Puiuti de Randunici 2008!! (51)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Te cred, Ali... Pe mine m-a tinut al 3-lea CM 5 zile, timp in care m-am deranjat la stomac, mi-a fost greata incontinuu...m-am simtit f rau...abia acum incep sa-mi revin la viata! Nu stiu ce s-o fi intamplat, ca primele doua au fost floare la ureche, 3 zile, light flow... fara nicio reactie ciudata, fara dureri... si vad ca m-am bucurat degeaba...

Ioana si David, cel mai scump martisor (01.03.2008)

poze




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Cuscra, revino-ti! Ce naiba...nu le mai pune la suflet pe toate!Uite !

Simona,mamica de Teo (14 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.

Olga, Luny, Vio, Criss (voi alaptati exclusiv, nu? scuze daca am omis pe cineva), cand veti incepe sa diversificati? Eu din cate stiu la 6 luni, voi stiti altfel? Eu sper sa alaptez exclusiv pana la 6 luni (om vedea ce va ma fi...), dar dupa aceea? Medicul de familie e de moda veche... recomanda diversificare mai devreme, pediatri care sa aplice "metode" mai noi nu am gasit in ca pe la noi... Traiasca Dc-ul!

Va pup pe toate, o zi buna.

Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pucca spune:

Rox , da, 2 milioane

Bianca Maria - 28.03.2008
Minunea mea!
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ali_bia spune:

quote:
citat din mesajul lui mimonix

Cuscra, revino-ti! Ce naiba...nu le mai pune la suflet pe toate!Uite !

Simona,mamica de Teo (14 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze



Plangeeeeeeeeee nor-ta asta a ta, nu stiu ce are, vad ca iar nu mananca , ultima masa a fost la 9,30 si a papat doar 40ml , oare e din cauza mea asa????

Si eu te

_
Mami fericita de:
Bianca(23.10.2003)
Alexandra(17.04.2008)


Pozele mele

Poze botez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikipuisor spune:

Buna fetelor,

Ma numesc Nicoleta si am un puisor care pe 11 iulie face 4 luni. Este baietel si este un scumpic. Rugamintea mea se adreseaza celor care si-au depus dosarul pentru CIC - ce acte sunt necesare? Mentionez ca vreau sa mi se depuna banii in cont BRD.

Va multumesc si va doresc voua si puilor sanatate multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Nico, da, la 6 luni incep eu diversificarea!

Ali, Ioana .

Mimo, azi nu mai esti depresata, nuuuuuuuuuuuuuuu ?

Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008 - cu www.flickr.com/photos/olguselu/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

olga mersi, nu stiam ca sunt cereale d-astea!..vino mai des pe craca, bre! chiar, tu cand incepi diversificarea?
nicoleta, stiu ca mai nou s-ar incepe spre 6 luni diversificarea, daca ai lapte suficient, dar nu cred ca e vreo problema sa incepi cate putin, usor asa, de pe la 4 luni jumate, 5...eu inca nu sunt hotarata cand incep, astept sa vad cum a luat in greutate luna asta si sa vad ce recomanda si pediatra...cert e ca nu ma grabesc, doar incep sa ma informez temeinic pt a vedea incotro o apuc, cu ce incep, etc.

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

A venit tanti la curatenie si am lasat-o pe Iulia si am fugit in Carrefour
Am luat pt sefu de la Bamboo o rama faina de poze (thanks fetelor pt sugestie), un bibe nou cu tetina Nuk 2 (pt >6 luni, sa vedem), un set de lenjerie de patut, lingurite de silicon , morcovi si dovlecei frumosi si inca niste chestii.
La Leonardo erau reduceri de 70%, am gasit niste sandale super moi si comode dar imi trebuia un nr mai mare si atata am stat sa astept sa ma bage cineva in seama ca m-am enervat si am plecat.

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

A, am sunat pediatrul. A zis fara discutie sa trecem imediat pe Aptamil. Brusc; ca tine, Roxana!
Da' mi-e frica...masa asta ii dau tot Humana, incep la urmatoarea .
Deocamdata doarme, era maraita si i-am facut dush si a adormit instantaneu

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput