Dulceturi si papanasi de sept - oct 2007 (163)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Mad, cred ca ne-a ajuns oboseala de picam la somn asa. Stii ce vroiam sa te intreb? Am vazut pozele cu Robert si verisoarele lui si mi s-au parut tataresti numele lor. Asa e?


Sim, mami de Stefan (25.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Madalina multumim pentru urari.

Sim, vai de muncitori o sa fie azi. Chiar sunt curioasa cum o sa decurga vizita surpriza. Legat de greutatea husband-ului, hai sa facem un targ: cand mai aveti exces de greutate aruncati incoa' spre Ghencea, ca al meu are 1,93 si se chinuie sa stea pe la 73-74 kg. Asa ca "topeste" el kilele alea in timp record

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

quote:
Originally posted by sim_stoian

Mad, cred ca ne-a ajuns oboseala de picam la somn asa. Stii ce vroiam sa te intreb? Am vazut pozele cu Robert si verisoarele lui si mi s-au parut tataresti numele lor. Asa e?


Sim, mami de Stefan (25.08.2007)



Sunt turcoaice pe jumatate . Vara-mea s-a maritat cu un turc.
Stiu cum e cu oboseala si sa adormi inaintea copilului . Cu noi nu vrei sa te vezi?



Mad, mamica de Robert Stefan (09.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

quote:
Originally posted by alehiam

Sunt turcoaice pe jumatate . Vara-mea s-a maritat cu un turc.
Stiu cum e cu oboseala si sa adormi inaintea copilului . Cu noi nu vrei sa te vezi?


Mad, mamica de Robert Stefan (09.09.2007)



Aha. Acum ceva vreme cunoscusem o familie de tatari si chiar imi placusera numele lor, mi-am adus aminte de ei cand am citit comentariul la poza ta. Ba vreau sa ma vad si cu voi, o sa caut in lista de telefoane nr tau ca sa te pot suna dupa ce aflu cand iau masina exact.


Sim, mami de Stefan (25.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

quote:
Originally posted by sim_stoian

quote:
Originally posted by alehiam

Sunt turcoaice pe jumatate . Vara-mea s-a maritat cu un turc.
Stiu cum e cu oboseala si sa adormi inaintea copilului . Cu noi nu vrei sa te vezi?


Mad, mamica de Robert Stefan (09.09.2007)



Aha. Acum ceva vreme cunoscusem o familie de tatari si chiar imi placusera numele lor, mi-am adus aminte de ei cand am citit comentariul la poza ta. Ba vreau sa ma vad si cu voi, o sa caut in lista de telefoane nr tau ca sa te pot suna dupa ce aflu cand iau masina exact.


Sim, mami de Stefan (25.08.2007)



bine. ramane asa atunci.



Mad, mamica de Robert Stefan (09.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Aoleu, Ana, 73-74 kg? Dar ce face de topeste asa kg? Ca poate gasesc si eu secretul


Sim, mami de Stefan (25.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

buna dimineata
aseara am scris un mesaj luuung unde povestisem tot si a picat netul la un tunet mai puternic si am pierdut tot,incarcam si poze , eram harnica , dar poate reusesc azi



poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

eu am avut o noapte groaznica, nu stiu ce a avut Miru ca pana pe la 4 s-a trezit din jumatate in jumatate de ora tipand, iar dimineata nici nu am auzit ceasul, m-am trezit la 8 si 10, nici nu stiu cand am ajuns la masina

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

La multi ani mamicilor noastre sarbatorite azi Danielle si Roxali si bineinteles si piticilor care au mai adaugat o lunita

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Prisi, s-o fi speriat Mirunica de bubuielile alea groaznice. Nici eu n-am dormit prea bine din cauza asta.

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput