Fulguleti de noiembrie - decembrie 2006 (186)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

Neata MINUNATELE!
Asa pe fuga si eu ,ca de obicei!
LULY,LA MULTI ANI !!!
DBUNNY,LA MULTI ANI!!!
sa fiti fericiteee!!!

DONIA,multi ani de acum incolo la fel de frumosi!

DANUTZ, f frumoase pozele,cred si eu ca va priit,parca de aici am simtit aerul curat!Ce a crescut Rares,ce dragut e!
LAURA,si DAni e flacau mare si...frumos foc!!!

Pe mine ma asteapta o saptamana grea,incarcata,sper sa fac fata cu bine.Nu ma simt prea grozav,nu am energie,sper sa fie ceva pasager ca am nevoie de alta forma!Ale e bine,vorbeste toata ziua,repeta ca un papagal tot ce aude,in terminatii de cuvinte,canta,danseaza,face ordine,e activa,numai cand doarme sta pe loc!II place sa mearga pe jos,de pampers inca nu am scapat,asa usor se va intaplma si asta.E iubareata..cu mine,ma topesc toata cand vine si ma strange in brate de bunavoie si da pusi in felul ei!
VA pup si va doresc o saptamana cat mai buna!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

LACRAMIOARA,imi pare nespus de rau sa aud prin ce ati trecut!of,numai la noi in spitale sa nu ajungi,e jale!VA doresc sanatate maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:


luly, dbunny! sa fiti fericite si sanatoase, voi si ai vostri!

mey fetelor eu nu ma simt bine deloc. de azi-noapte m-a luat o durere de burta crunta. mi-e rau de abia stau pe picioare si umblu chircita. dar am venit la birou, incerc sa ma tin tare, poate e o indigestie pasagera, ieri ne-am facut de cap, ce-i drept. dar e cu ameteala si frisoane ce puii mei

no, s-aveti o zi mai buna ca a mea...


Marc 1+ si Ianis 3+


Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mananc deci slabesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acs spune:

Lavinia!
Luly!
Dbunny!

Sa aveti parte numai de bucurii! Sa fiti sanatoase si fericite!




Manuela, Stefan si cele 3 minuni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanica2006 spune:

Buna dimineata, fetelor!
La multi ani, Dbunny!!! flo] Ce mai faci, fetizo??Toate bune pe la voi??
Dianarus, multa sanatate! Sa speram ca e doar o indigestie, nimic mai grav! Retin ca ma intrebai mai demult cand ne-am planuit sa mergem in Turcia, ne-am gandit prin septembrie, dar nu stim exact data, trebuie sa vedem la agentia de turism cand sunt plecarile si sa alegem in functie de programul sotului. In jur de 15 am vrea...Voi??
Yagmur, Danutz, voi in ce data plecati??
Of, Yagmur, banuiesc ca sunt probleme la slujba, de-aia ai ganduri de emigrare...Tin pumnii sa fie bine!

Noi ne-am hotarat sa mergem la Hajdu...nu-stiu-cum, dar parca-s batuta-n cap, acum incep sa ma impacientez, oare ce-o sa pape puiul, daca o sa se imbolnaveasca, daca e bine sa-l bag in apa aia de piscina, daca , daca, daca...Si peste toate astea David n-are inca pasaport, asa ca-l facem azi in regim de urgenta! Va tzuc!
Aaaaaaa, Adina, spor la treaba azi!!

ROXANA si DAVID MIHAI (20.11.2006)

David al meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

quote:
citat din mesajul lui roxanica2006

Asiza, deci ati facut primul pas, ati vandut apartamentul, acum urmeaza sa va gasiti o casuta faina, bafta! Si acum unde locuiti??Sau ati convenit sa mai ramaneti in fostul apartament o vreme?? Parca-l vad pe Denis alergand la petrecere, cata energie au micutii astia!!
Voiam sa te intreb cum a fost anul trecut la Hajduszoboszló, parca ati fost pe-acolo in concediu, de radea Ktrinel, de numele asta complicat al statiunii. Am trage si noi o fuga.

ROXANA si DAVID MIHAI (20.11.2006)

David al meu





Stam la mama de cand am venit din uk...ca ea e singura si sta la casa cu curte. Insa sper sa ne gasim repede un apartament pe gustul nostru si sa ne mutam.

La Hajduszoboszlo a fost ok anul trecut...mergeti ca-i va placea mult lui David. E curat, pensiunile sunt frumoase si ieftine, daca prindeti vreme buna, o sa va placa mult.

Te pup


Oana cu www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank"> Denis 1+
Slideshow

Life is short...buy pink shoes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acs spune:

Lacramioara, multa sanatate Stefaniei! Imi pare rau ca a trecut prin atatea mititica :(. Sper sa nu se mai repete niciodata!

Danutz, superbe pozele de la Moeciu! Ii sta foarte bine lui Rares in verde! Si va pregatiti de o surioara? Am inteles eu bine sau tricoul e de ochii lumii? :)

Dia, am gasit de vanzare online jucariile pe care ni le-ai aratat, pe site-ul pampam.ro. O sa comand cu siguranta cate ceva. M-au incantat foarte mult jocurile origami (pentru fete).

Apropo de jocuri: A primit Maria de ziua ei un joc nemtesc (adica foarte bine facut) Sudoku pentru copii. Se joaca mami de cate ori are ocazia :).

Asiza, bafta la gasit casa!

Donia, la cati mai multi ani impreuna!

Dianarus, sper ca te simti mai bine!

Yagmur


Manuela, Stefan si cele 3 minuni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Fetelor, va multumesc mult de urari si va invit la tort si-o cupa de Bailey. Va urez si eu voua multa sanatate si fericire voua si puilor vostri

Roxanica suntem bine, tragem tare, muncim 8 ore pe zi, Dani e un nazdravan si jumatate, mai ma zapaceste cu somnul din cand in cand ca se trezeste la 7 dimineata, dar mananca bine si zburda ca un mielusel toata ziua. Pupacim

Dbunny cu Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Teutz :) sar'na mult! si noi, si noi!

Fetele din bucu, nu aranjam si noi pe duminica o plimbare de dimineatza prin Herastrau? ca tare as vrea sa va cunosc (pe toate, dar in bucu sunt mai aproape) :) dimineatza, cand se trezesc puii...noi ne trezim pe la 9 de obicei.

Ce ziceti? ca taaaare m-as bucura.
Raluca? de acord? tu imi ai mobilul, ca sa nu-l postez aici, cine il vrea, sa i-l ceara va rog frumos Ralucai si hai sa ne vedem.

Pup mult.

Pupicei, Ingeras de Maya Maria (16.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

La Multi Ani, fetelor! sa cresteti mari si frumose, sanatoase in primul rand si sa va bucurat de tot ceea ce este frumos in jur!

Pupicei, Ingeras de Maya Maria (16.12.2006)

Mergi la inceput