut si copilul nedormit ieri..., degeaba!!!

Mimo, cum de nu ne intalnim in IOR? Si eu sunt in fiecare seara de la 19.

Nicoleta, sa sti ca si Rebecca prefera pozitia culcat la alaptat, asa am obisnuit-o. Daca ii dau in parc sau ii schimb pozitia, mananca putin si este cu ochii peste tot, plus ca daca deschid gura sa zic ceva lasa repede sanul si se uita la mine mirata si apoi rade de parca i-as zice ei glume!

Luny, sper ca tu sa fi avut o noapte mai buna!

Ieri n-am apucat sa vad poze, sper sa nu le mai ratez azi...

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel si de Rebecca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

ce toanta sunt!
i am zis la multi ani lui Remaliss
cand colo suntem in august!
sunt debusolata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Neata Clau
Maaa ce rau imi pare de noptile tale...macar de la 1 a dormit, dupa ce ai pus-o in pat?
Eu raman deseori in zona potcoava, fantanile sunt prea departe si martoaga batrana.Doar din cand in cand mananc jaratec si ma perii cu peria fermecata si dau roata lacului sa vad eu "panarama", de sus, de la fantani


Simona,mamica de Teo (14 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Si apropos Mimo, eu dormeam linistita, cine crezi ca m-a trtezit???
Fanfara ta


www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Ursulican-o sa se mai intample, ce rau imi pare
Baga-te repede inapoi langa copilul tau care este al tau si al lui tati lui care este al vostru

Simona,mamica de Teo (14 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Clau, imi pare rau ca nu a functionat treaba cu statul treaza. Al meu nu a vrut el sa doarma si apoi a dormit toata noaptea.

www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput