Fetele din America (112)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Cu sexul la corn e asa ( ciuf e spoiler nu citi ca pieri pointul cartii). Ciucurasul din motzul plantei de porumb e putza si florile micute aranjate pe stiulete ( care vor deveni boabe) sint ovarele. Polenizarea o face vintul
Dar cum ii e greu polenului din virful ciucurasului sa ajunga la florile care sint invelite in fusca aia cum s-o numi, atunci se petrece ceva extrem de obscen ( asa zice Onel). Deci o picatica de polen pleaca de la ciucurash, ajunge la un fir de matasea porumbului, se divide in doua, o parte face tunel prin firul de matase iar cind ajunge la floare cealalalta parte vine la de-a gata se unesc si gata embrionul. Tot sexul asta dureaza citeva ore!!!

A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honey79 spune:

Miere, sanatate si sarcina cat mai usoara. Asa nu-mi place treaba cu asteptatul cu orele in ER. Numai emergency nu se poate numi.
Pumba, gardul tot jos e. A incercat aseara sotul sa-l ridice, dar n-a putut( e din fier sanatos). Avea nevoie de " his strong european woman"... sa-l ajute, doar ca eu eram cu un bebe morcovit si marait in brate.Ohh well, l-om ridica noi we asta.Si dac-o fi prea greu pentru amandoi, om chema vreun vecin,ceva.


POZICI DE TOT FELU'
POZE ANDREW-JOHN
ANDREW LA 2 LUNI-POZE NOI
FILMULETE ANDREW-JOHN
BOTEZ ANDREW
My silly cats
Cum crestem


Mamica de Andrew - John (21 Februarie 2008)


Vali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honey79 spune:

Fetelor,n-o sa va vina sa credeti ce tocmai mi s-a intamplat.
Iesisem afara pe terasa,cu bebe in carut si eu cu un suc si telefonu' s-o sun pe preoteasa.
Si, n-apuc bine sa incep discutia cu preoteasa, ca-mi apare o pustoaica la 13-15 anisori la poarta terasei (am burglar gates); eu la telefon, preoteasa vorbea, eu de-acum nus tiam cum sa scurtez convorbirea, pustoaica la poarta bolborosea ceva.
Intr-un final ii zic pa pa la preoteasa si-o intreb pe gagica care-i treaba.
Si ea, speriata, imi zice ca o urmareste o femeie, ca ea fuse la un job interview si ca de-atunci o tot urmareste madama. Eu vazui cand aparu pustoaica la poarta ca un truck alb trecea alene pe strada, dar nu m-am gandit aiurea, nah.
Ca de la job interview, pustoaica isi suna parintii care trebuiau sa vina s-o ia si n-au venit si acum madama.... incepu sa-i puna tot felul de intrebari ciudate:unde sta, cu cine e,etc.
Era pustoaica freaked out.

Eu acum cu bebe in carut, ce sa fac? Mi-a cerut apa.Am intrat cu bb in casa, m-am incuiat am luat o sticla cu apa , am iesit si i-am dat-o.
Deja incepusem sa-mi fac tot felul de scenarii:daca gagicuta a venit doar sa ma distraga si... whoever was in the truck... vine asa, pe langa casa, pisiceste si ma ataca?

Intre timp, ne indreptam spre poarta de la strada, moment in care the truck trece din nou, alene 10-15mph .
I-am zis pustoaicei sa mearga over the private properties, si daca apare iar madama, sa mearga la usa cea mai apropiata.

Acum sunt incuiata in casa si cu phoneul langa mine si the rifle la-ndemana.

POZICI DE TOT FELU'
POZE ANDREW-JOHN
ANDREW LA 2 LUNI-POZE NOI
FILMULETE ANDREW-JOHN
BOTEZ ANDREW
My silly cats
Cum crestem


Mamica de Andrew - John (21 Februarie 2008)


Vali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:

honey- nu ai cerut nr parintilor de tel?suna si tu la o vecina si rezolva0ti fata,nu o lasa asa singura ,daca spune adevaru?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honey79 spune:

Uff, Pumba, a plecat. Am urmarit-o cu privirea, vreo 3 case departare.
Nu mi-a trecut prin cap, bleaga ce sunt, sa ii cer numarul sau sa ii dau telefonu sa-si sune parintii.
Mie deja imi crescuse tensiunea.Asa sunt eu, ma pierd imediat in fata evenimentelor de genul asta (nu ca as fi avut parte de-asa ceva pana acum).
Oricum, zise ca sta cateva case down the street. Astept sa vina sotul de la munca si merg sa vad daca nimeresc casa unde-a zis ca sta, sa intreb daca a ajuns cu bine.

Daca aveam the damn permit, ne urcam in masina si-o duceam pana acasa, fir-ar sa fie.

POZICI DE TOT FELU'
POZE ANDREW-JOHN
ANDREW LA 2 LUNI-POZE NOI
FILMULETE ANDREW-JOHN
BOTEZ ANDREW
My silly cats
Cum crestem


Mamica de Andrew - John (21 Februarie 2008)


Vali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:

honey- e posibil ca si doamna din trucku alb ,sa fie ingrijorata de situatia ei si pustoaica s-a panicat aiurea.
ma mir ca nu avea tel ,ca toate pustoiacele din ziua de azi au.
ce parinti... sa o lase asa singura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miau-miau spune:

quote:

...carut si eu cu un suc, o tigara...
si the rifle la-ndemana.



sorry, stiu ca nu e de ris, dar mi te imaginez pe porch, cu carutul linga tine, tigara in gura, rifle in mina si un pahar de limonada in fata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Honey, te inteleg. Si eu m-as panica sa fiu singura cu bebe si sa fiu pusa intr-o situatie din asta.

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

cu putina intirziere:
felicitari ptr sarcina miereamara!
felicitari ptr cetatenie corinadana!

Mergi la inceput
Mergi la inceput