Piticodromul de Sept - Oct 2005 (208)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Jadi, bafta multa la spital maine. Va fi bine, sunt sigura, dar te inteleg perfect ca esti nelinistita. O sa treaca repede. Bafta!

Anto, mamica de Sonia ( 22iunie 2007) si www.flickr.com/photos/10611598@N04/sets/72157601053655009/" target="_blank"> Victor (8 octombrie 2005)

Poze noi
Sonia la Un An!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Si buna seara la Piticodrom.

Am citit si eu un pic din urma, felicitari pt progresele cu pampersii si bun venit din vacanta.
Am admirat poze frumoase cu Irina si Vladut. Pozele Casianei nu am putut sa le vad.

Revin maine, va pup pe toate, o seara buna,

Anto, mamica de Sonia ( 22iunie 2007) si www.flickr.com/photos/10611598@N04/sets/72157601053655009/" target="_blank"> Victor (8 octombrie 2005)

Poze noi
Sonia la Un An!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_n spune:

Bianca eu am comandat multe de pe www.onestepahead.com . Daca vrei pot sa-ti dau cupon de reducere15% (JLYBDAY) pe care il poti folosi pana la sfarsitul lunii iulie sau cuponul de 15% reducere dintr-o comanda de minim 100$ (BABY15P) valabil oricand.
Am si cupon de transport gratuit, dar e numai continental USA.
Dintr-un noroc chior am gasit la un alt magazin un stand cu produsele lor, dar nu au decat anumite produse, de obicei cele de auto safety.
Au produse deosebite si de calitate.
Meniul "One step ahead" e pentru 0-3 ani, daca apesi sus pe "Leaps and bounds" au orice pentru varste peste 3 ani.

Diana si Peter (3 oct 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_n spune:

Anto sa-ti traiasca Sonia ! Din prima fotografie mi-am dat seama ca e sora cu Victor ce seamana ...

Diana si Peter (3 oct 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_n spune:

Jadi sanatate si sa fie totul bine !

Diana si Peter (3 oct 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

WOw, Jadi, ce dezmateala pe tine!
Bafta azi cu polipii, sa se rezolve repede si bine! Tinem pumnii!
Azi e mai racoare...


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tangerine spune:

jadi, pe langa procura notariala persoanele din procura trebuie sa aiba la ele si cazierul judiciar (deci e mai bine sa te limitezi la o singura persoana:)in procura) eu am aflat asta cand maria era la granita cu bunicii, asa ca m-am deplasat pana in vama sa o trec:)

este oricum o tampenie si dupa parerea mea o incalcare a drepturilor mele de dispozitie; pentru ca ok si daca are cazier, ce? nu o sa scoata copilul, chiar daca eu mi-am exprimat consimtamantul?

ma rog, cica asa e legea-la noi ca la nimeni

editez ca sa spun bafta cu operatia si sa treaca repede si bine; stiu ca sora mea a facut o astfel de operatie cand era micuta si totul a fost bine si scurt

Ramona si dulceata de Maria (10.09.05)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Da, asa e cu cazierul, mi-am amintit si eu.


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Agri spune:

Buna fetele.
Ioana multam de pupici.Deja m-am obisnuit cu ideea...oricum vroiam sa plec de aici, stii doar, dar nu mi-ar conveni sa fiu presata.O sa vad ce se va intampla.
Jadi bafta azi, o sa fie bine, nu dureaza mult ...sanatate multa.
Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Agri spune:

http://picasaweb.google.co.uk/violeta.popa1/Ioana1An
Ioana acum se vede si contul? ca eu sunt varza azi...

Mergi la inceput