Bucurii de sept-oct 2006 (126)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Neata!

Am trecut si noaptea asta.

Muuuulte scaune a facut Maria. Cred ca vreo 9 in total, daca-l adunam pe cel de azi noapte. Acum a mancat si doarme, ca s-a trezit dimineata cu foamea-n gat. Nu i-am mai dat lapte azi noapte, ci niste ceai de menta. Am tinut legatura cu dr. prin telefon si mi-a zis ce sa-i dau.

Xandrutza, am verificat acum contul si-i gol!

Monique_new, ti-am admirat renita! Sta la pozat micuta ta.



Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

Buna dimi,

Gety of of ce rau imi pare ca iar sunteti bolnavioare, multa sanatate Mariei.
Monica am admirat-o pe Cosmi cea frumoasa, zambareata si fotogenica. Chiar ca sta cumintica la pozat! Pe Patry abia o mai prind in cate o poza. Mi-a placut mult si preitenul ei pinguinul
xandrutza si mie tot pe crad de raiffeisen imi intra banii, dar si luna trecuta si luan asta cica o sa mi-i aduca postasul de ce habr nu am, ca nu mi-au dat explicatii, chiar daca am cerut. Mie oricum imi intra in fiecare luna abia prin 15-16 a lunii, iar postasul ii aduce abia prin 20.
Sephora nasol de tot cu birocratia de la noi. Tin pumnii sa rezolvati cat mai repede si mult succes cu afacerea. Pupam Matti!
tasia ei las ca o sa iei si tu examenul acela, asa e la facultate. Cand te astepti mai putin ai parte si de cate o surpriza.
lilina, imi pare rau de parfumul tau, dar acum ai motiv sa ceri altul sau chiar doua. Eu asa fac. Mie mi-a spart Patry zilele trecute un fond de ten, cumparat de 2-3 zile si drept recompensa mi-am luat altul, dar si mascara noua si dermatograf, asa ca profita si tu
Carmen la cat mai multe poze cu noua camera!

pupici si o zi faina






***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimi! Poftiti la cafea.
Monica, am vazut-o pe Cosmi, e tare dulce cu pinguinul; am vazut ca se pricepe si la sofat, bravo ei. Preferata mea e asta. I-ai prins cumva codita?
Gety, of, pupam pe Maria, sa-si revina. Ce i-ai mai dat, smecta cumva?
Sa stii ca am verificat si eu contul, e gol; probabil nu avem nevoie de bani Ma gandesc ca astia nu si-au revenit dupa sarbatori.


Alexandrina 20+ si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Neatza, Ramo. Problema e ca pot semnala cea mai mare intarziere de pana acum; mie de obicei imi intrau banii in jur de 8 a lunii. Luna trecuta mi-au intrat pe 4. Nici nu stiu ce sa mai zic... Oare sa astept si eu postasul? Eu fac niste tranzactii online, deci am nevoie de bani in cont...

Alexandrina 20+ si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

goood morning

indemnizatia intra la mine dupa data de 15....aproape de 18 uneori, asa ca nu ma obosesc sa o caut mai repede, ca ma enervez inutil

am uitat ieri sa va zic cccca ca am castigat la loto 4 numere adica 3,8 mil....deci imi voi lua claaar al parfum

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut bebe, site-ul lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

quote:
Originally posted by xandrutza_76

Neatza, Ramo. Problema e ca pot semnala cea mai mare intarziere de pana acum; mie de obicei imi intrau banii in jur de 8 a lunii. Luna trecuta mi-au intrat pe 4. Nici nu stiu ce sa mai zic... Oare sa astept si eu postasul? Eu fac niste tranzactii online, deci am nevoie de bani in cont...

Alexandrina 20+ si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Bebe



xandrutza sper sa intre atunci cat de repede ca sa poti face platile!
Cand mergi la medic?, poate iti spune ce e samburica






***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

Felicitari lilinooooo!!! deci, la shopping cu tine





***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

quote:
Originally posted by lilina

goood morning

am uitat ieri sa va zic cccca ca am castigat la loto 4 numere adica 3,8 mil....deci imi voi lua claaar al parfum

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut bebe, site-ul lui bebe




Yupiiiiii, bravo LILINAAAAAAA!!!! la cat mai multe numere castigatoare.

Xandrutza, da i-am facut o codita, pt ca deja are parul marisor.

Gety ,pupam Maria bolnavioara.Dar sigur nu are ceva la stomacel, la atitea scaune?

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Bravooo Lilina, felicitari! Ma bucur ca iti poti lua si parfumul.
Ramo, mai am de asteptat, cred ca spre sfarsitul lunii merg, poate chiar inceputul lunii iunie. Altfel as stresa doctorul In plus nu am terminat nici tratamentul pe o luna, mai am de luat


Alexandrina 20+ si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

Neatzaaa


Ieri m-am apucat de 2 ori sa scriu mesaje pt voi si de fiecare data a intervenit cate ceva. Acum sper sa le scriu

Tasia, abia astept sa ne revedem sa stii...atunci cand ne-am intalnit, intamplator de altfel, nu am apucat sa stam prea mult de vorba...Poate se concretizeaza intalnirea chiar saptamana asta sau in WE si sper sa vina si Sandra ...ca de cand tot zicem ca ne intalnim.
Cat despre problema ta...CM si-a facut aparitia la mine cand avea papusik 8-9 luni...in primele 2 luni a fost ff abundent si ma tinea cam 10 zile apoi s-a reglat si a revenit la normal. Eu cred ca nu este nimic ingrijorator nici la tine dar pentru linistea ta si eu zic sa consulti un dr. si hai s-o punem de-o intalneala

revin

------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput