Coduri Reksio (2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SILVIU_OJOG spune:

Nu mai joaca nimeni Reksio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihniuta spune:

Cum sa nu. Eu am inceput un nou sezon de forumuri cu si despre Reksio . Mihniutza reloaded

m!chn3@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fluturyy spune:

Pentru cei care au terminat Reksio si Capitanul Nemo, stie cnv cum se poate trece mai usor de mumiile de la a 2-a tablita? Mentionez ca am incercat de 100 de ori in toate directiile si nu am reusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin900 spune:

Am aceeasi problema ca si fluturyy.Nu pot sa trec de mumiile de la tablita a doua.Trimiteti-mi un video sau adaugati ID-ul jewel_of_soul97@yahoo.com






Multumesc anticipat,Catalin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rimadan spune:

Salut! Sunt nou pe aici. Ma poate ajuta cineva la reksio si masina timpului; nu stiu cum termin turnirul. I-am invins pe toti, dar nu stiu ce trebuie facut mai departe. Daca ma ajutati voi, va voi ajuta si eu candva. Am terminat reksio si magicienii si reksio si ozn-ul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PeterMihail spune:

va rog ajutai-ma si pe mn cu mumiile alea cu un video sau o indicatie pe petrunouno@yahoo.com pls!!!!!!merci anticipat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rimadan spune:

Ca sa iti apara Nostradamus, iata ce trebuie sa faci.
Trebuie sa apesi pe tablouri in ordinea:
1 un trandafir negru;
2 o barca;
3 o poza cu Nostradamus. Ea se afla de unde ai venit, numai ca apare cand ajungi la tabloul cu el;
4 poza cu un turn de animale;
5 apoi un sat
6 si in final tot un trandafir negru

Apoi cauta o scara care nu era acolo da clic pe ea si iese Nostradamus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raducornea spune:

Am nevoie de ajutor, baietelul meu s-a blocat la Reksio si capitanul Nemo, in labirintul in care sunt cele trei bucati ale tablitei (labirintul cu mumii si vase care explodeaza). Pot ajunge la fiecare din cele trei bucati, dar nu stiu cum sa le iau de acolo, sau ce sa fac cu ele. Daca stiti va rog ajutati-ma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns proxx09 spune:

spuneti-mi si mie va rog frumos sau trimite-ti o imagine la emailul proxx_1997@yahoo.com cu imag despre cum trebuie aranjate mesele la Reksio si Masina timpului va rog frumos ca nu mai am revista :((

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SILVIU_OJOG spune:

Citat:
citat din mesajul lui fluturyy

Pentru cei care au terminat Reksio si Capitanul Nemo, stie cnv cum se poate trece mai usor de mumiile de la a 2-a tablita? Mentionez ca am incercat de 100 de ori in toate directiile si nu am reusit


Si eu m-am blocat tot aici. nu pot sa lipesc tablitele. ma ajuta cineva???????

Mergi la inceput