Puiuti de Randunici 2008!! (32)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Naty - asta a fost principalul motiv pentru care nu m-am facut medic...

Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

da, naty, emotzionant ce spui tu acolo! si eu ma avut o colega de liceu pe care o chema tot roxana si ne intzelegeam f bine si la inceputul clasei a unshpea a murit din cauza cancerului, si dupa ce i-au amputat mana stanga! cateodata viatza pare nedreapta!

ROXANA, mami de AMIRA (16.03.2008)
pozici
pozici noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

quote:
Originally posted by CristinaGoji

mda...daca incep toate slabanoagele de pe crrenguta sa se planga de grase...o sa ma aveti si pe mine pe constiinta!

Roxana de Amira - m-am impiedicat de o scandura si atat a fost! ufff... ce zici, pregatim cate o bota pentru fiecare "grasa" de aici si la urmatoare intalnire incepi sa le imparti?

Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria




DAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! CU CEA MAI MARE PLACERE!

ROXANA, mami de AMIRA (16.03.2008)
pozici
pozici noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Roxana - chiar ca ai fost slabanoaga si tu! Am fost si eu odata slaba...las'ca ne redresam noi



Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Naty,imi pare tare rau!!!Dumnezeu sa o ierte si sa te mangaie!

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL CASIAN -1 martie 2008
POZE



Faptul ca ai un pian ,nu te face pianist,dar faptul ca ai un copil cu siguranta te face parinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

si eu am fost slabanoaga,cand m-am casatorit aveam 52 de kg!dar de atunci pana acum..........

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL CASIAN -1 martie 2008
POZE



Faptul ca ai un pian ,nu te face pianist,dar faptul ca ai un copil cu siguranta te face parinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriuta spune:

Saluttttttttttt,
am revenit acasa de la sat. Capitolul 32... si eu de pe la 24 sunt restanta. Ce mai e nou pe crengutza? Ce mai faceti?
Ati fost la intalnire? Daca aveti ceva poze as vrea sa va vad. Acum am o geanta de rufe de spalat si asta mic e marait de pe drum. Incerc sa recuperez cat pot si mai astept vre-un ceas sa se trezeasca sotzu sa-i dau beep.
Tre sa fug ca urla si acum stam la bloc...asa ca musai sa il potolesc.
Va puuup

Asa creste mare puiul


www.our365.com/NewbornPortraits/BabyDetail.aspx?birthid=f671635f-2b23-4e26-8953-e81fefa35501&babyid=f6181213-113f-4e32-89b5-e0b65b1e006a" target="_blank"> Paginuta mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

quote:
Originally posted by Simo27

si eu am fost slabanoaga,cand m-am casatorit aveam 52 de kg!dar de atunci pana acum..........



pai voi ii dati dreptate lui barbata-miu care sustine ca orice femeie dupa maritis se ingrasa. Nu trebuie sa-i dati dreptate!!! Ca slabim noi toate...

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DOAMNE,TINE-O SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Uitati si aici Poze de la intalneala.

Care le vreti vi le dau pe mess dar maine , ca acum ma grabesc sa plec la Bucuresti(si tocmai ce m-am intors la 4) ca e ziua nasului de botez al Antoniei. Va pup pe toate

id-ul meu este nicol_conte

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Pozici

Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

salut!
am avut o zi incredibila! Nu vad bine si imi vajaie capul!
Mi-a facut randunoiul un capuccino si sper sa-mi revin suficiente cat sa plec cu copii in parc!
S-a dat ordin de la imparatie ca tre' sa fie musai 40 de internari ca altfel nu e rentabil stationarul, asa ca pacientii ratacii sunt luati cu japca si internati!
de unde pana acum nu stiau pe unde sa bage ceva la cineva sa fie bagati in seama, acuma se trezesc saltati pe sus si investigati!
Iar mie mi-a facut asistenta sefa un pustiu de bine si mi-a trimis 18 pacienti in salon, din care 15 nou descoperiti, o doctorita batrana si o sora de doctorita hipoacuzica printre ei!
Noroc ca din aia 15 noi numa vreo 10 aveau diabet pe bune, dar a fost infiorator sa-i inregistrez pe toti, sa le fac regim, sa le scriu retete si sa mai fiu si dragutza!


mamica de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)
poze

Mergi la inceput