Gravidute si mamici de Cluj- 79

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

scumpelor, eu am plecat in oradea, am fost la control, totul e ok, va mai pove mai incolo, acum ma grabesc. sa aveti o saptamana frumoasa!

Meli+Timea-Larisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Salutare!!

Sper ca v-ati distrat in parc.Noi am fost la vaccin si am plans tare tare...Apoi am fost sa-mi scot nervu la masea...n-am avut vreme sa ajung...data viitoare...

Aici avem poze noi,de la 6 luni.Pe la sfarsit se vad si cercelusii.
Nu se vad prea bine,ca sunt micuti si finuti,i-am luat altii pana la urma,ca aceea cu rubine ii erau cam mari si mi-era frica sa nu si aghete.Am luat de la Cellini,cu zirconiu.Sunt micuti si draguti.
http://good-times.webshots.com/album/563511891QRkACB

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

Poze
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=483dfce8d8617b598d6e04&skin_id=701&large" target="_blank">Montaj
Asa s-a nascut Bea



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dpop spune:

ramo, la antepenultima poza tu ai pus steluta in ochi sau asa a iesit?

mami de irina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Co, adresa mea de mail: adriana_ruxandra@yahoo.com

M-am intalnit astazi cu fetite frumoase , Carina si Sorana. Imi pare rau ca nu am ajuns si in parcul mare.



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

ALEXIA- 1 AN

Ne nastem uzi, goi si flamanzi..dar greul de-abia dupa aceea incepe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

quote:
Originally posted by dpop

ramo, la antepenultima poza tu ai pus steluta in ochi sau asa a iesit?

mami de irina



Nuuu,asa a iesit!!!Asa-i ce tare???A mai iesit in una asa,dar aceea n-am pus-o.

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

Poze
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=483dfce8d8617b598d6e04&skin_id=701&large" target="_blank">Montaj
Asa s-a nascut Bea



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geanina-nica spune:

buna-cum se vede ca at-zi iesit

Ramonela-e o scumpa foc,si chiar poza cu stelutza e superba

va doresc o noapte buna si somn usor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

RAMO super pozele cu mamarutza ,tare mandru i tati cu puiutzu lui
f frumosi si cercelasi


noapte buna
de acu ne intalnim mai des in parcul mare ,e mult mai bine acolo pt bebelushi

INGERASHU MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sara2007 spune:

cum afost la intalnire?ca nimeni n-a mai zis nimica.si noi ma fi venit daca nu aveam astazi peripetii iarasi....stiti cum e vb aia nu?cand vine una nu vine numa singura.

de la 7 jum mi-a sunat vecina de dedesub ca am inundat-o.la 8 jum pe cand iarasi ma adormit cu sara avenit direct cu un instalator in casa.s-a uitat ala......si intr-adevar o teava era fisurata.asa a trebuit sa stau in casa pana pe la 4 cand mi-a rezolvat problema.

sara face aerosol...dar asa plange saracuta,ii ff frica de medici,medicamente,aspirator(de cand aspiram asa nasul)ei care nu ii era frica de asa ceva inainte.la toti doctorii le radea mai demult.imi pare rau ca s-a speriat asa de tare din spital,in continuare nu prea papa si tot tuseste urat.sper sa scapam odata de toate

anamica ti-ma citit azi povestea nasterii.........f frumoasa povetse,mi-au dat lacrimile si mi-am adus mainte si eu de povestea mea.care este si ea f frumoasa si emotionanta,ca toate povestile nasterii...sunt sigura

meli ma bucur ca esti bine...

frumoasa masin ade tuns elenuta,sa ai noroc de ea.

nopate buna la toata lumea....si sper sa mai faceti cat de repede o alta intalnirepa pa.....si iubita mea cand ises cineva de la noi din casa zice si ea dupa mine....pa-pa



ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

buna seara fetelor

azi am fost tare cumintei , am papat , ne-am jukat si ne distram de minune cand ne plimbam pe jos, ii place mult cand se vede singur k merge, asa rade si incepe sa fuga, iar inceputul la cazaturi deaboia acum ii, a tras ocazatura pe burta de si-a facut un cucui in frunte si nici macar mrrr nu a zis, nu m-am speriat si am inceput sa rad cu el sa ii distrag atentia. vom vedea maine ce cuminti vom fi cand mergem la vaccin asa mi de frica de mor, cand vad acu is gata.apropo inainte de a nastee mie imi era frica k o sa imi dea injectii nu k o sa nasc si o sa am dureri.
sper sa trecem cu bine si peste acest vaccin.

cum a fost la intalnire ????daca mai faceti saptamana viitoare si noi venim numai sa stim macar cu 2-3 zile inainte sa nu ne facem program si daca se poate sa nu fie miecurea sa pot sa pap si eu papanasii mult visati.

ramo super printesa mica, iar cerceii sunt deosebiti, un

LA MULTI ANI!!! TUTUROR CU NUMELE DE SFINTI ELENA SI CONSTANTIN

noapte buna tuturor

party

varsta lui Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Buna dimineata!
nici noi nu am ajuns la ntilnire. pe cind a venit tati sa ne duca adormise stefan si mi-a fost mila sa-l trezesc.

Elenelor, la multi ani!!!!!

Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan

Mergi la inceput