Puiuti de Randunici 2008!! (32)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns delphin spune:

incep cu de ciuda ! Sa va fie de bine cu intalneala!Sunteti toate deosebite! Io v-am recunoscut dupa bebei, mai ales pe Gianii.

Si incetati sa va mai plangeti de kg ca acu' incep si eu si intru imediat in butoi!
Multzam pr. vizionarea pozelor de la ziua lui Seb...Despre amoroasele lui...mi-e nu-mi place nici una,dar nu ma bag...sa asume singur.Mi-e mila de ele caci al meu flacau...e cam nepasator si flusturatic.
Alice, nr. 4 e bizara rau...e alba, aproape albinoasa, cu trasaturi de africa si par blond cu textura ca de negresa.Mama blonda si tatal negru!E nascuta in aceeasi zi cu Seb, la aceeasi maternitate, e mai mare cu cateva ore!

A venit noul carutz...e super! sunt foarte multzumita!
Declar si eu un bb super mofturos la mancare...poate se schimba. E normal sa manance doar de 4 ori in 24h? Cu chiu cu vai si cu insistentze, 180ml la o masa. El care manca 210ml

Va

pozici
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=59ecfb6ceda7fc8433bfcc&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> montaj




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

concluzie: luny, naty si ursuleata sunt neste grase fara chiloti.

www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

ia uita-le frate!!! care mai de care:"eu sunt grasa, ba nu! eu sunt grasa!" auziti...voi nu mai vedeti bine dupa nastere? pai dak naty si ursuleatza sunt grase, eu si ccris cum mai suntem? va rugam frumos nu ne deprimati si mai tare decat suntem, da??? apropos ccris: a fost buna inghetzata?

cristina ce-i facusi bietului deget? in ce l-ai bagat?

auzi butucico, nu incepe si tu ca esti grasa ca deja imi vine sa ma arunc de la etaj, si nu de alta dar o sa ma aveti pe constiintza! si mie imi placusi asha motzata cum erai, zici ca ai 19 ani!

ROXANA, mami de AMIRA (16.03.2008)
pozici
pozici noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Bai,ati luat-o razna???cum sa fiti grase??Naty,Alina si Luny,zau asa!!!ia,uitati-va in oglinda...pai ,nu cred ca m-ati vazut pe mineca nu ati mai zice ca sunteti grase!!!Doamne!daca voi sunteti grase eu is BATOZA

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL CASIAN -1 martie 2008
POZE



Faptul ca ai un pian ,nu te face pianist,dar faptul ca ai un copil cu siguranta te face parinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

ia uite-o si pe cuscra-mea, si ea e grasa!

subscriu atunci concluziei ursuletzei: eu sunt f slaba atunci dar tot nu am chilotzei!

ROXANA, mami de AMIRA (16.03.2008)
pozici
pozici noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

Deci eu sint singura cu chiloti???? Desi eu ziceam ca n-am...

http://community.webshots.com/album/563346200dAJmqg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

acum 3 ani

ROXANA, mami de AMIRA (16.03.2008)
pozici
pozici noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

si acum 7 ani aveam 57 kg (asa m-a cunoscut al meu, saracu'), deci eram slaba, nu?

ROXANA, mami de AMIRA (16.03.2008)
pozici
pozici noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

mda...daca incep toate slabanoagele de pe crrenguta sa se planga de grase...o sa ma aveti si pe mine pe constiinta!

Roxana de Amira - m-am impiedicat de o scandura si atat a fost! ufff... ce zici, pregatim cate o bota pentru fiecare "grasa" de aici si la urmatoare intalnire incepi sa le imparti?

Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:


Sunt absolut terminata...Nu-i frumos sa va incarc si pe voi cu asa ceva, dar sunt singura, pana si Iulia doarme si simt nevoia sa ma descarc.
Am avut o pacienta tanara pe care o iubeam nespus. 26 de ani. Cu doi ani inainte, iubitul ei s-a sinucis, ea a facut o depresie mare si dupa ce aiesit din ea s-a descoperit cu o forma grava de leucemie. A inceput, aici si in Ungaria, un tratament f agresiv sub care, miraculos, boala s-a remis insa datorita toxicitatii chimioterapiei a ajuns la mine la cardiologie cu inima facuta pulbere. A stat mult internata, cu o recuperare extrem de grea. A fost pacienta mea si s-a indragostit de mine; imi spunea, chiar si dupa ce s-a externat si a continuat sa umble prin medici, ca nici unul pentru ea nu a facut si nu a insemnat pentru ea ce am insemnat eu. Se recuperase binisor, era fericita; vroia sa-si reia studiile intrerupte, sa-si gaseasca dragostea si sa aiba un copil, daca s-ar putea. Stiam ca boala recidivase si, odata cu ea, si problemele cardiace. Azi-noapte, dormind eu f agitat, brusc mi-a dat prin cap sa o sun sa o intreb ce mai face, poate sa ne vedem. Si adineauri am vazut un sms primit ieri de la un coleg: "imi pare rau sa te anunt ca a murit Eliza si azi e inmormantarea. S-a gandit cu mult drag la tine pana la sfarsit."
Am plans de m-am rupt si nu ma pot opri. Astea-s clipele -rare- in care iti vine sa renunti definitiv la medicina, caci te simti atat de neputincios...Nici macar n-am putut fi langa ea in ultimele clipe.
Avea 26 de ani!!
Dumnezeu sa o odihneasca; era un inger.

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DOAMNE,TINE-O SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput