Fetele din America (112)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Ciuf, eu am avut o pierdere de sarcina inainte. Progesteronul mi-a fost dat din Ro, doctorii de aici au zis doar sa iau in continuare si sa maresc doza. Au recunoscut ca ei nu dau nimic pt sustinerea sarcinii, dar avand in vedere ca am avut o pierdere inainte si ca nivelul meu de progesteron este low, au fost de acord sa continui tratamentul.

“Vietile noastre se incheie in ziua cand ramanem tacuti in privinta lucrurilor care conteaza.”
Martin Luther King Jr.
www.eklipsse.net/gallery/main.php" target="_blank">Fine Art Photography
www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Photo Album


My baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuf spune:

Pai si cum au stiut ca nivelul progesteronului e jos? Si eu am avut o sarcina pierduta in 2000.
Andrada, am cumparat aseara cartea. Acum sa vad cand apuc sa citesc din ea.

Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)
Camera lui Luca/Finding Nemo si Camera Evei-Gradina cu flori vesele
www.onetruemedia.com/my_shared?z=15dde712e107702b2ad340&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Binecuvantarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Miereamara tin pumnii.
Ciuf citeste te rog cum face sex porumbul, am inebunit-o deja pe Onel,
A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Ciuf, se pot face niste analize hormonale. Doctorul meu din Ro, la momentul respectiv a crezut ca asta a fost cauza (in contextul in care aveam si alte simptome care aratau o dereglare hormonala).

Andrada, multumesc! O sa o las mai moale cu activitatile, acum ma invinuiesc ca am carat ieri niste borcane de 5l de muraturi!
Am gasit niste muraturi fantastice la magazinul rusesc, am luat un borcan de 5 l de gogosari, unul de castraveti, unul de varza rosie acra, si unul de muraturi asortate (gogosari, gogonele, castraveti, conopida, morcovi). Am mai luat zacusca si salata de icre si de vinete, costita afumata si cascaval romanesc. Mai aveam putin si desfaceam borcanele in masina de pofta!

“Vietile noastre se incheie in ziua cand ramanem tacuti in privinta lucrurilor care conteaza.”
Martin Luther King Jr.
www.eklipsse.net/gallery/main.php" target="_blank">Fine Art Photography
www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Photo Album


My baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Hahaha ce bine e sa fii porumb.

Oana_B
www.fertilityfriend.com/home/ysatis" target="_blank">vesnica aspiranta
I love pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

unde sa cotesc si eu cum face sex porumbu... nu gasesc nici un link .. sunt ghioara si fara rabdare

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.4shared.com/dir/4242034/d653560a/sharing.html" target="_blank">
Muzica pt copii "Ro & Eng"
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Miereamara sanatate multa in continuare si sarcina cat mai usoara.
Mai fetele vad ca va tineti de alergat nu gluma. Si eu mai am apucaturi dinastea dar nu ma tin decat vreo cateva zile(ca orice minune). Nu stiu cum sa fac sa ma tin de alergat si sa continui, dar daca vad ca nu slabesc si nu se intampla nimic atunci ma las pagubasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Pumba vroiam sa te intreb daca crema care o folosesti good-bye cellulite e de la nivea? Ca si eu vreau sa-mi iau dar nu stiam daca are efect sau nu. Si ti si regim?
Si la noi bate vantul de te ia pe sus. Ce m-am saturat de vremea asta schimbatoare: sapt asta au fost in doua zile ploi cu tunete si fulgere nasoale si tornade. Groaznic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:

adriana- da ,de la nivea.regim nu tin ,evit prajeli,cips-uri,incerc sa manc fructe ,salate si sunt atenta la portie,cand alergi 30 de min si vezi ca ai dat jos, doar 300-400calorii,parca te uiti cu atentie la ingrediente si la ce bagi in gura.
socrul meu -imi zicea, ca daca faci acelasi lucru ,21 de zile la rand devine habbit.inclin sa-i dau dreptate.
miereamara- ai grija de tine si de cel mic.
ramona- nu stii niciodata cand ai nevoie de un cutit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:

adriuta- ai ajuns cu bine in Romania?
honey- cum stai cu gardul?

Mergi la inceput