Gravidute & Mamici de IASI (56)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Neatza!
Acuma chiar e neatza, m-am trezit sa fac cafelute multeeee, poate va mobilizez
Nu mai pot sa dorm, m-a trezit copilul sa ii dau lapticul si acuma bantui...sau poate is nerabdatoare din cauza intalnelii, hihihi


Da' voi cand va treziti? Nu va miroase a ?


Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE poze noi


www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

buna dimineata
ceai verde pt. cine doreste
Distractie placuta pt. pitici dar si pt. mamici. Mi-ar fi placut sa venim dar nu putem(motive medicale), ramane pe altadata.

un sfarsit de saptamana placut tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

Intalneala placuta!

emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madymar spune:

buna ziua sper sa nu deranjez
sunt madalina din piatra-neamt si am tocmai am aflat ca sunt insarcinata,sunt tare bucuroasa dar sunt si cam panicata.
Am intrat pe la voi daca ma puteti ajuta cu un nr de tel sa-mi fac programare la d-nul dr.Galearschi S.Mi-a fost recomndat de o prietena dar nu mai are nr lui.
va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by mihamora

Da Oana, nu era in plan, dar am ajuns, am stat destul de putin.
Pai sa vii si cu Stefan,si Miha vine cu Robert si Gabi cu baietii, asa ca o sa aiba echipaj
Hai, cine mai vine la intalnire???

Robert nu vine,ca pleaca la munte cu bunica.Si poate daca i se face dor copilului plecam si noi maine.

Mai vine si Cristina cu Amalia.Am incercat sa o sun pe Diana,dar era la stomatolog.Poate vine si ea.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella10 spune:

Helau!
banuiesc ca sunteti la intilneala,imi pare rau ca nu am venit si noi dar azi e ziua libera a sotului si o petrecem impreuna, am fost prin copou,apoi la tara la bunica sa-si cunoasca stranepoata si acum am ajuns pe acasa obositi
Ieri am fost in Copou de pe la 17.30 pina pe la 20.30 ne-am intilnit cu Cristina si Amalia,care e o dulce si o scumpica foc iar Cristina foarte prietenoasa, cu Michelle si cu Domi care "alerga" dupa copii si apoi cu alte cunostinte de ale noastre a fost o zi plina,am mers cu Bianca singure cu masina si nu au fost probleme a stat foarte linistita in scaunelul ei si a ascultat "cutiuta muzicala".
Va pup

Ella mamica fericita de BIANCA ANTONIA (02.02.2008)

poze

http://b1.lilypie.com/Xdg1p3.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diaconmaria spune:

Buna seara tuturor,

Imi cer scuze ca dau buzna asa la voi...Insa ma gandeam poate ma puteti ajuta cu o referinta....Imi puteti spune va rog, sau ma puteti indruma spre un medic endocrinolog bun???

Va multumesc!

Maria


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

salut
nu ati ajuns acasa plimbaretelor? vrem si noi relatari, poze samd..
LA MAI MULTE LUNITE MATEI!



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 8 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by kriss79
nu ati ajuns acasa plimbaretelor? vrem si noi relatari, poze samd..

Poze de la intalnire incepand de aici




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Superbe pozele! Si denumirile pe masura. Au mai fost la intalnire Cristina si Amalia (si sotul), dar ei au facut pozele si...cum cizmarul n-are cizme etc. A! a mai fost si iedul mijlociu, Tudor, dar se pare ca nu in raza de actiune a fotografului. (si deseori nici a mamei, ca Gabi era mereu cu ochiul dupa cate unul si cu inima in gat cand nu-i vedea. Gabi, data viitoare, pe langa soacra din dotare ia si un fluier. Functioneaza, pe bune.

Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan (11.03.2003) si Victor (12.07.2007)



"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput