ORADEA (30)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Cris, spor la copt :-)

Deci, am fost la magazinul MiniMax dp Borsului ...moamaaa ... bani sa ai ca gasesti muuulte ... au site. www. minitoys. ro
Am luat o masina faina de pompieri pt finul ... iar pt Giulik urmeaza sa iau o papusa si casa lui Fifi ...



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

numa' bine, Daria, ca n-am cumparat de mult jucarii, adica de martea asta.A avut grija sa-mi tot aminteasca de 1 iunie, 1 iunie a fost si-n luna mai si continua sa se mentina pretextu'.Da' acuma chiar as avea motiv. Miercuri, absolveste omu' anu' 2 de gradi.

cristina si Andrei(am 5 ani!!!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ahaaa ... abia astept sa vad poze cu absolventul ! Cum va fi serbarea, ce va fi Andrei ???

Mercedes ... veniti azi, da ??? ...

Siminel ... Giulik pana pe la 6-7 luni nu putea fi nici macar privita de vreun strain sau persoana cunoscuta, ca facea scandal pana se`nvinetea ... cand trebuia sa mergem undeva anuntam inainte sa nu o bage`n seama, sa nu cumva sa o atinga k plecam in urlete ... asa k se poate si mai rau :( Pupam bubulina mamoasa si pe matusica ei !



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Am vazut costumasul de ciupercuta si mi-a placut foarte mult. Cred ca rolul i s-a potrivit foarte bine Biancai.

Si pozele Dariei mi-au placut dar n-am apucat sa zic ieri, ca ma enervase telefonul.

Album 1 + Album 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ma faceti sa rad cand va vad cum povestiti de strumfuletii vostrii. Ok si la noi a venit suetul de clopotel pt Daria am absolvit cu succes anul III si mai avem ultimul an si licenta Dar pana atunci avem in fata o vacanta .... maaaaareeee. In aceasta vara Ioana va merge la Paris (te pui cu noua generatie?) in excursie vreo 9 zile apoi la Moneasa alte 10 zile. Eu voi munci ca eroul... seaman cu altcineva de pe aici nu spun cine .
Hai va pup.
Ultima noutate.... iar am ramas singur in firma asta - au plecat din nou contabilele ba la alta firma ba in concediu ba in vizita nu stiu unde..... moooorrr

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro / Mai multe...
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Noah Marius, atunci mult spor la lucru !

Restu` pe unde chiuliti pe vremea asta minunata ???



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blaganadia spune:

Bune zile, dragilor 1
Intrai si vazui poze frumoase de la serbare. Daria - ai o adevarata domnisoara. Apropo - ce faci maine, lucrezi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Maine nimik programat !
Munk de we-nd, care poate fi amanata !

Marius, k uitai, pupam mandra calatoare !



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Daria unde vezi tu vreme minunata? Ti-ai vopsit cumva soare si cer albastru pe geam???
Marius felicitari Dariei!
Cris, deci si voi in 11 aveti marea zi?:) Noi avem "cursul festiv" tot in 11, terminam anul III, dar poate fi considerat si anul IV, fiindca a repetat anul I. Si daca iau in considerare si anul de la cresa, hop ajungem la 5 ani de "faculta".
La scoala nush inca daca si cand va fi serbarea, am si acolo "an terminal" ca de la anul schimbam scoala... adica scoala ramane, invatatoarea ramane, dar schimb copilul Iar Robert va merge la Balcescu. Am emotii, deja mi-e groaza de 15 septembrie, amandoi merg in unitate noua, colegi noi, nici nu stiu la care festivitate sa merg.... mai mari probleme sa nu avem, asa-i?

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses1#" target="_blank">poze si mai noi

Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blaganadia spune:

Dari, atunci ne vedem maine in parcul Magnoliei pe la 10.30- 11?

Mergi la inceput