Puiuti de Randunici 2008!! (10)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

quote:
Originally posted by luny

naty, ce senzatii tari iti da al tau!!..



Da, Luny, de orice m-as putea plange la el, dar in nici un caz ca m-as plictisi!
Tocmai mi-am luat la "rost" garderoba in vederea botezului, spre disperarea mea o rochita f faina si foarte draga (si foarte lila) nu-mi mai vine , in schimb imi vin alte 2...nu sunt chiar ce mi-as dori ideal, dar parca nici sa dau bani pe altceva nu-mi vine...
Am facut poza cu una din ele, e destul de "casual" dar cu accesorii poate arata altfel...Cum vi se pare?. E prea "de zi"? Si scuzati dezordinea din jur, randunoiul e de vina...

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DOAMNE,TINE-O SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Luny se pastreaza la rece! In figider, pe usa! Dar si cand il transporti ar trebui pus intr-o geanta termoizolanta!(alea de bere sunt bune!
N-am facut Rotarixul pt. ca nu mi-a zis nimeni! Si-a mai zis candva Naty parerea despre el...fac deja destule vaccinuri!

mamica de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

Lunny n-am stiut ca aia sint colici si a mea face la fel in fiecare dimineata la 5 incepe cu miriala si frichineala dar nu plinge, de fapt n-a plins niciodata dar nu cred sigur ca sint colici pt ca azi dupa ce a mincat la 5 am luat-o linga mine in pat pt ca nu mai suportam inca o zi de trezit la 6 (cum face de o saptamina si a dormit pina la 8) asa ca nu esti singura cu program matinal

http://community.webshots.com/album/563346200dAJmqg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Luny, eu am mai scris ca mi se pare oarecum de fitze rotarixul, adica eu traiesc linistita si daca nu i-l fac. si asa ma indispune si schema obligatorie, dar sa mai fac si altele...

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DOAMNE,TINE-O SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

pai botezul nu e ziua??? mie imi place si cred ca cu accesorii adecvate o sa fie si mai si....dar adevarul e ca rochita lila e super!

luny si eu am intrebat de rotarix...eu cred ca il fac, bine ca se administreaza oral! iar infanrix se pastreaza pe usa frigiderului, dar ai grija cand il cumperi sa nu fie departe farmacia, ca altfel mai bine te-ai duce cu o lada frigorifica dupa tine sau ceva de genul asta...

ROXANA, mami de AMIRA (16.03.2008)
pozici
pozici noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

Amira daca mai intri pina pleci in parc trimite-mi un PM cu nr tau de telefon pt ca nu stiu sigur daca reusesc sa ajung la 14.00, mai bine te sun cind ajung acolo si vedem cum reusim sa ne vedem.

http://community.webshots.com/album/563346200dAJmqg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

Naty eu zic ca merge f bine rochia, dar n-o sa-ti fie rece cu bretelute, ca la cit de sucita e vremea asta nu stii cum sa te mai imbraci. Eu tot ceva in genul asta vreau la botez, care apropo, e tot pe 24, noi am fost in februarie la botezul fetitei unui coleg de-al sotului si toata lumea pe acolo era imbracata asa, tinerii erau chiar in blugi, inclusiv parintii aveau o tinuta lejera asa ca eu cred ca s-a cam dus vremea rochiilor festive.
Fetele de cind ii dau completare nu-mi vine sa cred ce copil cuminte am , se culca singura in patut cu suzeta iar pina acum tb sa stau eu s-o legan pina adormea...

http://community.webshots.com/album/563346200dAJmqg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

cleme, nu ai activat pm!

ROXANA, mami de AMIRA (16.03.2008)
pozici
pozici noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

cleme daca vrei trimite-mi tu nr tau pe pm si iti dau un bip ca sa bagi nr meu in memorie! scuzati fetelor de off topic!

ROXANA, mami de AMIRA (16.03.2008)
pozici
pozici noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

despre Rotarix:

http://www.emedic.ro/Articole/403.htm

ROXANA, mami de AMIRA (16.03.2008)
pozici
pozici noi

Mergi la inceput