Gravidute si mamici de Cluj - 83

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Meli bafta in sesiune... scoate tziti la inaintare si nu mai trebe sa inveti

Delia nu stiu daca se mai vede la ecografie la 7 luni ... pe noi ne-a certat de ce nu am mers mai repede, am fost pe la 4 luni si ceva. De facut o sa i faca, doar e pe bani... dar cea mai fidela e radiografia... Sanatate micutei prietene, sa aiba norocul sa fie gresit diagnosticul si sa nu aiba nimic.

Lilly la dr-ita Vasilescu poti merge la Spitalul de Recuperare, sau are particular, dar nu stiu unde. Ar mai fi o varianta sa mergi direct la ecograf, la Dr Dudea, cica e specializat si pe sold... dai un ban, dar stii sigur.




Ioana mama de
Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

sal

FETELOR SUNT REDUCERI DE 50% LA Z ,i am cumparat multe hainutze la mamarutza ,is tare frum

am avut un week end super alaturi de buni ,a trecut repede ca de obicei

ANCA ai o mandrete de baiat de tareeeeee frumos

ADRIANA asa mi place cum ii sta la matzuca tunsa e o scumpaaa si o frumoasa

noi am inceput sa papam dimin crema de braza (philadelphia)si ii place ffffffff mult
la amaiaza i am dat ciorba de pastai si a papat f bine

IOANA(SARA )sa fiu in locul tau sub nici o forma n as permite asa ceva ,tu puiule pai cum sa duca fata fara scaun ????
legat de strand sa ne pui pe lista



INGERASHU MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Alex,

Lilly, felicitari pentru scumpica Julia. Sfatul meu e sa-ti faci programare la vasilescu, la recuperare (nu la cabinetul privat). programarea o faci telefonic, lunea dimineata, pt saptamina in curs, cind o sa aiba bebitza 6-8 saptamini.
daca va fi nevoie de eco, o sa te trimita la clinica de radiologie. tot cu programare (ti-o face ea, telefonic, atunci pe loc), nu stai la coada si nici nu platesti nimic. daca e ceva, atunci poti sa ceri a doua parere la cabinet particular.

Geany, HAI SPANIA!!!! Ce fain ca aveti parc de distractii. cred ca Alvaro e in al 9-lea cer cind il duceti.


Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Si eu mi-am facut programare azi la dr Vasilescu la Recuperare. Si abia pe vineri m-a chemat.

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii
www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157605771628637/" target="_blank">Poze nunta
de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velenamaria spune:

buna mamici
de mult nu am mai avut timp sa scriu dar de citit am tot citit.
noi suntem binisor...tocmai ne luptam cu dintisorul nr 5.

papam tare mult iaurt simplu..oare e bine??? in fructe vrea iaurt...chiar si in pireul de legume...daca nu-i pun dupa trei patru lingurite inchide gura si plange. cand simte gustul iaurtului papa tot. oare e bine sa pape asa mult iaurt la 8 luni?

va uram tuturor numai bine si bebei cuminti. succes noilor mamici!

pupici mami si edi

www.kodakgallery.com/I.jsp?c=6w4zuyz.c5qxmnvj&x=0&y=-v3oux6" target="_blank">poze Eduard 0-3 luni
www.kodakgallery.com/I.jsp?c=6w4zuyz.70cfcnbb&x=0&y=5th0zj" target="_blank"> poze Eduard la 3 luni
www.kodakgallery.com/I.jsp?c=6w4zuyz.3re2sve7&x=0&y=sh43dl&localeid=en_US" target="_blank">poze Eduard la 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velenamaria spune:

ANCA b doar luni se pot face programari l;a recuperare la ortopedie?

www.kodakgallery.com/I.jsp?c=6w4zuyz.c5qxmnvj&x=0&y=-v3oux6" target="_blank">poze Eduard 0-3 luni
www.kodakgallery.com/I.jsp?c=6w4zuyz.70cfcnbb&x=0&y=5th0zj" target="_blank"> poze Eduard la 3 luni
www.kodakgallery.com/I.jsp?c=6w4zuyz.3re2sve7&x=0&y=sh43dl&localeid=en_US" target="_blank">poze Eduard la 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilly79 spune:


Ioana13 si anca.b merci de informatii .

kitzy poti sa-mi dai te rog un numar de telefon unde-ai sunat pt programare? O sa sun doar peste vreo 3 saptamani, dar sa fiu pregatita de-acuma.

Poze
Lilly ,mami de Julia (30.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Lilly eu n-am sunat ca a fost mama acolo personal sa-mi faca programarea, dar o prietena are nr de telefon si o sa-i spun sa mi-l dea.

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii
www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157605771628637/" target="_blank">Poze nunta
de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

VELENA asa e si TIADRIS ii place ffffff mult iaurtul simplu si ii dau zilnic sa pape ,cateodata ii mai pun si in piureu de legume si ii place f mult ,n are cum sa i dauneze

MELI ma bucur ca te simnti mai bine ,conteaza f mult
bafta in sesiune

fetelor azi am fost cateva mamici in BABES tare frumos a fost ,pt cine vrea sa vina acolo ne vedem dupa 4



INGERASHU MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sara2007 spune:

alex...azi cand aluat-o pe sara i-am dat si scaunul,si n-a mai comentta nimica.probbail ca era si taica-meo pe-acolo,ca altfel...important e ca a dus-o cu el astazi.sper ca si datele care urmeaza sa faca la fel.cum faci pireurile pt tiadris?zi-mi te rog cev acombinatii...mersi

hai sa punem o zi de strand....spune-ti.si de papanasi dac avreti...

ne vedem maine in babes....venim si noi pe la 5-5 jum..

meli bine ai venit si bafta multa la examene.v-a trece repede ai sa vezi,si apoi ai toata vara la dispozitie sa te bucuri de pitica si de distractii.asteptam pozele cu faimoasele titi...ce as vrea si eu

geanina tare faza cu alvaro....parca vad ce ma v-a astepta si pe mine.si sara si-a luat de vreo 2 ori olita cu caca dupa ce s-a saturta de stta pe ea,ca eu mesteream prin bucatarie si ma uitta de ea.si-a luat-o in mana si se plimba cu ea prin casa.odata tot un caca mi-a facut,ca noroc ca era mai tare...a fost mortala..

noapte buna va urez...

ioana

Mergi la inceput