Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (145)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Ana nu mai fi necajita de colacel, tu oricum esti o fericita ca nu ai de dat zeci de kile jos, vergeturile se mai estompeaza la bronz, asa ca distractie placut la mare

eu o sa-mi iau anul asta un costum nu prea decoltat si o sa-mi pun pareo si asta e, o sa mai evit si pozele in costum de baie , ca sa nu ma apuce nervii , poate la anul o sa arat mai bine

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Ana, petrecere frumoasa in weekend, ca aveti de sarbatorit serios. Vad ca si la voi cheful tine 3 zile. Inca o data pupam sarbatorita si ii dorim sa fie sanatoasa si aiba parte de noroc si bucurii!

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Ana , ma bucur ca ti-am fost de folos.

Baietii mei se intreaba, asa se intampla dupa o lunga plimbare prin parc cu tati, mami, si nasii mei, iar ca sa inchei poveste plimbarii de azi, trebuie sa va spun ca am descoperit ca ne placein iarba, dar mai ales in uta-uta.

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Prisi, eu mi-am luat costum de baie cu maieu si chilot, ca sa nu se mai vada nimic. Mai ca nici nu m-as mai dezbraca la plaja. Ma depresat rau chestia asta in ultima saptamana.

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

o sa ii iau maine dimineata Panadol, maine plecam la rude la Alexandria si sa am ceva la mine in caz de febra, azi la pranz a luat nurofenul fara probleme dar era pe stomacul gol si si-a facut si efectul imediat

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Cecilia, multumesc inca o data pentru informatii. Ce dulce e iepurila! Mai ales in lagan.

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Rox. Asa e. Nu prea avem limita. Deh, facem orice ca sa fie printesa multumita.

Prisi, drum bun maine.

Gata, ma duc si eu la kuki. Sunt franta.

Noapte buna si linistita sa aveti.

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Ana, distractie placuta.

Prisi, drum bun maine.Si noi aveam probleme cu nurofenul, Cristi nu-l suporta, il dadeam fortat, in schimb panadolul chiar ii place.

Am mai pus poze.......suntem niste alintati.

Maria distractie placuta si voua, lasa ca gasesti timp pt recapitulare......acum am realizat ca mai este o luna si se termina anul scolar, ce repede a trecut.

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

quote:
Originally posted by cecilia L

Ana , ma bucur ca ti-am fost de folos.

Baietii mei se intreaba, asa se intampla dupa o lunga plimbare prin parc cu tati, mami, si nasii mei, iar ca sa inchei poveste plimbarii de azi, trebuie sa va spun ca am descoperit ca ne placein iarba, dar mai ales in uta-uta.

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi


ce frumusel este ,si ce fericit este in leagan ,pare cel mai cuminte baietel de pe pamant micutul strengar

NOAPTE BUNA tuturor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Noapte buna, Maria. Ai mare dreptate, pare....daca ar dormi macar putin noaptea as putea spune ca este cel mai cuminte....vise placute si tie.

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi

Mergi la inceput