Leoaicele DC*(18)*-Happy birthday

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

Dany, Nu am nici un PM

Catutza, dar tu ce mai faci? Si cea mica?

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

La multi ani sarbatoritelor de azi!
Eu iar gatesc azi,dar mai pe seara cand se mai racoreste ca nu mai vreau sa experimentez senzatiile de ieri.

POZE
Minunica mea
16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:


Pd
Andreea si Doru
Viovio
Cata_pufy
Anca_Vlad



La multi ani! multa sanatate si fericire va doresc

Annie , nu mai zic nimic ca nu stiu ce sa mai zic...am asa o stare ciudata si as face ceva si nu as face...sper sa treaca repede starea asta!

vad ca voi vorbiti de pisici, vai ce-mi plac si mie si ce mult i-mi doresc una...dar in casa nu o tin asa ca raman doar cu vointa.

Danny , nu stiu daca ti-am zis dar am salivat ieri la pozele tale Ce-ti mai face fina? cum se descurca cu bebele mic?

multumim tuturor pentru aprecieri




Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

si eu sunt pe post de ...dar sef





Blogul lui Bogdan-Andrei

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Si eu trebuie sa pontez la bucatarie azi...fara chef sunt insa...
catutza-da toata lumea are per. de astea...trec!
Fina mea se descurca cum poate si ea!In sf. a venit si a luat el actele sa depuna pt. divort...sa se termine o data balciul asta!Doamne...nu as fi crezut ca pe acest om..pe care i-l cunosc din primul an de facultate sa ajung sa zic ca nu l-am cunoscut deloc! Practic de multe ori ii reprosam sotului uite: tu nu faci nimic...etc...finu' face aia/ aia/
( intr-adevar facea)..si cand a cazut bomba ca iubeste pe alta... nu mai zic nimic...ma bucur ca nu face nimic...da nici nu e genul sa fuga cu vreuna!Pe mine ma intriga cum mama naibii tu ca femeie insisti sa te implici emotional cu un barbat insurat si care mai asteapta si un copil??? Da...acum...asta e viata... el a ales marea iubire...fina-mea a ales sa faca tot ce-i sta in putinta pt. binele copilului and that's all!
Nu mai scriu...ca iar ma enervez!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Am pus si eu pozici cu burtik..sper sa va placa.

POZE
Minunica mea
16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

La multi cu mult drag pentru toate leoaicele acestor zile, si un pupic special pentru: Leditia, Andrei de Katty, Aurorra, Anca_Vlad!

Imi cer scuze ca nu am intrat pana acuma, am fost internata cu Amelia.
Cand ma mai dumiresc pe-aici va mai scriu mai in detaliu. Pupi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Moamaaa, Ledi, da` faina esti
Dany, asa e, se mai intampla, important e ca mama si bb sa fie sanatosi, ca in rest toate se rezolva.
Lilia, multa, multa sanatate la mandra !

Mey, ce bucatariti acolo ?



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

FOARTE FRUMUSELE POZICILE, Leditia!!! Se citeste fericirea pe fata ta, de fapt a voastra!
Nu uit sa urez la multi ani si sarbatoritilor de azi: Andreea si Doru, Viovio si Cata_pufy , multa fericire si impliniri!
Anca, tie, urari speciale, sa ai parte de toata fericirea din lumea, sa fiti sanatosi cu totii si... distractie placuta!!!
Dany, in Olanesti nu stam la pensiune, stam la Vila 1 mai, care apartine de spitalul Elias din Bucuresti. Facem si cure de ape si tratament balneo. Asa e, ai dreptate, e o zona destul de linistita si pitoreasca!
\Revin ca trebuie sa plec putin!!!!!



Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Daria eu fac iahnie de fasole cu afumatura..ca vba aia sapt trecuta am dat 8 lei pe 2 linguri de iahnie ca nu mai puteam de pofta..Si mai trebuie sa fac ceva,dar inca nu m-am decis..nu de alta,dar maine trebuie sa iau pachetel la mine,ca am zis ca nu mai cumpar nik de pe nicaieri ci imi iau pachetel la mine cum faceam si mai demult.Asa ca niste snitele cu piure ar merge perfect.

POZE
Minunica mea
16+

Mergi la inceput