Gravidute & Mamici de IASI (56)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Helau!

A dat careva o cafea?Cafea?Cafea?

Michelle,ne intalnim maine,ca sa-ti vedem sandalele.

Si fii-mea are vreo cateva nopti de cand se trezeste mai ceva ca atunci cand era bebe mic. Nu stiu de la ce,ca dintii nu au nici un gand sa iasa.Cred ca don'soara mea a dat de gustul patului mare,ca daca o iau langa mine,eventual sa-i mai bag si tzatza-n gura,tare bine mai doarme.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiarama spune:

Mihamora , miine dupa ora 18 ? S-au terminat lucrarile din Piata Unirii ? Doar am mai trecut prin zona aia , dar fiind la volan nu am tras cu ochiul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella10 spune:

Neata!
la cafea,chiar daca nu bea,macar stau un pic cu voi
Am fost un pic de dimineata prin copou,tare bine a mai fost,poate mergem si dupa amiaza,dar nu stiu sigur,nu prea am curaj sa merg cu masina cu fata,cind e sa merg singura nu-i problema dar cu fata...ieri a dormit de la 12.30 pina pe la 15 si am lsata masina sotului sa mearga la serviciu si nu am mai iesit,a dormit si eu,m-am odihnit putin.



Ella mamica fericita de BIANCA ANTONIA (02.02.2008)

poze

http://b1.lilypie.com/Xdg1p3.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

Salutare!
Noi am fost la plaja azi; Amalia numai la nisip tragea, il vantura,il baga in gurita, nu prea mi-a tihnit de plaja, dar macar am mai stat la o barfa cu fetele.

In Piata Unirii s-a facut foarte frumos, au pus banci, flori; venim si noi maine....sper sa nu intervina nimic intre timp.

daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kisstherain999 spune:

Buna fetelor

revin la voi cu o propunere. Pt copiii care consuma produse Humana nu vreti sa facem o comanda de www.flaschenmilch.de/catalog/index.php?cPath=26&osCsid=41312ff8c2cea7fb1b410278cae2f4da" target="_blank">aici? Eu vreau cereale care sunt foarte convenabile la pret, dar nu pot comanda singura 15kg. Daca ne-am aduna mai multe am imparti taxa de transport(19 euro) si am iesi f ieftin. De exemplu la noi o cutie de cereale de 250grame costa 18 RON, iar de la ei o cumparam cu 2euro.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Da Gabi - s-au terminat lucrarile. Ne vedem maine

Asa, sa facem o listuta mica sa vedem cu cine ne intalnim
Gabi
Miha
Daniela
Oana
Alynta
Eu.....
nu mai stiu, mai completati voi.

M-am intalni azi cu Bianca si Ella in Copou, asa de mare si frumoasa s-a facut BIA
Ella - am uitat sa te intreb daca vii la intalnire.


Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE


www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ereena spune:

avertisment - incalcati regulamentul!!

Roxana
Matei-Florin 24.01.2008


MATEI LA 5 LUNI
POZE SI FILMULETE
1001 MODURI DE A DORMI
ALBUM ZUZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

Am intrat sa va zic noapte buna; voi ati plecat deja la ?

daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Salut. Eu nu dorm.

Michelle, ati ajuns pana la urma in Copou? Ce pacat ca nu ne-am intalnit. Noi am fost, dar ne-am vazut doar cu Cristina si Amalia. (care e de acum domnisorica mare)

Eu azi am facut miscare. Am mers pe jos din Fundatie pana in parc, apoi inapoi pana la Casa Sindicatelor. Asa ca in seara asta iar am sarit peste "abdomene" si ma recompensez cu o MIlka.


Sper sa ajungem maine la porumbei. As vrea sa vin si cu Stefan O sa mai fie copilasi mai mari? A! Vine Gabi cu iezii, ce bine.


Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan (11.03.2003) si Victor (12.07.2007)



"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Da Oana, nu era in plan, dar am ajuns, am stat destul de putin.
Pai sa vii si cu Stefan,si Miha vine cu Robert si Gabi cu baietii, asa ca o sa aiba echipaj
Hai, cine mai vine la intalnire???

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE


www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe SONIA!

Mergi la inceput