Timisoara, Impreuna! (107)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

oooo, daaaa!
altfel n-as functiona deloc...in schimb am un somn in mine de la antihistaminiceeee....pfuai...da' vine vikendu' si ma razbun


pentru Emma

Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

io am un somn in mine si fara antihistaminice...............si nu mi-ar ajunge toate we din anul asta sa recuperez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Mey, vreti sa auziti mostra de rautate si nerozie umana? Alaltaieri dimneata a nascut vecina de jos un baietzel de 3,200, cu cezariana. Sotzul ei saracu lucreaza la Bucuresti si de pe drum s-a dus direct la maternitate, a stat acolo toata ziua, vine pe acasa doar sa doarma ... No, ieri seara si eu si al meu sutz am stat pana tarziu, fiecare la calcul lui. Eu cel putin stiu precis ca m-am culcat dupa 12,30. Iar vecinul de sus, tatal celui cu sotia super rea si naspa, ii spune azi mamei mele si vecinului de jos ca seara au fost hotii in casa, ca au incercat sa sparga geamul celor de jos si EL, doar EL a salvat situatia, ca a iesit la hoti cu pistolu (ma indoiesc ca are) si a strigat la ei si i-a speriat. Cand asa ceva NU s-a intamplat pentru ca ... pana pe la 10 jumate la noi tot familionul a fost treaz, atunci a adormit Lori, eu am stat un pic la tv si pe urma la calc asa ca SIGUR auzeam scandalul, ca-s la un etaj diferenta fata de geamurile vizate. In plus, sustine ca a batut la noi la usa sa ne ceara ajutorul dar nu am raspuns. Pai cum sa bata, ca eram la 1 metru de usa, la birou.... Ca a speriat-o pe maica-mea, treaca mearga, dar ce a avut cu bietul vecin? Sau cu nevasta-sa proaspat mamica? Va dati seama ce griji isi fac astia, pai stress-ul asta le lipsea acum? Deci, ca sa se inteleaga bine, eu m-am culcat DUPA ce vecinul de jos a ajuns acasa si chiar nu aveam cum sa nu auzim scandalul, daca avea loc. M-am gandit chiar nu cumva nebuna de noru-sa (a celui de sus) sa fi dat ea un picior in geamul celor de jos, ca-i dusa rau cu pluta si de o rautate fenomenala, invidioasa si ranchiunoasa, cred ca moare de ciuda ca cea de jos are bebe iar sorcu-sau sa minta ca sa-i acopere magaria. Asta daca geamul chiar are vreun defect, din cate am vazut eu, nu are.

Eh, ce ziceti? Si vreau sa spun ca tipul e jurtist, nevasta-sa actrita, fiu-su la fel, deci cica telectuali nu gluma ....

Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Sa arzi - flacara, nu sa cazi - lacrima, platind tribut oricarui val...

Avem si poze noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

dana, io mi-s la ceea ce ai scris matale! mai mult nu pot sa zic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

luv iu ooool


Aida
DISNEYLAND PARIS 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:


buey....da' io cu cine votez duminica?!?!

pentru Emma

Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

a lu' pisicescu! mai ai cirese?! sau ai balotat la greu?!

pentru Emma

Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

noroc ca ai trecut pe la mine ca eu nu stiam ca am pomii plini cu cirese
... husbantu are de cules maine , doar nu vrei sa imi julesc eu picioarele


Aida
DISNEYLAND PARIS 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

mah, adevaru e ca in rochia de bal cu picioarele sfartecate de scaieti nu prea tine, nu da bine
sa munceasca huzbantu, ashea



pentru Emma

Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

vi-l prezint si voua pe
http://www.tamagochi.ro/pet-Bruce-
bagati un vot la moa, va rog multzu!

cum ziceam...tara arde si baba se piaptana. cred ca in curand se cere intre doo puff-uri si doua mutari de mobila, sa mai dau o fuga la covorul rosu de pe Vaca' sa vad cum se mai prezinta
ne-or mai primi aia pe acolo oare?!

pentru Emma

Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput