MAMICI si GRAVIDUTE de ITALIA (27)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

dimineata am vrut sa ma apuc sa scriu o listuta cu fetele care vor sa se inscrie la intalnire... dar n-am mai apucat caci mi se blocase si comp. si dupsa m-am luat cu treaba..in fine ati vazut ca n-am mai apucat....
mie mi-ar placea sa veniti toate si sa decidem impreuna unde vreti...chiar si mijlocul Romei ..sau facem cu schimbul..adica mai multe intalneli o data la roma o data la milano sau in alte parti..asa am avea ocazia sa vedem mai multe posturisi sa ne vedem mai des... dar imi imaginez cat e de greu cu serviciul sotilor..spostatul cu copilasi mici..etc,etc,etc...
petro frumoasa strengarita...

sunt de aceeasi parere cu voi cu casatoria... nu schimba cu nimic..acum chiar daca as vrea sa ma lungesc nu mai pot ca a inceput stefy sa se lungeasca sa tasteze si ea ce..ma vede pe mine..si se plictiseste..ei na ce sa-i fac..ies un pic in giro sa mai vada si ea lumea..poate am mai mult timp maine dim ca acum ma maraie de numa' numa....

daca va starnesc interesul ...noi avem deja prima inalneala

poze cu oana si eduard
va pup pe toate

Stefania X2(22.12.07), eu, broskutz :) ,
+/-4 lunite, la munte
Nasterea unei stele...numita Stefania!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Salutare
Slimatei-vad ca ti dai da fare
stirnesti lumea bine faci
ce frumoase poze cu intilnirea
lasa ca pina la urma facem o intilneala da la milano nu merg,mi spara il maritozzo de asa plimbari
si fetelor eu sustin casatoria cine se mai alatura?
Petro-ce scumpa e strengarita ta



ticker
mamicądeGIULIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherieactiv spune:

fetelor...va citesc..dar azi..nu pot sa scriu doua vorbe legate...is asa de lenesaaaaaaaaaaaaaaa...plus ca ma bucuur enorm ca am scapat de greturi si imi luai o mega pizza si o mega beree!si nu mai vad bine..monitoru asta..

notte!simpaticelor!

Cherie9+

ginger(ve)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Cherie-sa-ti fie de bine



ticker
mamicądeGIULIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

ciao fetelor
Am vazut 2 fetite superbe :strengarita si broscutza
Ar tr sa mai pun si eu niste poze,n-am mai pus demult
Suntem maaaari acuma,mergem,facem numa prostii.
Dar l-am vazut si pe Alex a lu mamii,f fain si smecher
In concluzie ,am vazut toate pozele cu copilasi,f dulci toti,si Iasmina si Nicolas.
Of ca nu-mi mai amintesc pe cine am mai vazut,au fost cativa,am memorie scurta

dana si delia (11.03.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

...ca nu apucai pana acuma.....
BINE AI VENIT! cherieactiv
Si bine ai venit si in clubul nurorilor terorizate de prezenta si ideile soacrei

dana si delia (11.03.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Berarpiri spune:

Sunt de acord si eu cu casatoria.Cel putin pentru mine a fost mai bine dupa casatorie,ma simteam alfel,poate din cauza problemelor cu soacra.Dar e adevarat si ca dragostea tot asa ramane,nu o schimba un act.

CHERIEACTIV si eu am avut parte de cateva luni foarte grele,nici nu am intrat in bucatarie,sa nu mai povestesc cum imi dadea sotul sa mananc...ca nu puteam vedea mancarea,si trebuia sa ma tin de nas.ma bucur ca te simti mai bine,te inteleg.

STEFANIA imi plac pozele.Ce bine e de voi ca va puteti intalni.Mi-ar placea si mie f. mult,dar stiu ca nu e posibil.Singura nu am cum sa fac atatia km,si sotul lucreaza si sambata.

PET.COST frumoasa printesa!

Noi am stat iar 2 ore la mare,ce sa fac...sunt dependenta de mare.Cred ca acum,ca m-am obisnuit sa merg des,sa nu mai pot merge la mare,mi-ar fi foarte greu.Am si noroc,ca fac 10 min. cu masina.

O duminica placuta si insorita!

ANDREEA MAMICA DE AMBRA(30.09.2007)

http://s306.photobucket.com/albums/nn279/berarpiri/

,,In tot raul e si umpic de bine,si in tot binele e si umpic de rau.''

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

daaaa si pe Ambra am vazut-o in poze
Sumpa foooc ,o dulcica de fetita.

dana si delia (11.03.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Berarpiri spune:

DARABAN multumim .

Am uitat sa va spun ca maine mergem la munte,la un gratar.E prima data pentru Ambra,sper sa-i placa.

Noapte buna!

http://s306.photobucket.com/albums/nn279/berarpiri/

,,In tot raul e si umpic de bine,si in tot binele e si umpic de rau.''

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Neata !!!!!! Si o

Multumim frumos pt. complimente ... Silviuta va trimite cate un pupic dulce la fiecare, mamici si pitici!!!!!

Si eu sunt pro casatorie. Noi am stat fidanzati 5 ani si intr-adevar nu schimba cu nimic, parca am fi fost casatoriti ... dar asa, pt. noi, pt. placera noastra am facut si pasul cel mare spre casatorie. Dar nu s-a schimbat nimic ... important e sa fie (in casatorie sau nu) respect si intelegere ...

Oooofff ... ce as vrea sa am si eu marea aproape ... nu zic sa locuiesc la mare .

cristina - ce mai face strabunica ta? Si-a revenit?

Ce-o mai fi facand picca? roxali era parca cu tine la odisee ... pe-acolo a mai dat vreu semn de viata?

*************************
Petronela si Silvia

Mergi la inceput