Bucurii de sept-oct 2006 (130)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:


Am zis ieri ceva dar nu m-am tinut de cuvant, am intrat si am vizionat toooooate pozele, superbe, n-am cuvinte, si n-am mai apucat sa scriu nik. Astazi la fel am intrat mai dimineata si am vazut si pozele puse de Itzy si iar n-am apucat sa scriu. Acum ca doame copilutu' am putin timp.
Deci in primul rand am terminat sesiuneaaaa cu bine si sunt fericita. De acum ma apuc sa fac lucrarea de licenta si in februarie termin si cu asta . inainte sa incep sesiunea mi-am pus in gand ca dupa ce termin cu ex sa incep operatiunea suzy din nou. Am termina cu ex dar cu suzy nu am resit sa fac nimic, asta fiind exact acum o saptamana in urma, dar sa stiti ca parca asa ar fi trebuit sa fie cum mi-a pus eu in gand, pentru ca joi a pierdut-o pe suzy si a inceput tambalaul, mai ales la somnic. Primele 2 zile si 2 nopti au fost jale jale, a plans aproape continuu,a urlat, s-a trantit pe jos...dar nimic nu m-a determinat sa ii cumpar alta. Am zis ca daca a pierdut-o asa trebuie sa fie si sa scapam de ea. Acum dupa 5 zile e foarte linistit fara, mai striga "sza" (asa ii spune el) si cand il intreb unde-i incepe sa rada. Deci se poate si fara . De acum tre sa ma pun sa-l invat sa faca la olita si o sa fiu foarte multumita.
Cam asta e despre noi.

Multa sanatate Bucuriilor bolnavioare.
Cristina multa rabdare iti doresc, si sa stii ca va admir pe cele care aveti/sunteti in asteptare cu bb2 sau bb3, eu nu cred ca as putea.

Pupici la toata lumea.

*************************************************************

Anca, mamica de www.youngnutrition.net/member/tickers/72401/ticker5.png" target="_blank">LUCA (17.10.2006)
Poze Luca <> www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

Skumpik bravo, felicitari ca te-ai tinut tare pe pozitie! Noi cand am avut tentativa aceea de care va povesteam sotul a cedat dupa cele 2 nopti in care nu voia sa adoarma fara suzy...cred ca ala era si hopul de la noi...Eu ii taiasem 1 dar mai avem 4 de rezerva
Bine ca ai scapat de sesiune...imi aduc aminte ce bine era mai ales dupa cea de vara cand urmau 3 luni de vacanta...boierie!

Eu plec..va pup ...mi-e dor de restul fetelor...Festina ai plect si tu in co? Adina dar tu? daca nu spor la bagaje...ce mai ai si tu de carat pt amandoi...maine strig catalogul!Sa stiti!

------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

Itzy eu am avut noroc ca al meu sot e plecat, ca daca era acasa el ceda, si asta numai din mila. Sa stii ca mile imi era si mie de Luca cand il vedeam cat suferea, de multe ori il luam in brate si-mi dadeau lacrimile si mie, dar ma controlam sa nu ma vada.Oricum trebuie multa putere pentru asta.

*************************************************************

Anca, mamica de www.youngnutrition.net/member/tickers/72401/ticker5.png" target="_blank">LUCA (17.10.2006)
Poze Luca <> www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

neatzaaaa
haideti la cafeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ceai, fresh ...www.oceanbreezes.ca/images/breakfast.jpg" target="_blank">ce vreti voi

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut bebe, site-ul lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Buna dimineata. Va invit la o luta cu lapte.

scumpik felicitari pt suzi, noi inca nu am reusit, am tot incercat sa scapam, ba ca a papat-o ham,una a aruncat-o pe geam , una am taiat-o degeaba. Mai incercam.

Fetele din sectorul 3...am vazut in Ior pe partea cu piata Ramnic (era un service auto inainte) un cort mare cu Circul Magyar....stiti ceva detalii ????

Si pentru ca diseara avem meci sa incepem galeria Hai Romania....filmuletul este de la meciul anterior

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Neata Lili ...cafea am baut, servesc restul. Ce face Vladone? Au trecut bubitele ?

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Neatza, sarumana Lilina de !

Roxana - scuza-ma, cred ca am omis intrebarea ta. Ma ajuta sotul, chiar destul de mult ma ajuta. Dar permanent sa am pe cineva cu mine, nu am...De aia ma si gandeam sa-l dau pe Vladut la cresa pana la amiaza, ca sunt multe lucruri pe care nu apuc sa le fac. a propos, inca nu l-am inscris. Sunt in continuare pe dubii daca sa o fac sau nu. Dar pana la statutul de eroina mai am mult...uite la Pufy cum reusea sa le faca pe toate singura si cu 2 prunci! Asa ca probabil se poate, doar ca eu inca n-am gasit reteta.

Lilina si Itzy - sa va fie de bine odihna! Si voua, Sandra!

Scumpik - felicitari pt reusita!

Crisnemes - voi cand plecati in vacanta?

Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana mica spune:

BUna dimineata,

Sunt aici, nu ma dati disparuta!

Sandra, multa sanatate Ruxei! Si Dudu a facut otita, inca mai mergem periodic la control sa vedem ca s-a vindecat complet.

Itzy, Lilina, super distractie cu piticii la mare! nu mai tin minte, voi ati fost si anul trecut la mare? Ma interesa daca ai observat ceva schimbari in comportamentul Anei.

Noi am fost sambata la Zoo. Puteti viziona poze www.kodakgallery.com/Slideshow.jsp?Uc=rldx7jt.c9m4kwup&Uy=7pts7l&Upost_signin=Slideshow.jsp%3Fmode%3Dfromshare&Ux=0&mode=fromshare&conn_speed=1" target="_blank">aici. Eu am fost oarecum dezamagita, in sensul in care animalele nu au pic de vlaga, zac nemiscate in cel mai fericit caz, intr-un colt (pt ca marea majoritate nici nu au iesit la vedere). Dudu nu a fost prea atras, el oricum isi pierde rabdarea destul de repede.

Si noi ne luptam cu eruptia ultimelor 2 canini, a facut si ceva febra (38.3) si este foarte agitat.

Adriana, mami de Tudor alias 'Dudu'(26sept2006)
Uite ce mare am crescut...
O raza de speranta...sau cum a venit pe lume Tudor

www.totsites.com/tot/tudorandrei" target="_blank">Povestea merge mai departe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

quote:
Originally posted by anangel_lexi

Mephala, asa e, am mai dat pe la subiect dar nu m-a lasat Maria sa scriu, de aceea n-am scris, nu pentru ca erai doar tu prin zona.


era o glumitza, ...


_
Carmen, cu Iustin (5.06.2004) & Teodor (6.09.2006)

Mergi la inceput