Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (142)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Asaaa, si ca sa te lamuresc de tot , sa iti spun concluziile mele despre cistografie. O sa astept pana dupa un an, pana atunci o sa ii fac o ecografie de reziduu vezical (Andries ) si o sa tratam infectia. Cistografia e f invaziva. Dar stii ce nu am inteles eu pana la urma? Ai zis ca a iesit in kk e-coli, deci de ce cistografie care stabileste un eventual reflux de la vezica spre rinichi?

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Bine ai venit, Alexpa.

Nana, felicitari pt iaurtul papat de fluturash.

Dani, bine ai revenit.

Noi am luat scaun de masa miniblu, dar nu folosesc masuta pt ca nu ii place. Pur si simplu trag scaunul la masa noastra si sta acolo.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Vad ca bantui singura pe aici, asa ca ma duc sa imi fac o cafea si revin.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana30 spune:

sim, multumesc. auzisem de aceste pungute speciale, dar eu am intrebat la cateva farmacii din pitesti si nu aveau. o sa mai caut.

dr se gandea ca poate eu sau sotul avem e. coli si a luat si gabriel de la noi, dar si mie mi s-a parut ciudat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Dani, noi merge mereu fara GPS, folosim doar hartzile si mi se pare usor. M-am descurcat io cu masina in Munchen fara nici o harta a orasului, dupa asta nimic nu mi se pare greu. Partea neplacuta e ca vi s-a stricat navigatorul. Si de vreti inapoi in tzara? Eu as pleca si maine daca am gasi contracte de munca in domeniul in care lucram.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Adriana, cele mai bune pungi le-am luat de la Helpnet, m-am uitat pe site-ul lor si au si in Pitesti, ia uite: http://helpnet.ro/?pid=10&cod=HNINPAPUN05

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana30 spune:

sim, urocultura m-am gandit eu sa i-o fac, pentru linistea mea,intrucat mi-e teama ca daca are in kk sa nu-i ajunga si pe caile urinare. dr mi-a zis sa-i fac doar coprocultura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana30 spune:

multumesc mult de tot. chiar azi ma duc sa-i cumpar.pacat ca nu pot sa-i fac de maine, pt ca trebuie sa mai astept cateva zile dupa antibiotic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinus_25 spune:

Neatza! Sim, tu ce analiza i-ai facut lui Stef cand ai zis, cred acum vreo luna juma, ca are un tip de E-coli fffff rezistent??? E vreo analiza anume care se face? sau asta a fost concluzia medicului?
Sunt curioasa pt ca si Teo are un E-coli pacatos de pe vremea cand avea numai 1 luna.



Alinus de Iulius Teodor (10.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isabeluta spune:

Neata!!

Sarbatoritilor zilei de azi: bebici, mamici, tatici sau bunici!!!!!


Haideti la soare dragelor...nu se stie cu vremea asta ce ne rezerva dupa-amiaza...

Isabela de
Vlad Matei (22 septembrie 2007)

Mergi la inceput