Puiuti de Randunici 2008!! (51)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ali_bia spune:

Naty ai PM
Ma duc ca imi urla si nu mai pot, am o stare de kkt, nu stiu ce se intampla cu mine stric tot, ma enervez din orice, mai bine stau azi deoparte sau cel putin pana ce imi trece
stolul

_
Mami fericita de:
Bianca(23.10.2003)
Alexandra(17.04.2008)


Pozele mele

Poze botez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

ali, caaaalmoooooooooooo!!!!!!!!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

pucca, 10 picaturi 2 sapt! si mie imi place de ea! cat ti-a luat ca a venit acasa, 2 bulioane?

ROXANA, mami de AMIRA (16.03.2008)
pozici
pozici noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

ali nu fi supi, te rugam!

ROXANA, mami de AMIRA (16.03.2008)
pozici
pozici noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Neata, fetelor! Unde a fugit Naty?

Lui David i s-a inrosit putin locul intepaturii, dar nu plange, cred ca nu-l doare... Naty zice sa-i pun compresa cu apa rece... Baiatul meu a dormit toata noaptea si s-a trezit la 8.20! Yupyyy! Ce bine e sa ai copil mare si cuminte!

Ioana si David, cel mai scump martisor (01.03.2008)

poze




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

ioana la 8.20???? felicitari!

ROXANA, mami de AMIRA (16.03.2008)
pozici
pozici noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Luny, iei cereale fara lapte, pe care le prepari cu apa. Si retine ca pana la 1 an, laptele tau este principalul aliment! Deci NU ii inlocuiesti o masa de lapte cu cereale/fructe/legume etc, si ii completezi masa de la san. Pana la 1 an ( ma rog, a nu se intelege ca de la 1 an musai intarci )! Va manca, fii fara grija, alimentele solide, intrucat nevoile copiilor cresc o data cu varsta. Vio, zic bine?

Noi suntem bine! Weekendurile le "friguresc" la tara, la racoare, diminetile la serviciu, serile in parc ( aseara am intrat direct in baie, la 22:00 ). Va citesc si ma uit la pozici insa . Ieri a intrat unchiul meu in coma , asa ca...naspa...

Pup stolul!

Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008 - cu www.flickr.com/photos/olguselu/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

hmmmm.....miroase a vacantza rau pe ramurica!!!

ROXANA, mami de AMIRA (16.03.2008)
pozici
pozici noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Hola, Olgutz!! Spor la treaba!!

Si eu i-am luat lui David cereale fara lapte si le-am facut cu apa si i-am dat cu lingurita la masa de dimineata, de la 10, dar doctorita mea a zis sa nu-i mai dau acum, ca e putin grasunel. A zis sa-i dau suc fructe daca vreau, daca nu, sa mai aman diversificarea, ca acum se diversifica de la 6 luni... Dar eu ce ma fac cu flamanzila al meu?! Cred ca-l mai las o luna si apoi bagam supita de legume...

Avem aproape de 8 kg si 68 cm

Ioana si David, cel mai scump martisor (01.03.2008)

poze




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ali_bia spune:

Mai , nu sunt supi pe nimeni, am eu o stare de kkt azi, probabil de la CM (trebuie sa ma credeti, nu?)
Luny, amira
Multumesc amira de PM
Olgutzica imi pare rau pt unchiul tau,
Ma duc sa ma culc poate trece starea asta de nebunie .......

_
Mami fericita de:
Bianca(23.10.2003)
Alexandra(17.04.2008)


Pozele mele

Poze botez

Mergi la inceput